Порох NobelSPORT

Panters

Снайпер
Для того щоб не викручувати та вручувати, думати і сумніватись, я придбав сабатті на фіксах... Все проблема зникла... ;) :D :D :D :D.
В мене в авто коли щось починає стукати-грюкати я
включаю магнитолу на всю гучність, і о чудо - ВСЕ,
проблема зникла:D:D.
 

huntumy

Зброяр
Те що і джеміні. В одного летить в другого ні.
Питання напевно в іншому.
У мене досвіду можна сказати з джеміні не має але стріляв декілька раз. Особисте враження компнчок і кікс ефектніше. При чому це не тільки моя думка. Спілкуючись з багатьма мисливцями нашої країни, серед яких є "фанати" стендової стрільби інколи доводиться прислухатися до їх досвіду.
От так выходить приблизно як написав Сергій. Часто просто рідні змінні чоки.
Що стосується С7 то я до сих пір споряджаю набої на ньому, тільки не собі.
А1, крук, Al, F2-32 більше подобаються.
Я не маю право це написати, повинен як і більшість танцювати під "дудку"?
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Згоден, що кожному своє і в когожно по різному, і кожен стоятиме на своєму, бо кожен індивідуально попадається під свої "фокуси".. :)
Тому щось доказувати друг-другу, марно..
Стосовно С7, який брав у Влада (це я за себе кажу і нікому нічого не нав'язую), то поки що у мене з ним "фокусів" не було, три роки назад був пару раз при -17 і -14. С7 стріляв гарно і навіть одного зайчика добув. З ТАХО, не раз були плювкі і купа не згорівшого пороху з жовтим димом. Далі з ним морочитись не захотів. Нобель і БиПи влаштовують на всі 100%.

P.S. В холодну пору патронташ ношу під курткою в теплі, вранці вистрелив, запасні набої теплі, вкинув в патронникі і пішов далі і.т.д..
 

Каменяр

Слідопит
Фанати бавляться кіксами компенчпоками
Звісно є. У мене таких в контактах немає.
тут достатньо подивитись їхню стрільбу. Змагання подивитись.
До речі ця дівчина стріляє з пераці. Здавалось би пераці!!! А чоки то не рідні. І ще стріляє патроном «своїм», під неї виготовленим.
Так що підбирайте свій патрон під свою рушницю. І всі питання відпадуть.
П.с. І більше практики...
 

Вкладення

ldkukr

Снайпер
Згоден, що кожному своє і в когожно по різному, і кожен стоятиме на своєму, бо кожен індивідуально попадається під свої "фокуси"..
ну почему 206V 688,1.45г. работает у всех и стабильно, а С7 с фокусами? OMS много с ним экспериментировал и добился результата и даже его сборки разных периодов отличаются. Просто фраза "ЕГО ВЕЛИЧЕСТВО С7" с легка преувеличена. Куда актуальнее "ЕГО НЕПОСТОЯНСТВО С7". А спорить действительно не стоит: подходит - пользуйся, нет - ищи другой и ДС здесь далеко не самое основное.
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
Куда актуальнее "ЕГО НЕПОСТОЯНСТВО С7". А спорить действительно не стоит:
На 30 грам під 88му кнопу більш менш стабільно у всіх.на 32гр більше фокусів. Спорить не буду)) статистика мать її))
 

Каменяр

Слідопит
Ні. Це всім адресувалось. Рідко один і той же патрон показує однаковий результат на різних рушницях. Не може бути одного «золотого» рецепту на всіх порохах.
 

huntumy

Зброяр
Ні. Це всім адресувалось. Рідко один і той же патрон показує однаковий результат на різних рушницях. Не може бути одного «золотого» рецепту на всіх порохах.
Якщо сильно цим перейматися тоді так і є. Середньостатистичні дані бою можна отримати.
 

Panters

Снайпер
Фанати бавляться кіксами компенчпоками

тут достатньо подивитись їхню стрільбу. Змагання подивитись.
До речі ця дівчина стріляє з пераці. Здавалось би пераці!!! А чоки то не рідні. І ще стріляє патроном «своїм», під неї виготовленим.
Так що підбирайте свій патрон під свою рушницю. І всі питання відпадуть.
П.с. І більше практики...
Тренування зі своїм патроном це одне, а на
змаганнях один варіант патрона для всіх, там
своїми патриками нізя.
 
Зверху