Чистка та догляд за зброєю 12 кал

Sanya603

Новачок
Шановне панство порадьте як краще чистити гладко ствольну зброю якщо в стволах є сип або раковини, чим краще чистити та як, хочу почути ваші поради та хто чим користується для чистки та для зберігання????
 

Виталя

Снайпер
Самое главное сразу после охоты,и не откладывать на потом. При всём этом вы остановите процесс сыпи. А по маслам лично я сильно не заморачиваюсь. Купил на казаках набор,для снятия освинцовки, нейтральное, и консервационное. Ёршик турецкая голова,и ёрш капроновый.
 
Шановне панство порадьте як краще чистити гладко ствольну зброю якщо в стволах є сип або раковини, чим краще чистити та як, хочу почути ваші поради та хто чим користується для чистки та для зберігання????
Важно "когда" чистить, а "чем" это вторично.
Чистить желательно по возможности скорее после стрельбы и до "белых тряпок".
 
Останнє редагування:

mulyavchik

Снайпер
Знавці, хто в темі, підкажіть.Я сьогодні почистив стволи спіральним йоршом ,попередньо змоченим в балістолі.Але чистку вперше проводив за допомогою шуруповерта.В мене питання чи не буде від такої чистки шкоди дальним звуженням і стволам в цілому?Рушниця Зімсон.58 р.в. стволи чорні.Вдячний всім за пораду і поміч.
 
Не йоршик треба мочити у Балістолі.
А Балістол запшикати у стволи та дати їм 20-30 хвилин полежати - щоб Балістол розм'якшив нагар та освинцовку.
Користуючись Балістолом - шуруповерт явно зайвий!
Все чудово чиститься і вручну!
 

mulyavchik

Снайпер
Не йоршик треба мочити у Балістолі.
А Балістол запшикати у стволи та дати їм 20-30 хвилин полежати - щоб Балістол розм'якшив нагар та освинцовку.
Користуючись Балістолом - шуруповерт явно зайвий!
Все чудово чиститься і вручну!
стволи теж були в балістолі
 

shpak

Мисливець
Не для кожної зброї підходить «турецька голова»,так як він стальний. Пошукайте такого,дуже гарний йоршик і не шкодить стволам...
 

Вкладення

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда

mulyavchik

Снайпер
Не для кожної зброї підходить «турецька голова»,так як він стальний. Пошукайте такого,дуже гарний йоршик і не шкодить стволам...
В мене чорні стволи і я завжди їх чищу спіральним стальним йоршом
 

shpak

Мисливець
В мене чорні стволи і я завжди їх чищу спіральним стальним йоршом
Це ваше право! Якщо зброя дешева,то немає чому перейматись,а якщо коштує 3-5тис.$ і більше... :rolleyes: Думаю,різниця є;коли треться метал в метал і бронза чи латунь в метал.На короткому проміжку в часу,в пару років,можливо і не буде видно наслідків такого чищення. Це можна порівняти з маслом для чистки,хтось чистить трансформаторним і вд40,а хтось купляє американські масла,за тисячі гривень! В любому випадку краще «пере..здеть». Я люблю свою зброю,чищу завжди після полювання,якісними мастилами і йоршиками. Всіх зі-святом св.Водохреща!!!
 

Степанович 2

Снайпер
Прогрес не зупиниш, та і не потрібно. Нічого не маю проти американських мастил, вони свою функцію виконують. Але і не чув, щоб постраждала хоч якась зброя від того ж глухаря чи, навіть, трансформаторного масла. Мода і понти часто останніх і опускають нижче плінтуса, хоча вони свої функції теж виконують і вже давно.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Доброго усім і зі Святом Водохрещі!
Я користуюся набором для чищення від італійської фірми "Мегалайт",та хімією від виробника "Балістол"...
смаз.PNG

c344f633415a.jpg
 
Зверху