Причины браконьерства?

Mechanik

Снайпер
зараз палять не менше. дощів нема - горить все гарно.

не візьмуться, бо відсутні законні підстави поки гиває УТМР - основний користувач угідь, але коли він повністю помре - тоді полювання буде лише для 10 % від усіх нинішніх мисливців в приватних клубах та угіддях.

і шо? нічого такий не дасть - бо начальник входить до районної еліти яка полює вночі з тепликом і глушаком, а той холуй йому влаштовує ті вилазки та розбір дичини. а якшо навіть і не він, то прокурвор і іже з ним. і той зловлений холуй буде відмазаний навіть не пійманим за допомогою двох телефонних дзвінків. ну проходили подібне 100 раз.


Додати нічого. Саме так, і відбувається. В головних ролях - лантухоподібні тіла на жирних посадах, з шкіряними кріслами у службових кабінетах.
Рипатись проти системи, марно. Спрут. Попереду, нас чекає ще велика битва.
 

VS1975

Снайпер
Читав про цей випадок у одній мисливській групі у ФБ. Писали люди, які знають більше ніж журналісти. Отже : два браконьєри вирішили вночі " розжитися м'ясом " ( давно захляли від голоду). У теплоприціл побачили на полі кабана. Постріл, підійшли і ..... замість кабана лежить такий самий " охлялий від голоду ". Бідолаха хотів врятуватися від голодної смерті, а загинув від кулі. Отака х...ня, малята.
 

RoSO-maxa

Мисливець
Бо їх страх торопить! За принципом- вбив, злупив і рвати когті
У нас так племінник добув дядю рідного!
З Іж 58 20 го калібру в пах заряд картечі з під кітайського фонарика! Що посіяв те й пожав
 

VS1975

Снайпер
Бо їх страх торопить! За принципом- вбив, злупив і рвати когті
У нас так племінник добув дядю рідного!
З Іж 58 20 го калібру в пах заряд картечі з під кітайського фонарика! Що посіяв те й пожав
Саме головне, що у таких випадках нікого не жалко.
 

VS1975

Снайпер
На фото звиклий денний приціл і карабін калібру не кабанячого)) 22 лр
Я написав те, що прочитав у групі. На авторство не зазіхаю. Професійність " голодних " також підтвердити не можу. Зараз знайду і перечитаю.
 

VS1975

Снайпер
Я написав те, що прочитав у групі. На авторство не зазіхаю. Професійність " голодних " також підтвердити не можу. Зараз знайду і перечитаю.
Перечитав. Про теплоприціл було написано у коментарях ( на що я і повівся). Потім вже далі писалося, що
На фото звиклий денний приціл і карабін калібру не кабанячого)) 22 лр
 

VS1975

Снайпер
Мабуть фото не з тої опери бо хіба не підозріло щоб застрелили людину серед білого дня з 22 лр з такої відстані що не можна було розпізнати її)
Не серед білого дня. Написано, що близько 6 - ї години ранку. А це ще темно.
 

Охотник77

Снайпер
Вже розібрався бо щось подібне читав ще осінню, тоді взагалі маячня якась получається не здається Вам)
 
Мабуть фото притулили не з тої опери бо хіба не підозріло щоб застрелили людину з 22 лр з такої відстані що не можна було розпізнати її)
Журнашлюги любе фото можуть добавити і браконьера обізвати мисливцем.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Журнашлюги любе фото можуть добавити
журналюгам треба з ніх..я зробити сенсацію! щоб читали, переглядали коментували, передруковували, поширювали - бо то чисті гроші. згадайте лише заголовки інтернет видань типу: "це шок! у з...кого розповіли, що чекає Україну!", "це сталось! Україні надають томагавки!" і т.д. так і в статтях про браконьєрство і тому подібне - поліцейські не завжди вміють правильно визначити зброю, приціл і т.д., а журналюги з того вже роблять сенсацію, але для громадськості проходить загальна теза "мисливці - живодери"
 

necto

Новачок
Надмірна лояльність зі сторони закону.
Браконьєрів потрібно судити так само як вбивць. Таки сами терміни ув'зненя мають бути.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Покарати за жорстоке поводження з тваринами набагато простіше ніж доказати і покарати за браконьєрство. Жорстоке поводження - це покази свідків, а браконьєрство - це ціла низка фактів, які повинні бути бездоганно оформлені і зафіксовані. Браконьєрку завжди важко доказувати в суді.
 

Altay1972

Снайпер
:)
вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів...
Ему жрать нечего, у него крайняя необходимость в добыче пропитания для него и его детей...;)
не подходит, слабовата статейка для бракоши...
вот когда сосед заглянет к вам через забор и увидит что вы травите кошку своей собакой, лайкой например,
при этом говорите ей "взять,взять, это куница", а еще и ваша собака выполнит команду и задавит кошку,
то ТУТ ВЫ ПРИЛИПЛИ...сосед же у вас прядочный, он понтов сразу вызвал...
 
Зверху