Нещодавний вміст від vityastas

  1. vityastas

    Холодна зброя. Критерії її визначення.

    як перевірять? і як перевірять? та дуже просто. пам"ятаю один випадок коли один мисливець, вже покійний (царство йому небесне) повертався пізно ввечері, а точніше вночі з полювання. зупинили гаїшники. бачать людина в комуфляжі, дибілу понятно, шо з полювання. ну і почали: а давайте дихніть -...
  2. vityastas

    лопатки удаления клещей у человека и животных.

    дайте, будь-ласкка, реквізити на 2 комплекта
  3. vityastas

    ПИВО!!!

    Уже зараз нормального пива важко купити, а літом і говорити нема про що. Хоть бери і сам вари. Непогане пиво буває варять малі пивоварні, але не всім його можна попити в жаркий літній вечір, так як за кожним поворотом тих пивоварень немає.
  4. vityastas

    Как Вы относитесь к применению на охоте глушителя?

    думаю коли ми навчимось окурками в урну попадати, тоді можна буде говорити про використання глушника на охотах. Але поки що він використовується в основному в цілях браконьєрки. Якщо і є декілька ексцентричних особистостей, які так сильно переживають за тишу в угіддях то це не є причина по якій...
  5. vityastas

    Книги по оружию в электронном виде

    скиньте будь-ласка на vityastas@rambler.ru. наперед дякую
  6. vityastas

    открытие на пушного 2012

    у нас відкриття на ці вихідні. точніше на неділю. сезонна картка 325грн. куропатка - 120.
  7. vityastas

    Как проверить есть ли шат в вертикалке.

    о то ж просвітив нас.))))) при зломаній рушниці незначний шат думаю не страшний. а при складеній шату бути не повиннно. щоб цевйо не мішало це визначити його і знімають. тим більше шат може бути в самому цивйю.
  8. vityastas

    Прошу совета!

    повністю згідний. я б так не ризикував.
  9. vityastas

    Прошу совета!

    перевірений спосіб браконьєрів коли при полюванні на качку запримітили дичину більшого розміру, наприклад козу, а в патронтажі не виявилося крупної дробі ))))
  10. vityastas

    Смазка оружия

    так в тому і справа, що не було, але зараз, дякувати Богу ж є і як раз таке як треба. колись і в двигуни автомобілів заливали те, яке десь спіонерили і ніхто не знав про мінеральні, синтетичні, напівсинтетичні масла. а зараз знають але чогось ніхто не хоче лити що попало, як колись в давнину. я...
  11. vityastas

    купил браунинг 10 колибра.с патронами проблема

    http://piterhunt.ru/library/books/patrony_povyshennoi_moshchnosti_snaryazhenie_pulyami_i_kartechyu/soglasovannaya_drob
  12. vityastas

    Продам ружье ZH-301 фирмы Zbrojovka Brno.

    закиньте хтось сюда фотографії, будь-ласка.
  13. vityastas

    Ваше отношение к арендаторам земли и водоемов

    таких дурних немає. ідейний період закінчився у 1991 році. і ніхто не буде платити поки держава не складе чесні правила гри (пенсійне забезпечення якщо людина працює офіційно закордоном, конкретні кроки для запровадження безвізових режимів, допомога по працевлаштуванню закордоном, відстоювання...
  14. vityastas

    Ваше отношение к арендаторам земли и водоемов

    зарплати бюджетників порівняно з другими категоріями не такі вже і мізерні. для прикладу вчитель при нормальній нагрузці має біля 2700-2800. до речі ця категорія (лікарі, викладачі) пішла щей іншим шляхом - хабар. чи ви скажете що в лікарні без хабаря хочуть з вами говорити? в какой такой? я ж...
  15. vityastas

    Продам ТОЗ-БМ

    якщо стволи не хромовані то скоріше БМ, хоча хоча гравюри говорять, що таки 63
Зверху