Харківська область - розстріляно руських гончаків

Статус
Закрита.

Panters

Снайпер
так собаки без ошийників,документів,власників трохи виснажені та худі не те саме?
А для Вас нема різниці що мисливська собака і безпородна?,
звичайно це живі істоти, але якщо в угіддях собака мисливської
породи яка б вона не була її ні в якому разі неможна відстрілювати.
 
А для Вас нема різниці що мисливська собака і безпородна?,
звичайно це живі істоти, але якщо в угіддях собака мисливської
породи яка б вона не була її ні в якому разі неможна відстрілювати.
згоден
після оприлюднення всіх документів на собак.
 

Altay1972

Снайпер
Сегодня после обеда начали обрабатывать женщину-заявительницу, предлагают деньги и просят поменять показания, ведут переговоры по стоимости баранов, их оказывается за две недели в минусе шесть или семь штук... так что как то так...
 

Altay1972

Снайпер
Добрий вечір!
Прошу вибачення, трохи запрацювався, не всилі перечитати усі повідомлення.
PS.
Це не мої собаки!, я взагалі далеко від Харківської області...

Ця інформація блукає у просторах фб, щодо подання і тд., не можу дати відповідь , життя таке, що все може бути, на жаль не всі собачники грамотні і тп.,

Можливо є форумчани з цього району,?

Якщо не буде інформації по цьому питанні, я особисто обіцяю, що виділю час та відповідно до ЗУ відправлю запит до РО УТМР у котрім стався цей прикрий інцидент, і також у відділення поліції цього ж р- ну, щодо надання інформації...
Добрый вечер! Я рад что вы сменили свою риторику на более обдуманную и взвешенную (считаю что вы изначально были не правы так преподнеся тему и выставив определенные фото) вот теперь эти люди удаляют свои посты из соцсетей, включая заднюю и подчищая сказанное, но в этом есть определенный плюс, вы помогли зафиксировать эти моменты на нашем ресурсе, и попрошу вас как одного из модераторов оставьте теперь как есть, не подчищайте... по завершению разбирательства я постараюсь уведомить вас и уважаемых форумчан о его итогах.
 

huntumy

Зброяр

Panters

Снайпер
Сегодня после обеда начали обрабатывать женщину-заявительницу, предлагают деньги и просят поменять показания, ведут переговоры по стоимости баранов, их оказывается за две недели в минусе шесть или семь штук... так что как то так...
Було б краще щоб взагалі в цій історії було тільки так,
і собаки були б живі .
 

Altay1972

Снайпер
Поскольку пост достаточно свежий, то можно предположить что, посидев и подумав, решили снять кино... отнесли собак (после фотографий дома) примерно в то же место в лес и сняли очередной дубль... Документов на собак так никто и не увидел, причина я думаю всем понятна... Как вариант, если бы егерь поймал собак и предъявил претензии хозяину, я думаю что тот бы отморозился и сказал что собаки не его, так что протокол составлен зря, собака к хозяину никак не привязывается... Как оказывается эти люди с собаками, подохотили (если можно так это назвать) целых 9 хозяйских баранов, за что сейчас и "терпят бедствие"... Там кстати в комментариях пользователей одна из жительниц того села адекватно все комментирует, и про незаконную охоту, и про возбужденное уголовное дело...
Постараюсь узнать и довести до ведома официальное состояние дел в данном вопросе...
 

Visioner

Слідопит
А кто может сказать, как в таком случае егеря поступили бы в Германии или Чехии например, ну там куда мы идем все дружно?
 

kef

Зброяр
Не будучи очевидцем " свідком" даних подій і надавши однобоко не перевірену інформацію про подію ,вже маємо третю сторінку обговорення- "розстрілу" собак ,які завдали шкоди власнику овечок і "таємного" полювання .
Крапку в цій історії поставить вирок суду. Якщо справа дійде до розгляду.
 
Останнє редагування:

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Історій вже є достатньо і від пані Юлі і від власників, є інформація що собаки виставлялись на всеукраїнських ..., але це поки що балачки .
Час повинен показати.

если бы егерь поймал собак и предъявил претензии хозяину
Тоді б у виграші залишився власник баранів...
 

kef

Зброяр
Так чого тоді цей єгер діяв " по бєспрєдєлу " ( як то кажуть) ? Він мав право відстрілювати мисливських собак ? Чи він не зовсім розбирається у породах ? Поки що одні запитання.
А Ви особисто бачили як він діяв. Чи на далі будемо воду товткти у ступі ?
 

VS1975

Снайпер
А Ви особисто бачили як він діяв. Чи на далі будемо воду товткти у ступі ?
Не треба товкти воду - я не бачив, але ж є свідки, які бачили. Чи собаки своєю смертю померли ? У любому випадку вбивати собак - скотство. Це не бродячі пси. Чи Ви також у породах не дуже ? Вибачте - нікого не хочу образити, але так робити не можна.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Колеги не сваріться, бо я чую себе винним трохи))
Все буде добре! Тре трохи витримки
 

old hunter

Снайпер
Колеги не сваріться, бо я чую себе винним трохи))
Все буде добре! Тре трохи витримки
Юра напомните как должен был поступить егерь по Закону в случае если встречает в угодьях собак охотничьих пород без хозяев?
И как, опять же по Закону, он должен поступить если собаки охот. пород в угодьях рвут, например козленка и ведут себя агрессивно?
 
Статус
Закрита.
Зверху