Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

huntumy

Зброяр
У нас на всю область менше :D :D :D.
Так, не нужно.))) Сегодня были в заячьем эльдорадо. Места глухие, не проездные. Полей нет. Все в заячьих следах. Помет кругом. Даже на бобровой гатке. Одного выжлец поднял, тот сразу на дорогу и в село улетел. Больше часа он его толкал то по селу то на дачах так и вернул. Тропа не для гона. Пришлось забрать. Так как выехали к 12 уже и день концу. На следующих будем пробовать.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
У нас на зайця, до кінця січня. Ну ми колективом вирішили з січня, тільки хижак.
Колектив прийме набагато конструктивніше рішення на місці ніж керівництво зверху.Низам завжди видніше ніж верхам.Вітаю такі рішення!!
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Випередження брав?
Ну звісно же!
Перший заєць, перший постріл #3/32 в 20 м (діагонально угонний), другий постріл #1/32 в 30 метрах уже майже бокового (повернувся в сторону після пострілу), чистий промах.
Другий заєць, перший постріл #3/32 в 25 м (зліва на право) брав десь на 20-30 см перед носом - обстриг гарно, другим пострілом #3/32 на 35-40 м - чистий промах.
Може потрібно цілитись не перед "силуетом", а чуть нижче "силуета"?
 

VS1975

Снайпер
Не вірю. Заєць є. Так, його менше але є. На зайця треба стати в буквальному сенсі слова.
Дуже мало. Це кажуть всі, хто активно полює.
Так, не нужно.))) Сегодня были в заячьем эльдорадо. Места глухие, не проездные. Полей нет. Все в заячьих следах. Помет кругом. Даже на бобровой гатке. Одного выжлец поднял, тот сразу на дорогу и в село улетел. Больше часа он его толкал то по селу то на дачах так и вернул. Тропа не для гона. Пришлось забрать. Так как выехали к 12 уже и день концу. На следующих будем пробовать.
Можливо у Ваших краях його більше. У нас немає таких глухих місць. Скрізь поля.
 

Dedushka

Снайпер
А я.. А я, другу суботу поспіль промазую зайця:D
І набої правильні, і дріб правильна, і дистанція гарна, мабуть проблема в мені..:)
Прицел наверное сбился у Вас. То предпраздничные дни, теперь после праздников))) Не в обиду, шучу.
 

huntumy

Зброяр
Дуже мало. Це кажуть всі, хто активно полює.

Можливо у Ваших краях його більше. У нас немає таких глухих місць. Скрізь поля.
Рыбачу в районе Патриотовки. Едем рано утром, 4-00 -4-30. Постоянно видим зайцев, косуль, иногда оленя. Зайцы постоянно.
 

Malgrum

Мисливець
Ви рушницю пристрілювали?Моя ата низила доки мушку на 2мм не замінив,все налагодилося,цей сьогодні пропустив колегу в траві встав за ним боковим для мене,2-ка 35-40м,1,5 корпуса з поводкою... IMG_20210103_204718.jpg
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:
Зверху