Полювання на голуба

Юрий_84

Мисливець
Сьогоднішній результат НОРМА !!! :D. Знаючи що це вже остані вдалі полювання на в"яхеря в цьому сезоні не зміг собі відмовити взяти норму. На полі сояшника було виставлено 12 шт. чучал попередньо визначивши його "улюблену" точку годівлі, скажу я вам пройти +-300м. по височезному сояшнику щей значна його частина заламана в спеку.... задоволення нижче середнього! вчора голуб почав літати о 16/00год. а сьогодні перші з"явились о 17/00 год. і до 18/20 год. я вже думав -пролетів...... але :) вийшло чудоооово.
Патрони на Д20 1,47 гр. на 28 гр. дробу №6 на Одескому пк 28 і НС688 вже шостий рік цей рецепт радує мене і всіх моїх знайомих хто полює на в"яхеря.
П.С. Раки купував у фермера який тримає став -чудове завершення вихідного дня ;). Всім ні пуха.
 

Вкладення

Просто охотник

Мисливець
Сьогоднішній результат НОРМА !!! :D. Знаючи що це вже остані вдалі полювання на в"яхеря в цьому сезоні не зміг собі відмовити взяти норму. На полі сояшника було виставлено 12 шт. чучал попередньо визначивши його "улюблену" точку годівлі, скажу я вам пройти +-300м. по височезному сояшнику щей значна його частина заламана в спеку.... задоволення нижче середнього! вчора голуб почав літати о 16/00год. а сьогодні перші з"явились о 17/00 год. і до 18/20 год. я вже думав -пролетів...... але :) вийшло чудоооово.
Патрони на Д20 1,47 гр. на 28 гр. дробу №6 на Одескому пк 28 і НС688 вже шостий рік цей рецепт радує мене і всіх моїх знайомих хто полює на в"яхеря.
П.С. Раки купував у фермера який тримає став -чудове завершення вихідного дня ;). Всім ні пуха.
Шикарный результат!!
 

Trigal

Снайпер
Сьогоднішній результат НОРМА !!! :D. Знаючи що це вже остані вдалі полювання на в"яхеря в цьому сезоні не зміг собі відмовити взяти норму. На полі сояшника було виставлено 12 шт. чучал попередньо визначивши його "улюблену" точку годівлі, скажу я вам пройти +-300м. по височезному сояшнику щей значна його частина заламана в спеку.... задоволення нижче середнього! вчора голуб почав літати о 16/00год. а сьогодні перші з"явились о 17/00 год. і до 18/20 год. я вже думав -пролетів...... але :) вийшло чудоооово.
Патрони на Д20 1,47 гр. на 28 гр. дробу №6 на Одескому пк 28 і НС688 вже шостий рік цей рецепт радує мене і всіх моїх знайомих хто полює на в"яхеря.
П.С. Раки купував у фермера який тримає став -чудове завершення вихідного дня ;). Всім ні пуха.
С полем!
А у нас подсолнечник уже не только убрали, а и вспахали и, похоже, засеяли озимыми или рапсом ))
Приходится искать водопой или место ночевки.
 

Юрий_84

Мисливець
У нас теж з дня на день почнуть збирати тому я і взяв максимум від дозволеного на слідуючі вихідні вже не факт що буде де полювати хоча дуже сподіваюсь. Багато часу доводиться витрачати на розвідку мість в суботу між полями накатав більше 50 км. притому що точно знав що голуб в данних угідях є, сояшника просто дуже багато і стривожений на одному полі він перелітає на інше причому якщо виставити чучала на необлюбованому ними місці то вони на них просто не реагують, доводиться вилазити на дерево і визначати їх точну точку "приземлення" а на другий день вже з усім обмундируванням видвигатись на визначену точку отож полювання на голуба цілком справедливо можна назвати трудовим.
 

Patso

Снайпер
Сьогоднішній результат НОРМА !!! :D. Знаючи що це вже остані вдалі полювання на в"яхеря в цьому сезоні не зміг собі відмовити взяти норму. На полі сояшника було виставлено 12 шт. чучал попередньо визначивши його "улюблену" точку годівлі, скажу я вам пройти +-300м. по височезному сояшнику щей значна його частина заламана в спеку.... задоволення нижче середнього! вчора голуб почав літати о 16/00год. а сьогодні перші з"явились о 17/00 год. і до 18/20 год. я вже думав -пролетів...... але :) вийшло чудоооово.
Патрони на Д20 1,47 гр. на 28 гр. дробу №6 на Одескому пк 28 і НС688 вже шостий рік цей рецепт радує мене і всіх моїх знайомих хто полює на в"яхеря.
П.С. Раки купував у фермера який тримає став -чудове завершення вихідного дня ;). Всім ні пуха.
Дуже круто. В мене поки так не виходить. Але щось я башато мажу. Мабуть треба брати 12 калібр.
 

Patso

Снайпер
В 12 кал. Маю 2 варіанти набою - 1. Комфортний Д20 1,6г, обтюратор, пінополістироловий пиж між картонними прокладками і 30г дробу 8-7 без контейнера, і 2- дальнобійний - 1,9г нового крука, ПК рись, 34г #6-5. Там початкова швидкість 425м/с, трохи б'є в плече
 

Fonex

Снайпер
Всем доброго здоровья! Суббота...Решил,где я буду охотиться на голубчиков,но график уборки урожая думал иначе...Пришлось оперативно принимать решение о смене места охоты...приехали с товарищем,расставились,сели...Вдали мелькнула стайка...Мы насторожились...Но,к сожалению,больше ничего мы не видели...Перекусили на свежем воздухе и при шикарной погоде и махнули домой...
 

Вкладення

Останнє редагування:

Fonex

Снайпер
Ну и воскресенье...Бессонная ночь...Мысли: Да что ж..,да где ж...С утра были домашние дела,побегал,поделал...и помчал,быстро собравшись и даже ничего не забыв:)Приехал, расставился,сел...Налет,звучат 3 выстрела,разбавленные сладким лязганьем затвора...2 есть...Адреналин... сигарета...жду...Налет 3 истребителей и 3 выстрелами был взят весь "авиаотряд"...Выхожу на поле, подобрать сбитых,зарядив перед этим ружье...И тут ещё один пожаловал на мой огонёк)))) Выстрел и 6-й лежал почти у моих ног...Решено было закруглиться и заняться трофеями,ведь воскресенье,меня ждут дома,до и на работу надо готовиться...Вот такие были у меня выходные...:)
 

Вкладення

Fonex

Снайпер
Хотелось бы увидеть фото птицы целиком...Но я не спец по такому, но то, что не вяхирь - видно по оперению...
 

Олекcій

Новачок
Голуба було мало, можна сказати не було
Переглянути вкладення 508794
Набій - дріб #7 Дробовика 32 гр, старий крук 1,9 Гр., контейнер "Рись", 686, гільза б/у ріо, помпа Atrox, ствол циліндр, відстань ~ 30м. Практично вся дріб навиліт
З 47см циліндра на 30м то є дуже круто! Вітаю!
 
Зверху