Порох NobelSPORT

ОСТЕР

Мисливець
років десять тому споряджав патрони на пострілять,порох D20 чи 206S точно не памятаю,капс.686 на Б/У контейнерах,по ходу виявив п/к з тріснутим обтюратом,так як порох був уже в гільзі патрон був споряджений і помічений.Постріл слобенький чпок ,шріт покотився по стволу,потім прошипів порох,зірка розкрилась не повністю,частина шроту залишилась в гільзі.
 

kef

Зброяр
Не можу сказати який там був порох.бо це було років надцять тому . Патрони синій Ріо не самокрут.Постріл по зайцю зимою при мінусовій температурі. кляц бойок по капсулі.наче було якесь пшикання...а потім бабах ! Аж вогонь побачив після пострілу.Якщо це так можна було назвати. Як результат- з декілька міні "горошин" по низу стволу в районі антабки. Яких зразу і не побачив.
Напевно чуть відкрилась "зірка" від того "пшику" і шріт посипався ,тоді постріл.
 

huntumy

Зброяр
років десять тому споряджав патрони на пострілять,порох D20 чи 206S точно не памятаю,капс.686 на Б/У контейнерах,по ходу виявив п/к з тріснутим обтюратом,так як порох був уже в гільзі патрон був споряджений і помічений.Постріл слобенький чпок ,шріт покотився по стволу,потім прошипів порох,зірка розкрилась не повністю,частина шроту залишилась в гільзі.
Якщо память не підводить завезли нобель д20 в кінці 2012р.
Стріляв без обтюратора і прокладок
Всё стріляє. Постріл звичайно не той але стріляє.
 

barbos6

Слідопит
Читаю тему - і в голові крутиться думка - як добре, що в мене "вертикалка", а не "напівавтомат"!
Завжди дивлюся в стволи під час перезарядки!
А яка різниця? коли буде пшик то наступний набій лишиться в магазині.
 

Винтик

Мисливець
Я стреляю с открытыми глазами, смутило большое пламя из рессивера и слабая отдача.
 

huntumy

Зброяр
Выбросило на инерционке, пыж-контейнер остался в стволе. Порох Д20. собирал на Лии2 через мерки, после того случая, порох только через веса.
У меня была инерционка и как она устроена мне известно. На не качественном выстреле она не перезарядит. Чтобы проижошла перезарядка инерционная пружина дожна получить необходимый импульс отдачи.
 

кей

Мисливець
Якщо память не підводить завезли нобель д20 в кінці 2012р.
Стріляв без обтюратора і прокладок
Всё стріляє. Постріл звичайно не той але стріляє.
Я колись вже теж писав - про пшик на D-20.Був на одному патроні з партії .
 

Panters

Снайпер
Читаю тему - і в голові крутиться думка - як добре, що в мене "вертикалка", а не "напівавтомат"!
Завжди дивлюся в стволи під час перезарядки!
Я і в напівавтомат дивлюсь, патрон з патронника викинув
відвів затвор і глянув з дула, нічого страшного в цьому нема,
головне щоб в патроннику було пусто.
 
Останнє редагування:

Altay1972

Снайпер
Вот товарищ по зайцу стрельнул два раза подряд из Фабарма... первый раз не попал, а на втором попал... так что перезарядит или не перезарядит - утверждать однозначно нельзя...

IMG-ad6cecdded52093ee861e2a6133c1368-V.jpg
 

huntumy

Зброяр
Вот товарищ по зайцу стрельнул два раза подряд из Фабарма... первый раз не попал, а на втором попал... так что перезарядит или не перезарядит - утверждать однозначно нельзя...

Переглянути вкладення 617036
Трубка гильзы или донная часть застряла в стволе.
 
Зверху