Нещодавний вміст від Дмитро Тимченко

  1. Дмитро Тимченко

    подарю гильзы однострел 12к

    @юрок hunter, @Kiaihor, в особистих повідомленнях треки нової пошти, гарного вам дня. @Kalinov56, дайте реквізити УкрПошти, у приватні повідомлення.
  2. Дмитро Тимченко

    подарю гильзы однострел 12к

    лоти подаровані, в приватних повідомленнях обговоримо деталі доставки. дякую там всем успіхів
  3. Дмитро Тимченко

    подарю гильзы однострел 12к

    подарю три мешка гильз в основном однострел под звезду, есть и под закрутку, собирал после себя на стрельбище и после других, если гильзы были свежие и чистые. просьба принимать гильзы не для последующей перепродажи здесь же :) хотя этого я никогда не узнаю и это будет на вашей совести...
  4. Дмитро Тимченко

    Продам карабин КО-44 снайперский, 45года.

    отличный карабин и цена!
  5. Дмитро Тимченко

    Удостоверение охотника

    склав ментальну карту по іспиту мисливця, коли готувався (мені зручно саме в такому вигляді сприймати), можливо стане у нагоді: https://www.dropbox.com/s/1v32trykqmej9h2/Іспит%20мисливця.png сам їздив складати іспит за місцем прописки, ситуація схожа с тов.Шустик, здав з 2 разу :)
  6. Дмитро Тимченко

    Покупка помпы за бугром

    теж мав такі наміри, здав іспит мисливця з другого разу, із ситуацією в країні не склалося погулять на природі, мисливський сезон закінчився плюс ситуація в країні. успіхів Вам!
  7. Дмитро Тимченко

    ПРОДАМ ДРОБЬ и ПУЛИ

    гляньте моє повіомлення на першій сторінці цієї теми.
  8. Дмитро Тимченко

    приму в дар по 12 калибру

    один раз стріляні гільзи від ТАХО Практика (закритиі зіркою) можу Новою Поштою відправляти (по мірі появи гільз будуть пакунки мінімум по 50шт.) доставка Ваша
  9. Дмитро Тимченко

    Продам мишень-тарелочки для спортинга и стендовой стрельбы

    брав тут тарілки. якістю задоволений
  10. Дмитро Тимченко

    ПРОДАМ ДРОБЬ и ПУЛИ

    краще будуть летіти, якщо стріляти з упора :) з коліна сидячи - не дуже показовий відстріл, але нажаль не було часу зробити все "по-наукє" :) писав, щоб показати що кулі літають, а автор теми - людина відповідальна і чесна
  11. Дмитро Тимченко

    ПРОДАМ ДРОБЬ и ПУЛИ

    ще взимку обіцяв надіслати результати відстрілу кулями.... 1. Діаболо, (що купив в цій темі), ТАХО 1,9г, пиж-абтюратор, 1 ДВП пиж, деревні ошурхи в набій і під хвіст кулі, куля, закрутка 2. "Ковпачок", (що купив в цій темі), ТАХО 1,9г, пиж-контейнер...
  12. Дмитро Тимченко

    ПУЛИ ДИАБОЛО

    я ковпачкову кулю вклав у такий контейнер: http://kozaki.com.ua/catalogue/hunting/ammunition/pyzh-konteiner-e-36-12-k-100-sht/ але нажаль все ще не встиг відстреляти :(
  13. Дмитро Тимченко

    ПУЛИ ДИАБОЛО

    який у вас ствол і яка схема спорядження, щоб отримати такі гарні результати?
  14. Дмитро Тимченко

    ПУЛИ ДИАБОЛО

    поки що ні. відстріляю після НР. одразу після відстрілу результат напишу в тему
  15. Дмитро Тимченко

    ПУЛИ ДИАБОЛО

    по Діаболо додам: кулі з тієї партії що я отримав важать 32.5г (12к)
Зверху