тоз - 66 володарі данного аппарату відгукніться

WowkA 76

Мисливець
Хороша річ довго не залежується. Можливо це моя тільки думка,але все ж,подивіться скільки продають ТОЗ 34 на форумі і скільки ТОЗ 66. 34 продаються місяцями а 66,якщо вони ще на рушницю схожі а не на коромисло,продають дуже швидко і за нормальні гроші, а не 10+ тисяч за рядову рушницю.
Моя також думка я слiдкував за цим довгенько.
 

WowkA 76

Мисливець
Ще десь читав що штучних виготовили близько 600штук на замовлення радянських офiцерiв любителiв курковок якi знаходились в Германii.
 

ATIS

Снайпер
Підкажіть, почув таке що канали стволів можуть бути різні по діаметру. Хтось з таким стикався?
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Підкажіть, почув таке що канали стволів можуть бути різні по діаметру. Хтось з таким стикався?
Канал ствола 18,5,дульні звуження можуть відрізнятись,на подушках вибито п/чок і чок,але може бути не 0,5 і 1,0 а зовсім інші,наприклад 0,9 і 1,1. Міряти треба на конкретних стволах.
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
В Тоз 34 , ніби стволи 710 а в 66 720мм
Були і з довжиною ствола 72 сантиметри,ТОЗ 66 випускалось до 1974 року,а на ТОЗ 34 після 1976 року змінили конструкцію механізму додали "флажок" для швидкого розбирання рушниці,могли і довжину ствола змінити. Ще є з не вентильованою планкою і вентильованою 34ті,у мого батька ТОЗ 34 76 року випуску,без флажкове і з вентильованою планкою,довжина ствола 700 мм. Варіантів виготовлення багато є.
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Десь в неті я читав , що в 66 го усилена колодка ! А шо там усилене я так і не зрозумів може хто вкурсі підскажіть ?
 

ATIS

Снайпер
Були і з довжиною ствола 72 сантиметри,ТОЗ 66 випускалось до 1974 року,а на ТОЗ 34 після 1976 року змінили конструкцію механізму додали "флажок" для швидкого розбирання рушниці,могли і довжину ствола змінити. Ще є з не вентильованою планкою і вентильованою 34ті,у мого батька ТОЗ 34 76 року випуску,без флажкове і з вентильованою планкою,довжина ствола 700 мм. Варіантів виготовлення багато є.
Дякую за роз'яснення, 34 ніколи не цікавила тому це і не знав
 

WowkA 76

Мисливець
Недавно продавали 66го експортного зі стволами 51 см і звуження чок получок ?Смисел цього ствола мені не зрозумілий ?
Читав що виготовляли з стволом 51 см на замовлення кiноi полiцii Канади.У нас iх називали -комишовка або Катанi .
 
Зверху