Порох NobelSPORT

Уявляю якби у наших дідів був форум))) вони б також тут писали би які валянки краще використовувати, навойник з якого дерева краще робити.
Відстріл сокола який провів Атіс показав взагалі швидкість 350-360 мс і рецепт робочий і всім відомий, і передавався від батька синові. Стріляли таким патроном і добували. А зараз смішно читати, дріб в циліндр не влазить)))
Я просто высказал то что увидел, не более не менее. А вам решать каким валянком стрелять и в какие чоки совать дробь :)
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Лично мой патрон - для Тоз 34 на С7
688 или СХ2000 или G-1000(это последнее приобретение)
1,55 С7, ПК или Чеддите Н20 или БиПи, дробь 31,5 грамма, "звезда" и докатка на ОМV SP 2
Именно такая комплектация плюс сильные чоки дают отличную осыпь и приятную отдачу. На легком ружье!
Со скоростью так же все хорошо - зайцы биты зачастую навылет при минимум 35-40 метров дистанции.
Може у вас є рецепт для ПА з каналом 18.7? Бо більше менше я добився не поганого результату на стоковому рецепті 1.55/688/сільвер/32гр. Але хочеться кращої кучності. В яку сторону попробувати рухатись? Менше пороху на 32, чи менше заряду?
 
Я б спробував 686, 1.58-1.60, 32
І, по можливості, імпортний ПК.
Ви ж киянин? Купіть B&P Z2M h21. Думаю, для Київа це не проблема.
Це саме для кучності. Бо швидкість навряд чи підвищиться.
Але не стане гіршою.
 

huntumy

Зброяр
Може у вас є рецепт для ПА з каналом 18.7? Бо більше менше я добився не поганого результату на стоковому рецепті 1.55/688/сільвер/32гр. Але хочеться кращої кучності. В яку сторону попробувати рухатись? Менше пороху на 32, чи менше заряду?
Для порохов нобель спорт лучше испол зовать пк с жёстким амортизатором.
 

Каменяр

Слідопит
Я просто высказал то что увидел, не более не менее. А вам решать каким валянком стрелять и в какие чоки совать дробь :)
Перед тим як оформляти дозвіл на рушницю Ви повинні були пройти навчання по мат часті стосовно зброї та поводження з нею. Далі для себе почитати літературу, вияснити що таке чоки та для чого вони взагалі і як впливають на постріл. Благо інтернет є там багато корисного можна черпанути.
Це так щоб не задавати дурних запитань.
 

huntumy

Зброяр
Віталій, які ви вважаєте жорсткими?
Порівняй амортизатор пк нобель спорт і біпішний. Той же чедіт драго або аквіла., хоча останній трохи м'якший.
Під свій порох свої ПК.
 

Виталий 2.

Слідопит
Подскажите по снаряжению на диане. На порох обтюратор или пороховая прокладка, пыж диана и на него дробь, все верно?
 
Высоту подбирать- резать пыж?
Не обязательно.
Можно в стаканчик положить на дно пробку плюс картон.
Или пробковой крошкой добрать высоту. Один из хороших вариантов - крошка веса не добавляет. И выполняет роль буферной смеси, частично предохраняя дробь от сминания.
Или сверху дроби под "звезду" положить пробку - тоже отличный вариант!
Пробковые пыжи имеет разную толщину - подберете!
 

Виталий 2.

Слідопит
Порох, обтюратор, диана, стакан, дробь
Не обязательно.
Можно в стаканчик положить на дно пробку плюс картон.
Или пробковой крошкой добрать высоту. Один из хороших вариантов - крошка веса не добавляет. И выполняет роль буферной смеси, частично предохраняя дробь от сминания.
Или сверху дроби под "звезду" положить пробку - тоже отличный вариант!
Пробковые пыжи имеет разную толщину - подберете!
Спасибо большое!
Разобрался!Примерно так:
IMG_20201013_152323.jpg
 

Виталий 2.

Слідопит
Сам лично режу когда нужно.
В одну гильзу под 32гр идёт 14мм, в другую 12мм.
В принципе, суть ясна! Буду пробовать.
Начать думаю ,со стандартной навески при сборке на пластике.
Подопытные будут - АО и МБ-36. Скорее всего с единицей. Посмотрим.
 
Перед тим як оформляти дозвіл на рушницю Ви повинні були пройти навчання по мат часті стосовно зброї та поводження з нею. Далі для себе почитати літературу, вияснити що таке чоки та для чого вони взагалі і як впливають на постріл. Благо інтернет є там багато корисного можна черпанути.
Це так щоб не задавати дурних запитань.
я Вам их и не задавал, это Вы своимы дедами и валянками начали умничать.... стреляйте и радуйтесь и пожалуйста в теме о порохе не несите хрень о том как я получил розрешение и как вести себя с оружием. Спасибо
 
Высоту подбирать- резать пыж?
я снаряжал так 1,56 с7, 686, прокладка диана и пыж диана 12мм, дробь 1, 33г, стаканчик обрезаный от юнипласта 32, гильза бортнаджи и блекмарк тогда высота в самый раз и нечего резать и корректировать не нужно.
 
Зверху