Порох NobelSPORT

US7IOP

Новачок
Хто використовував порох а1, подивився на оф сайті сподобалося що можно і на 34 так і на 32 використовувати. Якщо е практичні поради буду вдячний)
 

barbos6

Слідопит
Хто використовував порох а1, подивився на оф сайті сподобалося що можно і на 34 так і на 32 використовувати. Якщо е практичні поради буду вдячний)
Ну для мене поки А1 найкращий з тих нобелів що я пробував. 1.6#32 зірка докрутка.
 

igor21

Слідопит

troeshnek

Мисливець
619 сторінок - не все

Через Хрон

стор. 345, 403, 411, 552 і т.д.

стор. 552
може вже краще зробити одну таблицю з усіма рецептурами авторів та закріпити її десь зверху, яку можна буде редагувати та доповнювати.
Бо часу на перечитування 600 стр не у всіх є.
 

Винтик

Мисливець
Хто підкаже, в неділю був на полюванні, вирішив вистрілити по сорочці, набій самокрут А1 688 пиж контейнер, дріб 3 зірка без докатки. Перший раз в мене таке був пшик дріб вилетіла на 10 метрів, пиж залишився в стволі заліз десь на 10 см. Добре що глянув, АТО була біда. Палкою єлі вибив, дуже туго ішов. Що може бути? Прорив газів. Набій робив 2 тижні тому. Це повторного що писав рівніше, цієї неділі знову 2 пшики, набої ті самі, в мене знову дріб на 10 м вилетіла, в товариша пиш не вийшов з гільзи, мабуть не станув пороху, хотя зірка закрилася пиж ставив навойником Гарі в стволі не було ось фото. Грішу мабуть що пороху не сипав, але зірка би провалилася.
Вот почему я убрал п/а и помпы. Переломки - зе бест)
 
Зверху