Нещодавний вміст від x3m4ik

  1. x3m4ik

    законність передачі мисливських угідь

    Доброго дня, товариство наткунвся на новину з рідного містечка, цікавить наскільки це законно( особливо під час війни), чи знає хтось схожі події, куди звернутись для перевірки законності даних дій? далі текст новини: Житомирська обласна рада хоче припинити право користування ДП «Баранівське...
  2. x3m4ik

    Интернет-магазин KOZAKI

    Замовлення зробив, оплатив, а посилка прийшла з наложкою. Простояв на НП 30 хв, телефони не відповідають.
  3. x3m4ik

    Тихе полювання

    в неділю грибів не знайшли, але натрапили на "Бембі"
  4. x3m4ik

    Зеленка в період карантину

    до запровадження карантину подав документи для оформлення дозволу на придбання гладкоствольної зброї. 22 квітня зателефонували, що дозвіл готовий, у зв'язку з ситуацією діє лише місяць. Та саме не приємне, що дозвіл виписаний 1го квітня і 30го вже закінчиться, фактично є тиждень на придбання...
  5. x3m4ik

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    У неділю обійшов з собакою нори- пусто, а в осоці добули свій трофей і знайшли залишки чужого трофею.)
  6. x3m4ik

    Тихе полювання

    в неділю полювали на качку, качок не знайшли, але біля болота, в сої гарно позбирали печериці, за 30хв 2 відра на 2х- вибирали тільки молоденькі. (шкода відео не грузиться, їх там як опеньків)
  7. x3m4ik

    Рыболовные отчеты 2019

    Вчора після роботи, виїхав на перевірку по щуці. працював тільки 1 воблер, всі інші риба просто ігнорувала, а на даний Usami вдалося піймати 3х щупелят з мізинець і одну кілограмову та до десятка окунців. сфотографував тільки перший трофей)), далі телефон розрядився.
  8. x3m4ik

    передача зброї

    На полювання пішли з роздрукованою ст.15. Документи перевіряла єгерська служба і питань ніяких не виникло, як відбудеться при перевірці нац.поліції мені невідомо. п.с. уявіть моє здивування, коли товариш після першого пострілу відкриває тоз-34 для перезарядки, ось що означає сила звички при...
  9. x3m4ik

    передача зброї

    була схожа тема та не зміг її знайти. опишу ситуацію: я володію 2ма одиницями гладкоствольної зброї, мій товариш 1 під час крайнього полювання в нього виникли проблеми з її справністю. чи можу я передати 1 рушницю йому, а з іншою полювати сам, за умови що полювати будемо разом. стаття 15 ніби...
  10. x3m4ik

    вибір спінінга

    я знову переобувся) Favorite Laguna 3-14g Lgs802ml, 240см Катушка спиннинговая Ryobi Ecusima 2000 шнур 0.12, напевно
  11. x3m4ik

    вибір спінінга

    а якщо так: "є два кінчика лайт і ультра лайт . Перший тест 0-7 другий 2-12" це з оголошення на олх. дооснастити катушечкою з 2ма шпулями з різними шнурами на них?
  12. x3m4ik

    вибір спінінга

    Цього сезону повернувся до ловлі на спінінг(розкладний китайський і стара котушка), загалом рибалка на спінінг захопила з новою силою і я вирішив обновити снасть. зараз по інтернет магазинах знижки на цю продукцію. ловлю на воблери(4-7г), вертушки(1-4г), силікон(макс вага 15г) все переважив на...
  13. x3m4ik

    Берцы Талан.

    теж задумався про придбання берців для ходового полювання. цікавить як вони поводять на вранішній росі, чи будуть сухі ноги? поки зупинився на такому варіанті, можливо хто користувався http://shtabnoy.com.ua/shop/product/botinki-pustynnye-speed-lace-us-mil-tec
  14. x3m4ik

    вибір зброї

    вага супер, не вистачає другого ствола для комбінації(дисперсант-контейнер) та найбільше не сподобалось відсутність прицільної планки, ловля в цілик мушки та зайця
  15. x3m4ik

    вибір зброї

    весною 2017 травмував спину та ,ніби, все владналось проте за сезон полювання помітив, що по обіді з моїм ІЖ-27 відчувається важкість і "дискомфорт" у спині. У товариша ІЖ-зк, ходове полювання з його рушницею моя спина не відчула. І от після завершення сезону прийшов до дилеми з вибору 2ї...
Зверху