Убойность 16 калибра

16 калибр по убойности, дальности стрельбы, общей добычливости

  • 1. Уступает 12 калибру

  • 2. Не уступает 12 калибру

  • 3. Превосходит 12 калибр


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

kef

Зброяр
Чому, кажуть це якісніша зброя ніж робиться зараз? ;)
Рушниці іномарки різних фірм, моделей : (німецькі.бельгійські.французькі і .т .д).які виготовлялися і виготовляються по даний час ,призначення мають кожне своє по виду полювання на ту чи іншу дичину. Якщо то є рущниці для відстрілу шротом то вони і є такими. Як мені колись пояснювали по цьому факту,що відомі майстри і гадки не мали ,що наші "полювальники" з "пташиних" рушниць будуть гатити кулями . На багатьох подушках стволу є написи - не для кулі !
Тим більше,що рушниці мають сильні чокові звуження і не для стрільби кулею. Для цього є штуцера.комбіновані та гвинторізи. На кожну дичину має бути своя рушниця,калібр і.т.д.
Ви ж не будете зі своєї рущниці з максимальним чоком стріляти кулею а напевно вкрутите циліндр ? ;)
 

LEART

Мисливець
Рушниці іномарки різних фірм, моделей : (німецькі.бельгійські.французькі і .т .д).які виготовлялися і виготовляються по даний час ,призначення мають кожне своє по виду полювання на ту чи іншу дичину. Якщо то є рущниці для відстрілу шротом то вони і є такими. Як мені колись пояснювали по цьому факту,що відомі майстри і гадки не мали ,що наші "полювальники" з "пташиних" рушниць будуть гатити кулями . На багатьох подушках стволу є написи - не для кулі !
Тим більше,що рушниці мають сильні чокові звуження і не для стрільби кулею. Для цього є штуцера.комбіновані та гвинторізи. На кожну дичину має бути своя рушниця,калібр і.т.д.
Ви ж не будете зі своєї рущниці з максимальним чоком стріляти кулею а напевно вкрутите циліндр ? ;)
Если есть возможность сменить дульную насадку )
 

huntumy

Зброяр
Рушниці іномарки різних фірм, моделей : (німецькі.бельгійські.французькі і .т .д).які виготовлялися і виготовляються по даний час ,призначення мають кожне своє по виду полювання на ту чи іншу дичину. Якщо то є рущниці для відстрілу шротом то вони і є такими. Як мені колись пояснювали по цьому факту,що відомі майстри і гадки не мали ,що наші "полювальники" з "пташиних" рушниць будуть гатити кулями . На багатьох подушках стволу є написи - не для кулі !
Тим більше,що рушниці мають сильні чокові звуження і не для стрільби кулею. Для цього є штуцера.комбіновані та гвинторізи. На кожну дичину має бути своя рушниця,калібр і.т.д.
Ви ж не будете зі своєї рущниці з максимальним чоком стріляти кулею а напевно вкрутите циліндр ? ;)
Про звуження наче нічого не сказано.
 

Leshi

Слідопит
На мой взгляд лудший калибр
 

huntumy

Зброяр
Читайте що я написав . Там все описано .
Вечір добрий! Є бажання з'їзди пару разів на полювання з 16кою прикупив кулі моноліт 25. Підкажіть будь ласка для стволів зауера 8 по діаметру вони підійдуть? Переглянути вкладення 734283
 

tyrist 1945

Тигр
Люба гладкодульна рушниця являється дробовою. І лиш кацап придумав термін пулєдробовая.)))) З рушниці з сильними звуженнями не варто стріляти кулями, але якщо дуже хочеться то є куля Полєва.
 

huntumy

Зброяр
В даному випадку про звуження немає ніякої інформації. Хоча в такій рушниці про яку йдеться мова вони повинні бути 0,5 /1мм...
ПС діаметр тіла кулі моноліт в 12к 16мм.
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

huntumy

Зброяр
Назріло декілька питаннь.
1.Мисливські кульові набої на гладкоствольну зброю 20 століття (бреннеке та інші) німецького виробника під яку зброю планувалися ці набої?
2. Був у мене курковий зауер з двома стволами 16к (дз 0,5/1) та нижнім 9,3/74.
Дана рушниця йшла для яких видів полювань і можливо було використання з неї кульових набої?
Дякую
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Назріло декілька питаннь.
1.Мисливські кульові набої на гладкоствольну зброю 20 століття (бреннеке та інші) німецького виробника під яку зброю планувалися ці набої?
2. Був у мене курковий зауер з двома стволами 16к (дз 0,5/1) та нижнім 9,3/74.
Дана рушниця йшла для яких видів полювань і можливо було використання з неї кульових набої?
Дякую
Як назріли так і відпали . Ви ж самі дали тут відповідь.! ;)
 

tyrist 1945

Тигр
Дана рушниця йшла для яких видів полювань і можливо було використання з неї кульових набої?
Куля Бренекке дуже добре летить з півчока, чок для дробу, а нарізний само собою ясно. Дриллінг це для лісу універсальна зброя.
Може на 72?
 
  • Like
Reactions: kef

huntumy

Зброяр
Як назріли так і відпали . Ви ж самі дали тут відповідь.! ;)
Так і знав що він Вас відповіді не буде бо
Як мені колись пояснювали по цьому факту,що відомі майстри і гадки не мали ,що наші "полювальники" з "пташиних" рушниць будуть гатити кулями .
Так для кого ж тоді німці клепали кульові набої.
Дайте будь ласка відповідь!
А тепер...
Куля Бренекке дуже добре летить з півчока, чок для дробу, а нарізний само собою ясно. Дриллінг це для лісу універсальна зброя.
Можливо.
 

ТАР

Снайпер
Планую проміряти внутрішній діаметр стволів , в якому місці треба міряти?
 
Зверху