Нещодавний вміст від Tkach Ye

  1. Tkach Ye

    Альбіноси та меланісти

    Для того, щоб пояснити яким чином у тварин з'являються і закріпляються фенотипічні себто «зовнішні» особливості слід зайти на поле популяційної генетики і якщо розглядати питання детально, то це практично половина курсу годин так на 40. Втім, якщо дуже скоротити і спростити, то вийде таке: 1...
  2. Tkach Ye

    Альбіноси та меланісти

    А ви з якого регіону? У нас в межах міста Хортиця, сліди свинок наче є, а от бачити давно не доводилося, хоча я регулярно у плавнях з'являюся.
  3. Tkach Ye

    Практики студентів-мисливствознавців

    Не зовсім практики, але думаю буде цікаво форумчанам, відфотографував матеріали аудиторії теріологічно-зоологічного призначення, доки все не під склом.
  4. Tkach Ye

    Альбіноси та меланісти

    Так і є, лейкізм дає тварині набагато більше шансів на виживання. Кермоди дуже цікаві ведмедики, довелося бачити в живу. Вони живуть у надзвичайних біотопах, вологих лісах помірної зони, де ще є таке, крім Британської Колумбії, навіть не знаю. Там багато опадів, багато рослинності й мало...
  5. Tkach Ye

    Освіта єгеря

    Якщо потрібна формальна (не у значенні "псевдо", а така, яку офіційно визнають) освіта, то існують коледжі та виші. У коледжі навчаються 3-4 роки, у виші 4-5-6. Про дистанційне навчання в коледжі я не чув, але здається, то щось фантастичне, у вишах поки ще існує заочне відділення. Питання в...
  6. Tkach Ye

    Альбіноси та меланісти

    Наскільки мені відомо, є лише одна "нормальна" популяція світло забарвлених ведмедів з регіонів з помірним кліматом. Я про "spirit bear", форму американського чорного ведмедя з тихоокеанського узбережжя. Якби колір хутра не мав пристосувального значення, були б ведмедики набагато більш...
  7. Tkach Ye

    Все что мы используем на охоте.

    Спробуйте велосипедні рюкзаки від туристичних фірм. Я багато років використовував 25 і 35 літрові велорюкзаки від чеського Penguin, у них спина складається з жортстко натягнутої сітки — спина завжди вентильована. Взагалі, багато чого з "мисливських" речей можна замінити на легкохідні...
  8. Tkach Ye

    Все что мы используем на охоте.

    Вибачте, але це не електронний мікроскоп, а цифровий. Збільшення зазвичай, як у поганенького стереомікроскопа для ремонту електроніки, та й використовується він для того ж. Цілком нормальний прилад для роботи, але він не дуже підходить для отримання якісних фото. Я багато працюю з мікрооптикою...
  9. Tkach Ye

    Практики студентів-мисливствознавців

    А у вас якісь фото з навчання збереглися?
  10. Tkach Ye

    Укуси кліща профілактика до і дії після укусу поради медика

    Так робити неможна. Олія, спирт, будь-яка інша хімія, все що пече і припікає або викликає задуху, можуть змусити кліща відригнути те, що у нього в шлунку назад у кров. Правильно крутити пластиковим інструментом-"фомкою", підвівши його під жвала. Вам же не тільки важливо витягти паразита, але й...
  11. Tkach Ye

    Практики студентів-мисливствознавців

    Мої фото з Бирючого. Це літо 2012, єдиний раз коли я брав з собою фотоапарат, але така краса там завжди. Тут рожеві пелікани, морський кіт, дикі коні, результат полювання шакалів, лисеня у траві, чаплі та багато оленів.
  12. Tkach Ye

    Практики студентів-мисливствознавців

    О, муфлоненята. Потім виросли в суворих баранів, які не боялися людей і мало того, ще й атакували незнайомців. Захищали територію... У нас здається ніхто більше так по фотографії не скаженів, в Аліни на звичайну мильницю фото дуже гарні виходили.
  13. Tkach Ye

    Практики студентів-мисливствознавців

    Віті Марінова вже з нами немає, коли я бачив востаннє Сашу Лебедя, він працював у мисл. господарстві десь на малій батьківщині на Дніпропетровщині, Троєпольський Нік зара живе у Польщі, Віка Цакелова викладає біологію американським дітям у штаті, назву якого я вкотре забув, Вова Пепко займався...
  14. Tkach Ye

    Практики студентів-мисливствознавців

    О, це мій курс. Правда мене на фото немає. Поки вони "відпочівали" на Бірючому, я до нестями розтинав рибу, допомагаючи закінчити дослідження, що тоді виконували Сарабєєв В.Л. та Рубцова Н.Ю за підтримки НАТО.
  15. Tkach Ye

    Про здоров'я мисливця, рибалки, та польових працівників галузі.

    Попросили додати вкладення іншому форматі. Додам пару картинок.
Зверху