Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

VS1975

Снайпер

Dedushka

Снайпер
Что-то давно на форуме нет отчетов от " севера". Главное что-бы со здоровьем было все хорошо. Или временно заблокирован?
 
Я почав думати, що більше снігу вже не й буде...
.... 50 км від міста справжня зима
та справжнє зимове полювання на зайця...
Поле частина рапс, далi оранка, потiм озимина та далi смуга "староi рiллi"...Добув як в книжках пишуть...став на слiд, перша лiжка....слiд, друга...метрiв десять з переду "вибух" снiгу....поводка...плавний спуск...русак "летить через голову" ;)
Пи.с. патрон ротвел №2, напiвмагнум (вистрлiюю старi запаси) :)
127131770_4696205163785439_5857085284724547208_o.jpg
 
Останнє редагування:

Mazaj 2018

Слідопит
Я бачу сьогоднiшнiй снiжок пiдiбрав крепко зайчика. Нехай вже ростае бо в наступному роцi нiчого не лишиться. В нас один мудак сам сьгоднi 6 зайцiв забрав. Менi розповiв в мене i настрiй пропав. Я не втримався висказав йому все що думаю. Горшки побив, але нiтрiшки не шкодую. Слiв не було. Кажу ти що останнiй день живеш? Що ти на наступних вихiдних робитимеш? Вiн полюватиму по тому, що лишилось. Це i е наш с-ка хохляцький схiдний менталiтет мисливця. Настрiй геть нiкуди.
 

2209

Мисливець
Жадібність породжує бідність, а бідність - убогість.
В нас ніхто не хоче жити по закону. Вірніше хочуть щоб інші, але не "Я", жили по закону.
З себе ніхто не хоче почати зміни. Чомусь моя 4-річна дочка, коли на природі їсть цукерку - шукає очима урну, а як не знаходить - віддає мен, бо знає що не можна смітити та шкодити природі.
А тут просто слів нема....
І у всіх наших бідах хтось інший винен, влада, політики...
Але як дієво навчати таких "товаришів"?
А скільки такого ще є?
Ппц одним словом!
 
Останнє редагування:

Mazaj 2018

Слідопит
Жадібність породжує бідність, а бідність - убогість.
В нас ніхто не хоче жити по закону. Вірніше хочуть щоб інші, але не "Я", жили по закону.
З себе ніхто не хоче почати зміни. Чомусь моя 4-річна дочка, коли на природі їсть цукерку - шукає очима урну, а як не знаходить - віддає мен, бо знає що не можна смітити та шкодити природі.
А тут просто слів нема....
І у всіх наших бідах хтось інший винен, влада, політики...
Але як дієво навчати таких "товаришів"?
А скільки такого ще є?
Ппц одним словом!
Була б доказова база, але просто слова! Ну що це правда, то я впевнений на всi 100. Ранiше в таких справах був помiчений. В мiжсезоння спiвае, "давайте розводити, випускати, кормити" думаю виправився, але нажаль нi. Ну як кажуть Бог суддя.
 

kef

Зброяр
Немає зайця в нас. Надто мізерні ознаки його діяльності. У всіх місцях де ще в минулих роках піднімав ,від одного і більше ... зараз нуль. Навіть "льожок" немає. Все ж таки той пресинг вичешування угіддь по тих самих місцях.що неділі дав взнаки на зниження популяції. Навіть на хімію менше грішу а ніж на "мясників". Мета в яких одна. За будь що "встрілити" зайця.
 

2209

Мисливець
Була б доказова база, але просто слова! Ну що це правда, то я впевнений на всi 100. Ранiше в таких справах був помiчений. В мiжсезоння спiвае, "давайте розводити, випускати, кормити" думаю виправився, але нажаль нi. Ну як кажуть Бог суддя.
Закон не завжди справедливий, а справедливість не завжди законна!
 

Mazaj 2018

Слідопит
Немає зайця в нас. Надто мізерні ознаки його діяльності. У всіх місцях де ще в минулих роках піднімав ,від одного і більше ... зараз нуль. Навіть "льожок" немає. Все ж таки той пресинг вичешування угіддь по тих самих місцях.що неділі дав взнаки на зниження популяції. Навіть на хімію менше грішу а ніж на "мясників". Мета в яких одна. За будь що "встрілити" зайця.
У нас таке було рокiв 3 тому. Потiм почали збиратися, прикручувати таких проблемних методом обговорювання при колективi. Вiдвели вiдтворювальнi дiлянки, (туди категорично нiц). I саме головне закрили лic по факту. Бо туди лазили умники. Вибили хижака (лисицю) Ще попередня тепла зима допомогла. Зайчик е, але отакi гниди вносят корективи.
 
Зверху