Любимые блюда которые готовим сами!!!

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Скумбрія маринована.
Ще одна страва для посту.
Інгредієнти:
Скумбрія 2 шт (минулий раз робив одну, мало!)
Цибуля 4-5 як яйце, ріжу соломкою вздовж
Помідор бажано 2, в мене лишився один
Часник 4-5 зубців дрібно січу, можна давити, але я так не люблю.
Олія 50мл, я даю половину оливкової, половину соняшникової пахучої
Соєвий соус 6-8 столових ложок
Оцет 1.5 ст ложки. Я даю з винограду власного плекання
Кріп, перець не шкодую
Переглянути вкладення 431608 Переглянути вкладення 431609
Все це жмакаю чавлю руками щоб пустило сік. При цьому солю стільки щоб було смачно і засікаю скільки взяло солі. В кінці додаю солі ще стільки само. Її втягне риба...
Переглянути вкладення 431610
Рибу ріжу на плястерки 10-12 мм. Хвіст прорізаю по "ватерлінії" щоб просочувався одночасно з рештою Переглянути вкладення 431611 додаю рибу, гарно перемішую і в холодильник. Переглянути вкладення 431612
Якщо перемішувати кожних 15 -20 хвилин, то можна їсти через 2 годин. Але ідеально на ніч. Перед подаванням очищаю від овочів.
Смачного!
п.с. Маринад прекрасно пасує до м'яса, птиці, тільки замість оцту даю ще один помідор.
Николай,рецепт замечательный!!!
 

Mykola STARyy

Снайпер
Ще один перЕпис. Морський окунь запечений з овочами.
Підозрюю що наш буде ще смачніший, але наразі не наловив.:(
Вибачайте що трохи складний, люблю багатство смаку.;)Інгридієнти перелічувати не буду, дивіться фото. Не важу, не міряю, суцільна інтуїція. Все приблизно.
Маринад:
Соєвий соус 5-6 ложок.
Перець горошком підсушую на сухій пательні і мелю, краще розтовкти в ступці, але моя поїхала до сина. Горошин 10.
Відкрив для себе нову спецію - зірА (кумін), приблизно стільки як перцю.
Можна дати 2-3 лаврових листки, я більше люблю сушений розмарин. Ще так само як перцю.
Сухе біле вино -100мл
Сік 1/4 лимона
Рибу натираю спеціями з сіллю і в холодильник на 3-4 години, а краще на ніч. час від часу поливаю маринадом.

Рибу чищу, видаляю чорну плівку.
IMG_20181218_204046.jpg
IMG_20181218_205742.jpg
Рибу обсмажую на кукурудзяній муці З кожного боку по 3 хвилини на великій кількості олії. Вогонь має бути достатнім щоб риба зарум'янилася, але не надто великим шоб шкіра не підгоріла, або не відстала. Помідори на 20 сек в окріп, знімаю шкіру, ріжу тонкими пластинками, мм5. Цибулі багато не буває:), нарізаю кільцями повну пательню, обсмажую, шоби тільки почала золотитися.
IMG_20181219_201451.jpg

В форму для випікання викладаю половину помідор, потім перцю, часнику, присипаю зеленню і часником. Зверху половину цибулі. На цю "постіль" рибу, маринад ще не виливаю.
На рибу зверху, а не збоку! решту цибулі, потім зелень, часник, перець і нарешті помідори.
IMG_20181219_203146.jpg

Запікаю при 180 град 40хв. Якщо менше, перець не пропечеться, більше - буде каша на шкірці, а так якраз хрусткий і не сирий. Через 10хв поливаю маринадом, чуть чуть тідьки щоб зволожити овочі, інакше згорять. Далі овочі пустять сік і що 5-7хв поливаю тим соком.
IMG_20181219_211307.jpg
Готово, смачного!
Якщо залишився сухарик в пляшці, його можна використати як гарнір:p
 

Вкладення

Fonex

Снайпер
Готово, смачного!
Етить колыхать, ну на фига я в этот раздел полез, когда до конца рабочего дня еще час времени...:DСлюной изойти можно. Подождите, я Вам тоже навояю как-нибудь под вечер и мясо в темном пиве с изюмом и мясной пирог "Буковинский" с фотками и ссылочку еще брошу, где я отписывал здесь на форуме о своих рецептах спиртных напитков!!!!!:p:p:p
 

Mykola STARyy

Снайпер
Етить колыхать, ну на фига я в этот раздел полез, когда до конца рабочего дня еще час времени...:DСлюной изойти можно. Подождите, я Вам тоже навояю как-нибудь под вечер и мясо в темном пиве с изюмом и мясной пирог "Буковинский" с фотками и ссылочку еще брошу, где я отписывал здесь на форуме о своих рецептах спиртных напитков!!!!!:p:p:p
Ану-ану!!!:p:p;)
 

Fonex

Снайпер
И шоб вы знали под настоечку он идет - аж бегом, аромат такой, если только с духовки, шо русалки в прыжке на шпагат садятся!!!:p:p:pВсем хорошего, теплого и вкусного вечера, ребята!;)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Я думаю еще несколько дней и будем голосовать за лучший рецепт...Напоминаю что конкурс начался с 62 страницы.
 
Останнє редагування:

Vadim1721vadim

Снайпер
Если с рецептов с этой темы сделать кулинарную типа книгу чтобы были одини рецепты без флуда .
 

Peresvetk

Слідопит
Соберите все в файл, уберите лишнее и выложите. )))) А то, что это за форум, если нету флуда? )
 

Peresvetk

Слідопит
и будем голосовать за лучший рецепт...
концепция неправильная, т.е. полное отсутствие онной ))). Надо делать слет, каждый готовит свое блюда, а уважаемая комиссия, т.е. все - пробуют и оценивают ))). А так, каждый в рецепт добавит, что-то свое или изменит пропорции и получаем разные блюда. Получается не конкурс рецептов, а лучшей фото приготовленной пищи. ))) Вот не понимаю, как по фото оценить - вкусная водка или нет )))
 

Vov-1

Зброяр
концепция неправильная, т.е. полное отсутствие онной ))). Надо делать слет, каждый готовит свое блюда, а уважаемая комиссия, т.е. все - пробуют и оценивают ))). А так, каждый в рецепт добавит, что-то свое или изменит пропорции и получаем разные блюда. Получается не конкурс рецептов, а лучшей фото приготовленной пищи. ))) Вот не понимаю, как по фото оценить - вкусная водка или нет )))
Як мед,то й ложкою...:D:D:D
 
Зверху