В Україні спростять процес обігу зброї

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Ніхрена не працює
1687506646680.png
 

old hunter

Снайпер

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
якщо ви думаєте, що це на айфоні натиснути ОК, то це трохи складніше
Так і трохи дорожче за айфон))) Навіщо піаритися за 23 число, якщо ще не працює? Мост відкриємо 23, а їздити по ньому зможете через рік, так виходить?
 

old hunter

Снайпер

ldkukr

Снайпер
Криво робе, когось бачить інших ні.
Таке враження, що це інопланетяни робили :),
всі без винятку реєстри мають помилки. В мене два авто так в "діі" і не відображаються, і заявку на "додати" не можу виконати бо в списку хто видав посвідчення - установи такої немає, нічого якось живем.
І тут допілять, почекаємо, в мне теж жодної не показує. Можливо, ще раз кажу можливо. перевіряють документі в особистої папці на наявності всіх документів, мені на приклад не давали дозвіл на придбання, бо десь зникла з папки довідка про вивчення матеріальної частини зброї, мусив робити по новому. І таки справи будуть внесені пізніше коли в профілі додадут телефон та пошту. не дивуюсь що зателефонують.
Мені цікаво, інше а як буде враховуватись вкрадена або втрачена зброя. пояснень не було.
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Мост відкриємо 23, а їздити по ньому зможете через рік, так виходить?
а коли в нас не так було??? совковість у всьому пре так як осет і щир на городі! у нас так у 1983 році школу відкрили в 2 класи дітей посадили сфотографували а вчитись повноцінно почали 1 вересня 1985 року!
Криво робе, когось бачить інших ні.
бо треба "позолотити" екран - воно запрацює, то ж мєнтовська система. та й без довідки про несудимість туди не пускають, чесслово!
всім тре діжіталізацію край... найважливіший документ лежить у
1687511863620.png


написаний від руки і чорнилом, а важливе підкреслене червоним олівцем.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Zabar Andrij

Мисливець
вводив всі активні колонки
деякі (район, місце народження) були деактивовані
тільки що зайшов у кабінет водія, там в наявності авто з 2013 року, однієї старенької немає
 

Мишко К36

Слідопит
Зверху