Полювання на голуба

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
було то в дані часи (саме років 5 тому) коли Крук на півроку пропав - тоді я його знайшов і купив більше 10 банок. маю і до нині:D
Я тоді на всю свою банду взяв у Лени чи 12 чи 15 банок. ( собі 4, але потім дві подарував) а коли вже взяв наступну партію то у банці з тайдом вже по вкладишу 2.3&35
І по моїх від стрілах він крепко уступав попередньому:( ще пів баночки до стріляю, разом із Д-20 і 206s і буду пробувати щось інше. Можливо ( А1;с7;csb-2;) пока що міркую:rolleyes:
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
то вяхір, його вага на колгоспних вагах для ВРХ склала 650 г, то він ше літав, а ті інші (1 та 2 лівіше) ті навіть злетіти не могли, вони ходили - то Казавчинський підвид, вони як страуси - не літають, і на дерева не сідають - дуже гиляки ломляться. хлопці з РЕМу не встигають проводи міняти, 2 сідає - обриває високовольтну 10000.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

2209

Мисливець
то вяхір, його вага на колгоспних вагах для ВРХ склала 650 г, то він ше літав, а ті інші (1 та 2 лівіше) ті навіть злетіти не могли, вони ходили - то Казавчинський підвид, вони як страуси - не літають, і на дерева не сідають - дуже гиляки ломляться. хлопці з РЕМу не встигають проводи міняти, 2 сідає - обриває високовольтну 10000.
0000 били?
 

Шурави

Снайпер
то вяхір, його вага на колгоспних вагах для ВРХ склала 650 г, то він ше літав, а ті інші (1 та 2 лівіше) ті навіть злетіти не могли, вони ходили - то Казавчинський підвид, вони як страуси - не літають, і на дерева не сідають - дуже гиляки ломляться. хлопці з РЕМу не встигають проводи міняти, 2 сідає - обриває високовольтну 10000.
Відсипте...:D
 

Федчук

Мисливець
Я тоді на всю свою банду взяв у Лени чи 12 чи 15 банок. ( собі 4, але потім дві подарував) а коли вже взяв наступну партію то у банці з тайдом вже по вкладишу 2.3&35
І по моїх від стрілах він крепко уступав попередньому:( ще пів баночки до стріляю, разом із Д-20 і 206s і буду пробувати щось інше. Можливо ( А1;с7;csb-2;) пока що міркую:rolleyes:
Извините что не в тему, Лена из Запорожья? С УВ.
 

Fonex

Снайпер
Всем доброго здоровья!Вчера перед работой помчал на "коридор" голубиный...Приехал, стал в место по-уютней))))И стал подыматься туман...Да такой некислый))))Вообщем голубя становилось видно, когда он уже был очень близко и мгновеньем скрывался в "молоке"...Бывало, что крылья слышишь, а не видно...Но я стрелял и очень красиво и метко...МАЗАЛ:D:D:DВчера, после обеда начался дождь, похолодало и сегодня пасмурно и свежо на улице. Так как я писал раньше, у меня под боком элеватор и такого я не видел здесь за 2 года никогда...вяхиря, именно вяхиря десятки летает, при чем целый день, и на проводах над дорогой гирлянды прям...
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда

Dedushka

Снайпер
вчора з кумом постояли під електроопорами на пшеничній дисковці перед полем з соняшника. патрони самокрут 5/32 та 7/28
Переглянути вкладення 508072 Переглянути вкладення 508073 [/QU
вчора з кумом постояли під електроопорами на пшеничній дисковці перед полем з соняшника. патрони самокрут 5/32 та 7/28
Переглянути вкладення 508072 Переглянути вкладення 508073
С права крайний голубь наверное с гнезда упал. Уж очень маленький. :)
 

Dedushka

Снайпер
Ездил на разведку , голуби куда-то исчезли. Переместились на другие поля о которых я не знаю. :(
 

Slavic

Мисливець
А может у них линька и они перестали делать дальние перелеты?
 
Зверху