Порох NobelSPORT

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Я взагалі спорядив порох А1 1,64 х 32 на СХ2000 на зиму.
Все чудово - тільки зайця катма!
Ну Нобель дає рекомендацію 1.65, тахо дає 1.57!
Саме А1 дуже добре розжовано на ютубі шановним Олегом (канал опитаного охотника). Так ось коли він робив 1.6 то суттєво краща осип була ніж 1.65. але це на його ружику і його спорядження. А нам свої ружики треба пристрілювати, а за основу вище згадані навіски годяться
 

Panters

Снайпер
Тільки но крутонув А1 1,6х30 та 1,65х36, до цього використовував С7,
поекпериментую ще з А1.
 
Тобто ще поки що є деяка не визначеність бо хвалили с7 потім почали давати затки з ним, пішов зараз в тренді а1 подивимося , поспостерігаємо.
 

zlody

Мисливець
Приветствую. Порох на 32 грамма закончился, а нужен патрон для ТОЗ-34. Есть C7L, кто-то пробовал на нем 32-33 грамма крутить?
 

barbos6

Слідопит
На якій відстані і яким дробом?
Сам стріляю 686 1,65/32 з діаною. Рівномірність ідеальна, кучність з чока на 35м не менше 90%. Різкість відмінна.
Дріб#3 брав на різних відстанях, звуження було 0.25 і 0.75, не бігав ні за одним...
 
Вітаю!
А в кого є досвід використання пороха А1 з корковими пижами?
Можливо - з комбінованими войлок + корок.
Думаю спорядити такий набій. Щось типу бюджетної Діани! )

P.S. Використовую такий набір для С7 та Ао. Разом з Рівненськими обтюратором та універсальним стаканчиком.
 
Сподіваюсь - А1 також себе проявить непогано з корком.
Але чи нема у кого досвіду прямо зараз?
 

Охочий

Новачок
Шановні колеги вітаю на теренах мисливського форуму. Прошу теоретичної допомоги у визначенні залежності тиску, від ваги снаряду шроту до заряду пороху, на прикладі пороху А 1, від нобель спорту. З моєї інформації, тиск у набої збільшується на 100 МПА, на кожний 1 грам шроту, що додається до основного снаряду. Буду вдячний за посилання на відповідне дослідження з данного приводу.
 
Останнє редагування:
Оце тиск! )
З урахуванням того, що старі рушниці взагалі до 65 МПа можуть використовуватись...
 
Шановні колеги вітаю на теренах мисливського форуму. Прошу теоретичної допомоги у визначенні залежності тиску, від ваги снаряду шроту до заряду пороху, на прикладі пороху А 1, від нобель спорту. З моєї інформації, тиск у набої збільшується на 100 МПА, на кожний 1 грам шроту, що додається до основного снаряду. Буду вдячний за посилання на відповідне дослідження з данного приводу.
Це нісенітниця.
Починаючи з того, який капсуль використаний та закінчуючи калібром.
У 20 калібру тиск більший порівняно з 12. При тому, що наважки менші.
Звичайно - збільшення ваги снаряду викликає ріст тиску.
Але все не так лінійно та однозначно!
Тим більше у таких цифрах )))
 
Зверху