МЦ ЦКИБ

Статус
Закрита.

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Без /повірочного/ клейма цей екземпляр більше схожий на виставковий 'пробник' ведеенха.
клейма ГИС не достаточно?
или из виставкового 'пробника' нельзя стрелять? или что, оно не стоит своих денег, объясните свою мысль...
 

kef

Зброяр
клейма ГИС не достаточно?
или из виставкового 'пробника' нельзя стрелять? или что, оно не стоит своих денег, объясните свою мысль...
На мою думку це екземпляр для /показу/. Напевно що свої гроші воно стоїть тільки яких ?
З нову ж таки , цінним воно буде для росіян а не для країн світу відомих збройовими фірмами , бо як завжди у росіян - / аналогов нет /.
Просто мені цікаво знати чи моя версія вірна чи я помиляюсь ,що до походження даного екземпляру.?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
На зброї ЦКІБ,яка була випущена на конкретне замовлення закордонних замовників,цифрова частина клейма "Не более..."не ставилась на рушниці,а вказувалась в паспорті до конкретного номеру по причині різних мірил різних країн.Ця рушниця буде цінна не лише для мисливців країни її випуску,а для всіх нормальних,грамотних і вихованих цінителів прекрасного.Пора вже це усвідоммити.
 

kef

Зброяр
На зброї ЦКІБ,яка була випущена на конкретне замовлення закордонних замовників,цифрова частина клейма "Не более..."не ставилась на рушниці,а вказувалась в паспорті до конкретного номеру по причині різних мірил різних країн.Ця рушниця буде цінна не лише для мисливців країни її випуску,а для всіх нормальних,грамотних і вихованих цінителів прекрасного.Пора вже це усвідоммити.
Тобто якщо є протилежна думка то це /...Я Вас почув. Тоді чим це підтвердити ? Паспорта немає .Виписки з цкибу немає і вже небуде. Замовник невідомий.
Мені цікаво - чи на всіх рушницях що йшли на так зване замовлення відсутнє таке клеймо. Це ж не този та іжи які йшли на екпорт і на яких було випробувальне клеймо а цкиб .
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Є конкретні замовлення,а є іменні.Думаю різницю ви знаєте.Підтвердити це може сама рушниця,що вона і зробила.Таких замовлень ЦКІБ виконував мало,а тому окремого обліку по даних виробах не велося.На рахунок клейма я вже пояснив додам лише,що Канада це не Європа зі всіма випливаючими.
 

kef

Зброяр
Є конкретні замовлення,а є іменні.Думаю різницю ви знаєте.Підтвердити це може сама рушниця,що вона і зробила.Таких замовлень ЦКІБ виконував мало,а тому окремого обліку по дануих виробах не велося.На рахунок клейма я вже пояснив додам лише,що Канада це не Європа зі всіма випливаючими.
Тобто ми тут усі разом неможемо дати чітку відповідь. Я зрозумів. Тому стало цікаво так як на форумі в одній із тем обговорювалась рушниця Іж 58 чи 27 точно згадати неможу. Бо там написи були стволах на англ. мові для якої фірми зроблено замовлення.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Це рушниці різних "вагових категорій",а тому рівняти недоречно.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Все залежало від самого замовлення,але ні в якому разі самостійно!!Порядок на ЦКІБІ був серйозний.Вказівки поступали лише з резолюціями високих кабінетів.
 
  • Like
Reactions: kef

ldkukr

Снайпер
Порядок на ЦКІБІ був серйозний
Маленька ремарка.
в той зброї яка була вироблена в цкибе клеймили однаково, точніше однаковими клеймами, (сквозна нумерація) наприклад рушниця 110 яка продавалась тут має трохи іншій шріфт. Такий самий шрифт мали рушниці до 72 року
096AF203-E3CC-47DF-9CE5-714374D3E616.jpeg 38A051E8-C4BE-44B8-9E44-9510E10DAAD6.jpeg
цифра 7 геть інша.
Або клемили в різних місцях або порядку не було. можливо були інший набори клейм Моделі ружиків однакові одна 75 року інша вважається кінець 72 року.
А ось пізніше дійсно перейшли на шрифт, як у цієї яка «ВДНХ». можливо вона значно пізніше виготовлена. Бо з таким деревом, керівництву нове не показують.
Так як не має ні паспорту ні доступу до бази або підтвердження з цкібу що за цім номером дійсно 110 і за описом в такому виконанні що її рік 72 - передчасно. ІМНО.
З повагою.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Статус
Закрита.
Зверху