Порох NobelSPORT

Каменяр

Слідопит
Тренування зі своїм патроном це одне, а на
змаганнях один варіант патрона для всіх, там
своїми патриками нізя.
Це де таке???)))
Не смішіть. Коли ібіс проводив змагання було передбачено використання набоїв ріо 7,5/28.
Добре що кум з іспанії порішав патронів. Хоч було чим тренуватись.
 

Panters

Снайпер
Це де таке???)))
Не смішіть. Коли ібіс проводив змагання було передбачено використання набоїв ріо 7,5/28.
Добре що кум з іспанії порішав патронів. Хоч було чим тренуватись.
Ну так і є, один вид для всіх учасників, а не кожен зі
своїми.
 

Каменяр

Слідопит
Я ж не про те, Ви написали що баришня стріляє ,своїми,
під неї виготовленими, а на змаганнях їх не буде.
Ви помиляєтесь. Патрон перевіряють на правильність ваги дробу та його діаметр. По виробнику ніхто не забороняє брати який до вподоби.
 

Каменяр

Слідопит
Ось діючі правила дисципліни скіт.

9.4.3 Патроны - Общие положения

9.4.3.1
Длина патронной гильзы после выстрела должна быть не более стандартной (70 мм). Дробовой снаряд должен быть не более 24 гр. (допуск: +0,5 гр.). Дробины должны быть только сферической формы из свинца или свинцового сплава диаметром не более 2,5 мм. (допуск: +0,1 мм). Дробь может быть покрыта (медью, никелем и т.д.). Запрещается применение черного пороха, трассирующих или зажигательных зарядов и других патронов специального назначения.

9.4.3.2 Не разрешены внутренние изменения в патронах, которые дают дополнительный или специальный эффект рассеивания, такие как обратная последовательность зарядки компонентов, пересекающиеся перегородки и т.д.

9.4.3.3 Старший судья или член Жюри могут извлечь патрон из ружья стрелка для проверки.
 
І таки пан Каменяр правий, щодо набоїв!
Але на великих міжнародних змаганнях я і не чув, щоб стріляли "самокрутом". (але на багатьох і не бував!)))
Це тільки на першості колгоспу та ще Ібісу стрУляють такими.
 

Каменяр

Слідопит
І таки пан Каменяр правий, щодо набоїв!
Але на великих міжнародних змаганнях я і не чув, щоб стріляли "самокрутом". (але на багатьох і не бував!)))
Це тільки на першості колгоспу та ще Ібісу стрУляють такими.
Комерційні так, правила може змінити той хто платить. От і ібіс має партнера ріо і рекламує його. А у великому спорті є одні правила, і їх дотримуються.
 

кей

Мисливець
І таки пан Каменяр правий, щодо набоїв!
Але на великих міжнародних змаганнях я і не чув, щоб стріляли "самокрутом". (але на багатьох і не бував!)))
Це тільки на першості колгоспу та ще Ібісу стрУляють такими.
Городський парень?
 
Городський парень?
Ідеш по самому краю села.
Нікого та нічого не займаючи. Рушниця на плечі, розряджена.
Такий собі "парень" з города.
І тут вискакує шавка! Облізла, на трьох лапах, з обривком цепу - відірвалась десь.
Кидається, гарчить, слина летить на три метри! А близько не підходить!
Чого причепилася - і сама не знає! Її будка на іншому краю села!
А то й у іншому селі!
 
Ага...
Зупинився. Споглядаю.
Та теж трохи принишкла - нетипова поведінка завжди спантеличує!
Дістав бутерброд. Дай, думаю, пригощу - може відстане?
А потім дивлюся - моя новенька амуніція, блискучі чоботи - не дарма ж я з того міста приперся сюди? - не гармонує з тією шавкою!
Ну ніяк! Ще слина впаде чи там пилом притрушу - як від неї тікати буду! )
Не дісталося бутерброду їй!
Зате чоботи чисті!
 
До чого це?
Та ось думаю - який краще порох використати в набої проти тієї клятої шавки наступним разом?
Тема ж про порох, а не про "городскіх"!
 

кей

Мисливець
А порох А0.1.95 гільза 76 мм 686 капсюль обтюратор "Рівне", 3мм прокладка з картону, пробка 5+3 мм, ДВП. Куля "діаболо" ( 36 грам). Закрутка. Якщо і мороз, то задовільно!
 

ATIS

Снайпер
А хуже і немає куда...На чвидкоруч,і важко назвати хужчих виробників зброї за тоз і іж!
Не таке вже й воно гівняне як за нього відзиваються.... Свою функцію виконує.... Якщо доглядати служить вірою....
Всілякі таргети і кобальти набагато гірші....
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Хлопці, відстріляв я сьогодні чисто Нобелевські набої, є фото мішенів. Так фото для "общего развития" сюди викладувати, чи тут тільки обговорюємо сам порох Нобель і його релоуд? А за набої, створити окрему тему?
 
Зверху