Убойность 16 калибра

16 калибр по убойности, дальности стрельбы, общей добычливости

  • 1. Уступает 12 калибру

  • 2. Не уступает 12 калибру

  • 3. Превосходит 12 калибр


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

huntumy

Зброяр
З інету
«Модель 8» – двуствольное охотничье ружьё; замки коробчатые; запирание – тройное, системы Гринера; патронники 12/70 и 16/70; длина стволов – 72 см (12-й калибр), 70 см (16-й). Предохранитель автоматический. Дульные сужения стволов стандартные: правый – получок, левый – полный чок.
 

tyrist 1945

Тигр
З інету
«Модель 8» – двуствольное охотничье ружьё; замки коробчатые; запирание – тройное, системы Гринера; патронники 12/70 и 16/70; длина стволов – 72 см (12-й калибр), 70 см (16-й). Предохранитель автоматический. Дульные сужения стволов стандартные: правый – получок, левый – полный чок.
Ну добре... Правда пише фігню, але як кому подобається..
 

kef

Зброяр
Особливо прикольно про замкі коробчатиє і запіраніє Грінєра
Усі мої Зауери в 16 к. були від 72 см. і більше. Хотя бачив і 70 см. І патронник 65 мм. І саме найменьше звуження було у 8 ій моделі це : правий 0.6.лівий 0.9. Хоть і міряв мікрометром але могла бути похибка. І усі мали хороший бій шротом.
 

tyrist 1945

Тигр
Я зрозумів. Але ви не те джерело інформації знайшли. Є Копєйко, є Карклинш, і багато інших джерел. А Зауер також має свою нішу в тирнеті і то дуже велику. Вікі не є джерелом істини. І не читайте Штендгольда, чи як він правильно пишеться))) багато чого він пише помилкове, або його невірно друкують.
 
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: kef

ТАР

Снайпер
Якщо чесно, то я ще не бачив Зауер 8 з 0.5 звуженнями. Хіба розвернули чоки, що є частим явищем.
Міряв , міряв, ну щось наміряв:)
Думаю правильно... але цікаво таке можливо чи ні? Внутрішній діаметр стволів міряв 24 см від казни і біля антабки також міряв , розміри одинакові.
1.Правий ствол
Діаметр ствола 17.05
Дульнй зріз 16.43
Звуження 0.62мм (17.05-16.43)
2. Лівий ствол
Діаметр ствола 17
Дульнй зріз 16.37
Звуження 0.63мм (17-16.37)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Міряв , міряв, ну щось наміряв:)
Думаю правильно... але цікаво таке можливо чи ні? Внутрішній діаметр стволів міряв 24 см від казни і біля антабки також міряв , розміри одинакові.
1.Правий ствол
Діаметр ствола 17.05
Дульнй зріз 16.43
Звуження 0.62мм (17.05-16.43)
2. Лівий ствол
Діаметр ствола 17
Дульнй зріз 16.37
Звуження 0.63мм (17-16.37)
Два по 0,6.
Взагалі досить типово для німаків.
Гарні звуження для гарної дробової рушниці.
Цікаво чи профіль лівого звуження довше за праве?

Наче стріляти і можна, але особисто я би не мучив його кулями..
 

ТАР

Снайпер
Думаю міряти, значить міряти))
Проходить без особливих зусиль з обох стволів, те пластикове кілечко трішки піджимає лише у дульному звуженні .
Діаметр "тіла"кулі 14мм
По пояску 16.65
Думаю стрільнути можна, але подивився я на ту "кульку))", і особливої довіри вона в мене не визвала напевно буде "шити ".
 

Вкладення

Зверху