Simson 12/70 стволы 750мм продам

tommythegun

Новачок
Продам ружье Simson & Co. , Suhl 1950 г.в.
Калибр 12. Длина стволов 750мм. Вес 2600 чек получек
Состояние видно на фото. Сыпи,раковин люфтов нет. Настрел очень маленький
Место регистрации ружья-Харьков
Дерево-орех
Продажа через разрешительную систему

цена 1900$ тел. 097-064-3003

отвечу на все интересующие Вас вопросы
 

Вкладення

Останнє редагування:

Буга

Снайпер

Вкладення

томка

Снайпер
Вещщь.Прекрасный кому то достанется подарок.Скорейшей и удачной продажи.
Если подарят,то да!!! А ежели дарить,то....полностью согласен с вопросами для зрячих и не зрячих. Состояние не малостреляного! Поиметь на "немце" такие зазоры,на уметь..ИМХО разумеется.
 

tommythegun

Новачок
Если подарят,то да!!! А ежели дарить,то....полностью согласен с вопросами для зрячих и не зрячих. Состояние не малостреляного! Поиметь на "немце" такие зазоры,на уметь..ИМХО разумеется.
Я говорю оценку эксперта. Который занимается чисткой, ремонтом оружия. Прогаров нет, раковин нет. На форуме такие увалы есть после кривых рук( вскрытые лаком и крученые ломами). Просьба показать ружье этих годов состоянием лучше и с меньшей ценой. Буду признателен
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я говорю оценку эксперта. Который занимается чисткой, ремонтом оружия. Прогаров нет, раковин нет. На форуме такие увалы есть после кривых рук( вскрытые лаком и крученые ломами). Просьба показать ружье этих годов состоянием лучше и с меньшей ценой. Буду признателен
Тут головне не той момент,що рушниця покоцана,на те є в неї свій віковий ценз,а те що вона побувала в руках не майстрів-зброярів,а в майстрів по ремонту газонокосилок!!!!Як можна розбирати механізми і не посадити їх в старе,насиджене місце з перевіреними,не перетягнутими докрутками і зазорами??????От про що йде мова!!!!Німецька,як і інша імпортна зброя,не терпить плюсів і мінусів в посадках дерева,це рахується для майстрів дурним тоном,а для цього не потрібно лінз і окулярів,щоб це бачити на продаваємій рушниці.
 

bazalt

Мисливець
Вам просто вказали на недоліки, які говорять про те, що "...Молодая была уже давно не молода", а сама те про до Ви умисно, чи неумисно, не повідомили у своїй об'яві.
 

tommythegun

Новачок
Я не брал данные с потолка.я цитирую мастера.настрел маленький.состояние 4+
Все равно прошу Покажите как должно выглядеть такое ружье за 1900$ и этих годов.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Шановний . Ви коли останній раз були у окуліста ? Ось 4 - "подарка" для тих у кого проблеми із зором .
Тоже на это обратил внимание...только писать не стал...ибо не сильно силен в этих моментах
 

tommythegun

Новачок

kapitan-sa

Слідопит

kapitan-sa

Слідопит

mulyavchik

Снайпер
Шановні форумчани."зрячі".і не дуже. Всі ці недоліки я бачив.Але повторю ще раз слова Т.С. Вам кожен день доводиться бачити "німців" у такому стані?Може воно перебачило за свій майже 70річний вік стільки хазяїв що ми ще стільки не з"їли хліба.А хазяї та майстри були як добрими так і рукожопими. Рушниця після виходу з заводу не лежала весь час під диваном,з нею ж полювали.І те що ми всі побачили на фото не таке вже й страшне.А при дбалому та розумному користуванні цього зімсона хватить ще не на один десяток років.Ну а ціна?Це особисте рішення кожного хазяїна.Скільки захотів стільки й поставив.Може він несильно петрае в цьому ділі.от і заніс до майтра який дав йому свою оцінку.А хазяїн прислухався.Але у всякому разі про все можна договоритись і при особистій зустрічі я так думаю можна і обговорити ціну та дойти до потрібного консенсусу який влаштуе обидві сторони.А вказувати комусь кого я незнаю особисто йти до окуліста чи ні.я вважаю некоректним.З пов. до всіх
 
Зверху