Maverick hs-12

stomatolog

Новачок
Наткнувся на таку цікаву річ. Хто, що може сказати? Можливо хто бачив, мацав чи навіть стріляв!? Цікаво як вона взагалі, чи надійніше за турків буде? Ціна приємна, вага 3,200, та й виробник ніби США Фото виставити не знаю як, тому вставлю ссилку! Не вважайте за рекламу! https://safari-ukraina.com/maverick-ou-hs12-hunter-12-76-12-76/p170647/
 

tyrist 1945

Тигр
Ні це США. Я думаю що гірше за турка і кацапа не буде. Все таки це з нормальної країни.
 

stvime

Мисливець
цена, както подозрительно мала, понятно что бюджетный сегмент, но всеже...
Если уже есть где-то в магазине нужно идти трогать руками и заодно нам рассказать :)
По теме имею маверик88 для хоумдефенса, выгуливаю его временами на стрельбище, конструкция простая как дверь, ломаться там по сути нечему, если этот будет по качеству не хуже 88го то можно смело брать, главное что бы прикладистое было.
 

Volanat

Мисливець
Ничего плохого не хочу сказать, всего лишь аналогия и предположения. Была у меня меня пневматика "Crosman Nitro Venom Dusk" и название правильное и мощь в порядке и на вид не налюбуешься и цена прям как тут (за 150$ у товарища забрал он банку пуль не стрельнул) а вот ток с 30м с упора в оптику я меньше 10см кучу собрать не мог.
Все банально просто - made in China.
 

stomatolog

Новачок
А може бути ще простіше, дуже сильна пневматика зриває легкі кулі, може треба було підібрати кулі по вазі, або трошки торцанути зріз ствола щоб нарізи підрівняти! Але це не в ту тему!)) Поїду на наступній неділі помацаю та й скажу!!!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Mossberg Maverick HS12 випускає Турція-100%
Я,на днях,чуть було не купив тут,в Торонто,по обяві,вживаний(ціна була дуже солодка-300Канадських),але коли подержав,покрутив його в руках-відмовився(побачив клеймо-напис Made in Turkey)не хочу зв’язуватися зі зброєю,виготовленою в Турції,навіть для американського ринку...
Хоча він досить таки добротний і в руки приємно лягає...
Ціна,правда,у нас і в Америці відрізняється
Ось,для порівняння в Штатах
Наша ціна є в першому пості(дорожча від Штатовськоі...дальше везти до України,ніж до США)
 

Вкладення

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
А такий варіант,як в Сафарі,без планки,взагалі в США за 360$ за новий(я дивився на такого,без планки)за 300Канадських-це,в конвертації на долари США 231$...
І стан був дуже непоганий...
 

Fonex

Снайпер
Это по факту турок, делают их по-моему, если я не ошибаюсь на Кхане!
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Крал Армс для рынка США,под брендом Меверик!
Так же как Кхан 20 и Армсан - 620 , для США под брендом Моссберг.
 
Зверху