"H Roedl in Prag" 20 калібр

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Допоможіть з інформацією про майстра рушниці
Сталь патронник і то шо перше з гарнітуру визначив вже)
Дякую наперед.
 

Вкладення

Саша30

Слідопит
До революционная, с очень кучерявым орешком. Высокой градации , в комплекте должно быть два ружья.
Сейчас состояние это ружья плачевное, а так в своё время какой-то очень богатый немец , отдал за него кучу денег и наверно ещё и ждал его, так как ружьё делалось под него. Как я понял оно эжекторное?
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Дякую за відповідь особливо про стан рушниці)))) а от як навчитесь по ежекторних ударниках на цевї і розділених виштовхувачах( які видно на подушці стволів) визначати різницю між ежектором і екстрактором тоді прислухаюсь до Вашої думки про стан рушниці.)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Інтересний екземпляр, навіть дуже!!З таким покопатися одне задоволення! Супер.Через годину буду біля компа подивлюся краще.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Творцем Вашої рушнички є німецький майстер-зброяр Генріх Редль,який в 1850--60-х роках працював в Німеччині,а в кінці 1870 перебрався в Чехію і в Празі, разом з Йозефом Венішем стаорив майстерню по виробленню мисливської зброї на замовлення ,а заодно і займався продажем цієї мисливської зброї!!!Редль також в 1893 році запатентував механізм ежектора номер патенту 73742 від 31.01.1893 року:




Це прайс-лист по продажу зброї фірмою Г-Редля



І самі зразки зброї









Інформації по ньому досить мало,так-як ним було створено не дуже багато зразків мисливської зброї,але ежектор приніс йому ім"я,яке ввійшло в історію назавжди!!
 

Саша30

Слідопит
Состояние рабочего ружья. Я к тому что начало века, а ружьё уже эжекторное. Я думал эжектор был придуман в 20-е года.
до Вашої думки про стан рушниці
Ну Я думаю , Вы же не думаете, что это ружьё в идеальном состоянии, или приближённое к нему?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ну Я думаю , Вы же не думаете, что это ружьё в идеальном состоянии, или приближённое к нему?
Не зрозуміти Вам душу і поступки колекціонера,поцінювача прекрасного,не зрозуміти!!!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зверху