МЦ ЦКИБ

Статус
Закрита.

tyrist 1945

Тигр
З кожним рокам їх ціна буде лише зростати.
Не буде. Рушниці цкіб мали високу ціну до 14 року, їх тоді продавали переважно в кацапію. Але вже й там ціни на них впали. Так що десять тисяч вона не буде коштувати. Можливо хтось з великих любителів цкіба дасть п'ять. То є максимум. Це моя думка.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Складові ціни подібних рушниць це:
-стан
-якість
-кількість випущених екземплярів
-доля ручної праці
-наявність документів на конкретний екземпляр

Про їх ціну можна лише здогадуватись, я про це вже говорив. Звичайно, в Україні 10 000 у.о. хтось за них навряд чи покладе. Але 5+++ вони коштують однозначно. Ніхто їх дешевше, в такому стані, нізащо, не продасть. І ніколи вже не знайде. Це птахи високого польоту і розбору. І не для рядового, пересічного мисливця. Але на кожен товар є і свій покупець. Дуже можливо, що і в Україні. При щомісячній (!) зарплаті багатьох наших українських суддів, навіть обласного рівня, наприклад, в 200-300+ тисяч гривень.
П.С. Дуже цікаво, в що їх оцінюють в Канаді нині.
З приводу подорожчання їх в майбутньому. 100% дешевшати вони не будуть! Це майстрові рушниці ручної роботи найвищої якості з усіми наступними наслідками ціноутворення.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Складові ціни подібних рушниць це:
-стан
-якість
-кількість випущених екземплярів
-доля ручної праці
-наявність документів на конкретний екземпляр

Про їх ціну можна лише здогадуватись, я про це вже говорив. Звичайно, в Україні 10 000 у.о. хтось за них навряд чи покладе. Але 5+++ вони коштують однозначно. Ніхто їх дешевше, в такому стані, нізащо, не продасть. І ніколи вже не знайде. Це птахи високого польоту і розбору. І не для рядового, пересічного мисливця. Але на кожен товар є і свій покупець. Дуже можливо, що і в Україні. При щомісячній (!) зарплаті багатьох наших українських суддів, навіть обласного рівня, наприклад, в 200-300+ тисяч гривень.
П.С. Дуже цікаво, в що їх оцінюють в Канаді нині.
З приводу подорожчання їх в майбутньому. 100% дешевшати вони не будуть! Це майстрові рушниці ручної роботи найвищої якості з усіми наступними наслідками ціноутворення.
Ціна на них буде падати швидше а ніж зміна погоди. Ігор вірно сказав на рахунок того що основний попит на /цкіб/ був у кацапів .
Неможе коштувати предмет більше по ціні металу.деревини та ручної праці у сотню разів його вартості . Будь то цкіб чи тоз з іжом. Хто із вас усіх готовий заплатити 10 т.дол.?!
 

mulyavchik

Снайпер
Беріть, не прогадаєте. Це не "ширпотреб". Більшості іномарок носа втруть назавжди, які ніколи не досягнуть тогочасного рівня виробництва і якості, ручна робота визнаних майстрів. Це дійсно рушниці високого рівня і високого розбору. Беззаперечно. Незалежно від країни-походження ( а може, навіть, це і - плюс).
З кожним рокам їх ціна буде лише зростати. При умові достойного стану, звичайно.
100 процентів,Вадім правий.Якщо у Вас зростеться беріть і незадумуйтесь.Таких рушниць небагато було випущено тай не так багато їх і продається.Це дійсно екземпляр в колекцію,шоб радувати око і душу.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Можливо завтра поїду глянути на неї,тим більше,що там є ще один екземпляр
 

Schmied

Слідопит
Загалом на 2 питання ТС відповіли, а тепер залежить все від містера з Канади ( думаю, що Форум він не читає :) )......
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Я бачу з телефону всі номера,цифри і букви на фото
Якщо ви не бачити,сорі інших фото немає
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Ок,по факту,це МЦ 110-12,з стальним ресивером
 
Статус
Закрита.
Зверху