Ваше отношение к арендаторам земли и водоемов

Статус
Закрита.

veter

Мисливець
Ну "Свобода" как все партии, главное дорватся до кормушки, наобещав золотые горы.
В Лозинского угодия были хоч в аренде, ну а еслиб приватизированные, и хрен бы ему кто что сделал. В Бойчука тоже все водоемы района в аренде.
И что вы vityastas считаете, что так все правильно, что один человек взял в аренду весь район, 200процентов даю, что обманным путем, при этом занимая рук. должность, на водоемы не кого не пускает, а кто подходит к воде тех убивает или забивает, вот так должно быть?
А то что рассказывают, что частные угодия, водоемы это все хорошо но не для общества, а для одного человека. Раньше было все общее и была рыба, и был заец, и тд. Раньше просто не было сетей китайських, и небыло безнаказаности.
 

vityastas

Мисливець
veter;49932 сказав(ла):
но в данном случае мужики не ночью а днем, не на сети а на удочки
вибачайте, але на відміну від Вас я знаю про що говорю. дісно цього разу ловили не на сіти (хоча на мою думку суть від цього мало міняється, так як четверо чоловік на "резінку" при нормальному кльові мішок риби легко витягують), але справа була темної пори доби.
 

vityastas

Мисливець
veter;49938 сказав(ла):
В Бойчука тоже все водоемы района в аренде.
давайте оперувати фактами і тими про які ви знаєте не з газет.
на рахунок оренди то скажу, що в нього в ореді є 5 ставків, при загальній кількості ставвків у районі 176. якщо брати по площі то думаю вони потягнуть на відсотків 15-20.
 

vityastas

Мисливець
veter;49938 сказав(ла):
И что вы vityastas считаете, что так все правильно, что один человек взял в аренду весь район, 200процентов даю, что обманным путем, при этом занимая рук. должность, на водоемы не кого не пускает, а кто подходит к воде тех убивает или забивает, вот так должно быть?
звичайно що не так. але і не мають такі горе-рибалки ночами всім орендарям "допомагати" хазяйнувати. а про доступ до ставків і на яких умовах я вже писав в даній темі сторінок двадцять-тридцять назад, не хочу просто наново все починати. все одно до згоди навряд чи дійдем.
 

pobratum

Мисливець
veter;49938 сказав(ла):
Раньше было все общее и была рыба, и был заец, и тд. Раньше просто не было сетей китайських, и небыло безнаказаности.
Так и сейчас все народное и не хрена нету, а раньше его было столько, что на всех хватало.
 

vityastas

Мисливець
veter;49938 сказав(ла):
А то что рассказывают, что частные угодия, водоемы это все хорошо но не для общества, а для одного человека. Раньше было все общее и была рыба, и был заец, и тд. Раньше просто не было сетей китайських, и небыло безнаказаности.
як на те пішло то раніше взагалі ніякого приватного бізнесу не було, а тих хто якось намагався покращити своє становище називали спікулянтом а не підприємцем. на сьогоднішній день бюджети як місцеві, так і державні, а також різних фондів з яких проводять соціальні виплати наприклад пенсії, по безробіттю, лікарняні і т.д. формуються за рахунок надходжень до них від тих же підприємців, а не від простого народа, якому має бути просто добре і все, і крім того допомогу йому по безробіттю дай, його мамі і батькові пенсію виплати, дитину дитсадку і в школі безплатно вивчи..
я думаю часи помінялися, а з ними пріоритети. а погляди на нові умови відносин, які диктує ринок, не у всіх змінилися (ну привикли ми ще ходити до колгоспу по сіно, силос, буряк, кукурудзу..). от від цього і всі наші біди. це моя думка і можливо хтось її не поділяє, я не наполягаю.
 

pobratum

Мисливець
Ветер чітай закон. Для потреб мисливського господарства користувачі мисливських
угідь мають право у встановленому порядку, за згодою власників або користувачів земельних ділянок, будувати на мисливських угіддях необхідні будівлі та біотехнічні споруди, вирощувати кормові
культури, створювати захисні насадження, проводити штучне
обводнення, здійснювати інші заходи, пов'язані з веденням
мисливського господарства, які не суперечать законодавству та
інтересам власників або користувачів земельних ділянок.
У власників своі інтереси я про себе та селян .
 

veter

Мисливець
pobratum;49979 сказав(ла):
Ветер чітай закон. Для потреб мисливського господарства користувачі мисливських
угідь мають право у встановленому порядку, за згодою власників або користувачів земельних ділянок, будувати на мисливських угіддях необхідні будівлі та біотехнічні споруди, вирощувати кормові
культури, створювати захисні насадження, проводити штучне
обводнення, здійснювати інші заходи, пов'язані з веденням
мисливського господарства, які не суперечать законодавству та
інтересам власників або користувачів земельних ділянок.
У власників своі інтереси я про себе та селян .
Любезный, ты о каких интересах??? Какому ты на фиг арендатору с выше перечисленными пунктами нужен?
 

veter

Мисливець
vityastas;49975 сказав(ла):
раніше взагалі ніякого приватного бізнесу не було, а тих хто якось намагався покращити своє становище називали спікулянтом а не підприємцем
Сейчас підприємців единицы, которые підприємство построили, а остальные и есть спекулянты (перекупщики) с Китая всякую хрень перепродают.

vityastas;49975 сказав(ла):
за рахунок надходжень до них від тих же підприємців, а не від простого народа, якому має бути просто добре і все, і крім того допомогу йому по безробіттю дай, його мамі і батькові пенсію виплати, дитину дитсадку і в школі безплатно вивчи..
а ты знаешь, что мент, военный, врач, такого умника как ты, за 1,500 грн., один охраняет, другой тебя лечит, а ты платил 200грн., за эти 5 лет, (я о едином налоге), и имел навара сотни тысяч, а когда тебе добавили 330 грн. ты завыл собакой.
Ты еще на заработки в Европу наверно сьездил, сколько за это налогу заплатил?
А вот моя думка.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Ветер ! Никто из нас не знает что там произошло !Я допускаю что ты ,будучи вспыльчивым ,ВОЗМОЖНО ,сам поступил так же !Но то что арендатор не прав -это понятно , но разве хорошо поступили рыбаки ?Я с такими сталкиваюсь часто ,и заверяю что эти люди лишены чести и совести (только не надо утверждать что электро двигатель на лодке куплен на последние деньги и виной всему голод ) , выбрасывают рыбу за борт и нагло заявляют что доказать невозможно нарушение закона ,я говорю - зачем доказывать ,МУЖИКИ обязаны отвечать за свои поступки и предлагю им это сделать ,но НИКТО ,Ветер ! НИКТО из этих "хороших" не смог побороть свою ничтожную сущность . !Халявщики ,воры ,тряпки -в моих глазах ,а ты их защищаеш ,в принципе ,это тоже самое браконьстуво (которое осуждается всеми на этом форуме )только разница в том что страдает не охот хоз ,а арендатор .
 

veter

Мисливець
слон;50067 сказав(ла):
Ветер ! Никто из нас не знает что там произошло !Я допускаю что ты ,будучи вспыльчивым ,ВОЗМОЖНО ,сам поступил так же !Но то что арендатор не прав -это понятно , но разве хорошо поступили рыбаки ?Я с такими сталкиваюсь часто ,и заверяю что эти люди лишены чести и совести (только не надо утверждать что электро двигатель на лодке куплен на последние деньги и виной всему голод ) , выбрасывают рыбу за борт и нагло заявляют что доказать невозможно нарушение закона ,я говорю - зачем доказывать ,МУЖИКИ обязаны отвечать за свои поступки и предлагю им это сделать ,но НИКТО ,Ветер ! НИКТО из этих "хороших" не смог побороть свою ничтожную сущность . !Халявщики ,воры ,тряпки -в моих глазах ,а ты их защищаеш ,в принципе ,это тоже самое браконьстуво (которое осуждается всеми на этом форуме )только разница в том что страдает не охот хоз ,а арендатор .
Слон, пойми что это везде так, и на их месте мог оказаться дедушка, да или простой мужик, а еще хуже парнишка (по ТВ показывали где-то под Киевом, деду охранники по голове настучали, он просто подошел на берегу постоял). Но суть этой басни то в другом, мужик (инвалид)стает головой района, под "себя гребет" все что можно, делает все, что хочет и ему все сходит с рук, пока он не перешел кому-то "политическую дорогу" или с кем-то не поделился. И тут вдруг и депутаты возле рыбаков появились, лечат, охраняют, адвокатов нанимают. Но если он не перешел "дорогу" то все так бы и продолжалось дальше, пока кого-то не убили.
Вот наглядный пример, как и за чем дорываються к власти. И что делают с арендованными водоемами, а когда земля будет продаваться то на речку можно будет ходить "купаться" только глазами в интернете или на картинке , бо тебя будут считать браконьером, разносчиком микробов и тд.
 

Дядя Вася

Слідопит
Ну вот, снова Ветер разгулялся:))
Дружище, ты пойми, если начнут продавать землю(а ее обязательно начнут продавать рано или поздно), то никто и ничего сделать не сможет.
А по поводу дедушек и прочих желающих порыбачить на чужом огороде, скажу так : Ну не может наш народ понять, что колхозного уже нет, за бугром их бы не били, а просто сажали.
Да и рыбу и количество той рыбы, по человечески тоже ловить не могут. Неужели ты сам не видишь как и по сколько ловят наши рыбаки.
Раньше и зайцев били по "сколько унесешь" и что получилось? Послушай как возмущаются рыбаки по поводу того что ловить можно не более 3-х кг. А потом они говорят что не за рыбой едет , а отдохнуть, им видите ли процесс нужен, с природой хотят пообщаться... Не так что ли?
 

vityastas

Мисливець
veter;50019 сказав(ла):
а ты знаешь, что мент, военный, врач, такого умника как ты, за 1,500 грн., один охраняет, другой тебя лечит, а ты платил 200грн., за эти 5 лет, (я о едином налоге), и имел навара сотни тысяч, а когда тебе добавили 330 грн. ты завыл собакой.
Ты еще на заработки в Европу наверно сьездил, сколько за это налогу заплатил?
з якого ти взяв як я і на що завив? куда їхав і скільки заробив? ти що у мене бухгалтер чи зам? офіційно фірма наша заплатила стільки податків в році, що можна утримувати цілий райвідділ, а не одного мєнта, як ти виразився, які до речі дуже мало роблять для захисту інтересів саме платників податків, хоча і самі в цьому не винні - система така. але знов зараз хтось заявить, що сплатив тищу, а заробив сотні тисяч. а якщо немає прибутку, то нашо тоді працювати?
ще раз всіх прошу говорити про те, що вам достименно водімо, а не керуватися своїми здогадами (а більшість людей по собі судить) і емоціями.
якщо когось цікавить то можу сказати, що підприємцем ніколи не був і закордоном на заробітках також не був. хоча деякі напевно думають як євреї в тому анекдоті - скажем, що у нього дочка курва, а поки він всім докаже, що в нього дочки навіть немає то про це вже всі забудуть.

на мою думку люди поїхали на заробітки не від того, що їм тут дуже добре, а від того що держава просто забила на них. а після того як на свій страх і ризик людина, вклавши гроші в паспорт, візу, переїзд.. на проживання місяць-другий поки роботу знайде, заробила якусь суму, вернула позичене, приїхала до дому з метою заплатити хабар щоб дитина поступила до інституту (бо інакше не виходить), трохи одягти її, поміняти диван, який ще від бабки дістався... то вона ще має з зароблених грошей 17% віддати в податкову і 34% у пенсійний??!! а той "рибалка" який зранку до вечора біля магазину пиво п"є, а вночі іде "на рибалку" (завтра ж знову треба за щось пиво пити)... ну що з нього візьмеш, який податок? хіба що допомогу ще яку йому дати треба - має право.

відношення між людьми не мають базуватись на статусах і регаліях. і як депутат когось огрів биткою під ставом, так само любий простий смертний орендар може таке зробити. скажу вам навіть більше - і постійно роблять. просто до цього нікому немає діла. ну хто він такий щоб про нього газети писали? хоча після випадку з Бойчуком "рибалки" зовсім обнагліли - ловлять вже і в день і навіть не тікають, а просто просять "ну ударь мене". а забереш вудку від ноього то він ще заяву в міліцію напише, про незаконне позбавлення його власності.

попробуйте подивитися на проблему з усіх сторін, а не лише з тих, що вас цікавлять.
 

vityastas

Мисливець
слон;50067 сказав(ла):
НИКТО из этих "хороших" не смог побороть свою ничтожную сущность . !Халявщики ,воры ,тряпки -в моих глазах ,а ты их защищаеш ,в принципе ,это тоже самое браконьстуво (которое осуждается всеми на этом форуме )только разница в том что страдает не охот хоз ,а арендатор .
згідний повністю
 

vityastas

Мисливець
вибачайте за дещо різкий тон, просто назбиралось всього.
не хочеться сваритись в такий день.
всім веселого Різдва і теплої, затишної, родинної Святої вечері.
 

veter

Мисливець
vityastas;50094 сказав(ла):
на мою думку люди поїхали на заробітки не від того, що їм тут дуже добре, а від того що держава просто забила на них. а після того як на свій страх і ризик людина, вклавши гроші в паспорт, візу, переїзд.. на проживання місяць-другий поки роботу знайде, заробила якусь суму, вернула позичене, приїхала до дому з метою заплатити хабар щоб дитина поступила до інституту (бо інакше не виходить), трохи одягти її, поміняти диван, який ще від бабки дістався... то вона ще має з зароблених грошей 17% віддати в податкову і 34% у пенсійний??!! а той "рибалка" який зранку до вечора біля магазину пиво п"є, а вночі іде "на рибалку" (завтра ж знову треба за щось пиво пити)... ну що з нього візьмеш, який податок? хіба що допомогу ще яку йому дати треба - має право.
Покажите пожалуйста хоч одного заробитчанына, который заплатил налог?
Но вы же обратно забыли про врачей, про учителей, которые не уехали за границу а работали, и подымали и вносили лепту в поднятие и развитие Украины, и старенький диван имеют до этих пор, а вы их к алкашам относите, бо они не могут заработать на мизерных зарплатах, а только выживают.


vityastas;50094 сказав(ла):
ти що у мене бухгалтер чи зам? офіційно фірма наша заплатила стільки податків в році, що можна утримувати цілий райвідділ, а не одного мєнта, як ти виразився, які до речі дуже мало роблять для захисту інтересів саме платників податків, хоча і самі в цьому не винні - система така. але знов зараз хтось заявить, що сплатив тищу, а заробив сотні тисяч. а якщо немає прибутку, то нашо тоді працювати?
У меня жена работает бухгалтером в такой фирме, чтоб не платить налог фирма два раза на год банкротится, продается и тд.

vityastas;50094 сказав(ла):
відношення між людьми не мають базуватись на статусах і регаліях. і як депутат когось огрів биткою під ставом, так само любий простий смертний орендар може таке зробити. скажу вам навіть більше - і постійно роблять. просто до цього нікому немає діла. ну хто він такий щоб про нього газети писали? хоча після випадку з Бойчуком "рибалки" зовсім обнагліли - ловлять вже і в день і навіть не тікають, а просто просять "ну ударь мене". а забереш вудку від ноього то він ще заяву в міліцію напише, про незаконне позбавлення його власності.
Да кто такой арендатор, или другой человек? Чтоб самосуд делать. Или вы не знаете, для чего милиция, прокуратура суды.
А Бойчуку вообще нужно лет 15 строгача дать.
 

vityastas

Мисливець
veter;50105 сказав(ла):
вы же обратно забыли про врачей, про учителей, которые не уехали за границу а работали, и подымали и вносили лепту в поднятие и развитие Украины, и старенький диван имеют до этих пор, а вы их к алкашам относите, бо они не могут заработать на мизерных зарплатах, а только выживают.
зарплати бюджетників порівняно з другими категоріями не такі вже і мізерні. для прикладу вчитель при нормальній нагрузці має біля 2700-2800. до речі ця категорія (лікарі, викладачі) пішла щей іншим шляхом - хабар. чи ви скажете що в лікарні без хабаря хочуть з вами говорити?


veter;50105 сказав(ла):
У меня жена работает бухгалтером в такой фирме, чтоб не платить налог фирма два раза на год банкротится, продается и тд.
в какой такой? я ж написав, що фірма платить податки і не малі, при цьому ще й заробляє (якби вам від того не було погано). а та де працює ваша дружина якраз і ховається від податків щоб потім не платити нормальну зарплату бюджетникам. а ви себе в груди б"єте що за народ.


veter;50105 сказав(ла):
Да кто такой арендатор, или другой человек? Чтоб самосуд делать.
а хто такий "рибалка" щоб рибу красти? згідний орендаря до суду за рукоприкладство, а "рибалок" - за крадіжку. оце я розумію порядок.




veter;50105 сказав(ла):
Или вы не знаете, для чего милиция, прокуратура суды.
знаю, але біда що вони тим не займаються, що мають робити. поки на став приїде міліція (врахуйте, що справа вночі) то якщо застануть "рибалок" це дуже добре (ви ж затримати їх теж не маєте права). а про наслідки, які просто смішні я вже писав вище.



veter;50105 сказав(ла):
А Бойчуку вообще нужно лет 15 строгача дать.
угу.. а ще краще пристрелити і взагалі всіх хто заробив (не важно як) трохи грошей також в росхід пустити.., забрати всі заводи і фабрики, землі в Криму і Межигір"ї...
нічого не нагадує?
 

vityastas

Мисливець
veter;50105 сказав(ла):
Покажите пожалуйста хоч одного заробитчанына, который заплатил налог?
таких дурних немає. ідейний період закінчився у 1991 році. і ніхто не буде платити поки держава не складе чесні правила гри (пенсійне забезпечення якщо людина працює офіційно закордоном, конкретні кроки для запровадження безвізових режимів, допомога по працевлаштуванню закордоном, відстоювання інтересів заробітчан і т.д.) і не скаже за що платити і не встановить розумнний тариф, а не скільки не хватає то треба з когось вибити.
але зате вони (заробітчани) гроші, зароблені закордоном, витрачають в Україні, чим уже збільшують товарообіг, що в свою чергу позитивно впливає на розвиток економіки. а можновладці бюджетні закордон свої статки тягнуть.
 

veter

Мисливець
vityastas;50109 сказав(ла):
аких дурних немає. ідейний період закінчився у 1991 році. і ніхто не буде платити поки держава не складе чесні правила гри (пенсійне забезпечення якщо людина працює офіційно закордоном, конкретні кроки для запровадження безвізових режимів, допомога по працевлаштуванню закордоном, відстоювання інтересів заробітчан і т.д.) і не скаже за що платити і не встановить розумнний тариф, а не скільки не хватає то треба з когось вибити.
але зате вони (заробітчани) гроші, зароблені закордоном, витрачають в Україні, чим уже збільшують товарообіг, що в свою чергу позитивно впливає на розвиток економіки. а можновладці бюджетні закордон свої статки тягнуть.
Вот и обьясните заробитчанину, что пенсию пускай та держава и платить в которой он проработал, а не та в которой он деньги тратит, для личных нужд.



vityastas;49975 сказав(ла):
народа, якому має бути просто добре і все, і крім того допомогу йому по безробіттю дай, його мамі і батькові пенсію виплати
Я тоже о том, что и вы.
 
Статус
Закрита.
Зверху