Нещодавний вміст від Sashok Hunter

  1. Sashok Hunter

    Продам ТОЗ-34У

    Дійсно Х а не буква К, значить інший,фото поганої якості от і обізався
  2. Sashok Hunter

    Продам ТОЗ-34У

    Ну то подивіться роки випуску згідно букв.... І тоді не будете таким категоричним. З повагою
  3. Sashok Hunter

    Продам ТОЗ-34У

    Буква перед номером "К"- 1971 рік випуску
  4. Sashok Hunter

    Порох NobelSPORT

    Яка зараз ціна на таку баночку ?
  5. Sashok Hunter

    Ata Arms SP Black Light

    В мене з 71 стволами,з 76 не брав тому що є н/а з 76+ комп енд чоки 5 см....
  6. Sashok Hunter

    Ata Arms SP Black Light

    Чому так ? Що не сподобалось ?
  7. Sashok Hunter

    Ata Arms SP Black Light

    https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/ata-arms-sp-black-light.67799/ Пряма ссилка на мою тему,також вагався перед тим як купити
  8. Sashok Hunter

    Ata Arms SP Black Light

    Також маю таку тільки в 12 кал. Як писали вище є ціла тема про її, третій рік все супер,також вагався через легкосплавну колодку,але за час експлуатації чудово себе проявила,один як на мене недолік що нема холостого спуску,фадьшпатрони треба докупити,а в цілому супер. На рахунок ваги то взагалі...
  9. Sashok Hunter

    Пули для гладкоствола( Лии,Лайман, ШШ, Гном, Ураган, Гуаланди, Гризли, Парадокс и т.д. )

    Кулі отримав,взагалі замовленням залишився задоволений.Все в повному обсязі та гарної якості.Дякую
  10. Sashok Hunter

    Гільза одностріл (Bornaghi, Eley, Rio, Cheddite, Nobel Sport......) - (ящик) 250 грн

    Отримав своє замовлення.Хочу сказати що по термінах,що по якость без питань,гільза гарна та чиста. Вцілому рекомендую Олега як порядочного та відповідального продавця
  11. Sashok Hunter

    Гільза одностріл (Bornaghi, Eley, Rio, Cheddite, Nobel Sport......) - (ящик) 250 грн

    Доброго вечора,написав Вам на Вайбер на рахунок замовлення трьох ящиків
  12. Sashok Hunter

    Стікери для набоїв

    Зрозумів, дякую за відповідь
  13. Sashok Hunter

    Стікери для набоїв

    Доброго дня, цікавлять стікери прості 18мм. Чорні цифри на білому фоні, потрібно такі номери: № 7,5,3,1, 00(2/0),0000(4/0),ПК,К. Можливо пару десятків пустишок ;) Дякую,та чекаю на відповідь
  14. Sashok Hunter

    Продам МЦ 108 - 3 ЦКИБ СОО 1990р.

    Я все зрозумів....
  15. Sashok Hunter

    Продам МЦ 108 - 3 ЦКИБ СОО 1990р.

    Особисто не потягну по бюджету таку рушницю,але ДУЖЕ гарне виконання,та і "марка"рушниці говорить сама за себе. Хотів запитати власника про практичне примінення таких звужень на полюванні,та чи використовувалася дана рушниця там? Не в спорті,а саме на полюванні, дякую
Зверху