Ohotnik47 остання активність

• Ohotnik47
    Для меня когда в стране идет война, будет ли охота не имеет ни малейшего значения,я занят совсем другим,вот и вся моя логика. Закончится...
  • Ohotnik47
    А разве это сейчас имеет хоть какое-то значение???
  • Ohotnik47
    Думаю, що ні. Не буде по всій Україні! Війна, воєнний стан, багато замінованих місць, ходити небезпечно. Навіть, де і не було окупації...
  • Ohotnik47
    Ohotnik47 відповів(ла) в темі Причины браконьерства?.
    Важко не погодитись...:(:(
  • Ohotnik47
    Ohotnik47 reacted to korak's post in the thread Солонцы with Like Like.
    Ще трішки фото
  • Ohotnik47
    Ohotnik47 відповів(ла) в темі Чому 22lr ?!.
    Мається на увазі - один не точний рух і купа проблем.;)
  • Ohotnik47
    Ohotnik47 reacted to MrEko's post in the thread Чому 22lr ?! with Like Like.
    Вірю, але якщо мені потрібно буде зарізати качку я краще візьму топор, швидше та ефективніше...
  • Ohotnik47
    Все буде УКРАЇНА! Відбудуємо і буде ще краще ніж було! А на рахунок 22 лр, так це чудова зброя, але по досвіду одного сезона полювання...
  • Ohotnik47
    Ohotnik47 reacted to Трифон63's post in the thread Чому 22lr ?! with Like Like.
    А 22 лр дуже гарна зброя в умілих руках...
  • Ohotnik47
    В мене син архітекторр. Буде відбудовувати міста наші .
  • Ohotnik47
    Ohotnik47 reacted to Степанович 2's post in the thread Чому 22lr ?! with Like Like.
    Посівна теж не менш важлива чим перебування на фронті. Кожен прикладається де виходить.
  • Ohotnik47
    Обид ніяких не маю, так як все розумію. Зараз час такий. Допомогаю сам як можу, але на данний час у нас посівна повним ходом, мало часу...
  • Ohotnik47
    Я не хотел обидеть. Пишу не с фронта. Мне 60 лет и я инвалид 2 группы. Но немного разбираюсь в снайперсеом деле... Мой дом взорвали 1...
  • Ohotnik47
    Хочеш вір, а хочеш не вір, але не взяли покищо. На час коли все розпочалось перебував у Києві, добравшись по місцю прописки в...
  • Ohotnik47
    Ohotnik47 reacted to Ведьмачок's post in the thread Своїми руками. with Like Like.
    Вчера вечером после работы неожиданно у меня появилось вдохновение, и я решил сделать инструмент для самокрута) Взял латунную гильзу и...
Зверху