Результати пошуку

  1. Г

    Иж 54 на визначення та оцінку

    Нажаль не маю для цього ні інструменту ні відповідних знань. Але найближчим часом рушницю привезуть до мене і я зможу зробити більш детальні фото.
  2. Г

    Иж 54 на визначення та оцінку

    Ну, стосовоно ціни, товар коштє не собівартість + націнка, а рівно стільки скільки готові за нього заплатити. В даному випадку, саме для визначення ціни я і створив цю тему. Дуже прошу в подальшому, по ділу. В спорі народжується істина, але прошу спорити саме по предмету.
  3. Г

    Иж 54 на визначення та оцінку

    Питання доволі странне. Але відповім, я оцінюю а в майбутньому допоможу з продажем цієї рушниці, саме за його проханням! Він літня людина, зброєю майже не цікавиться, тому я просто допомагаю йому. Мого інтересу тут немає, коли визначимо ціну, покупця заеду на пряму з власником. Як що є ще дивні...
  4. Г

    Иж 54 на визначення та оцінку

    Ні, в мене одна рушниця. І це не вона на фото. Ця рушниця належить батьку мого друга вже не один десяток років. А фото іншої, випадково добавив в цю тему, і навіть не знаю звідки це фото, в галереї повно сміття за багато років.
  5. Г

    Иж 54 на визначення та оцінку

    Можливо з галереї щось випадково залетіло
  6. Г

    Иж 54 на визначення та оцінку

    Доброго всім дня. Прошу визначити що саме за рушниця, та по можливості дати оцінку. Знайомий думає продати. З його слів рушниця випущена дуже обмеженим тиражом, подарована йому в 90 роках в рабсії. Колись на цьому форумі чоловік припустив що це іж 54 спорт, але це не точно. Буду дуже вдячний...
  7. Г

    Тоз 34 720 мм стволы

    Объявление не актуально. Спасибо всем поучаствовамшим. Тему можно закрывать.
  8. Г

    Тоз 34 720 мм стволы

    Нащет хлипковатости я бы не сказал. Когда взял в руки, чуствуется монолитность, мне очень понравилось, хоть я и не любитель охотничих ружей. Я больше по нарезному да без толку палю патроны по мишенькам да по мусору всякому. С оружием я не первый год у меня восемь стволов, правда все тактика. Но...
  9. Г

    Тоз 34 720 мм стволы

    Да продает он.
  10. Г

    Тоз 34 720 мм стволы

    Это не друг а родственник. Его отец занимался стендовой стрельбой, как он говорит ружья заказывали для организации и долго ждали. В сообщении выше есть его телефон, если вам интересно наберите его и пообщайтесь. За что купил за то продал. У меня тут нет не какого интереса.
  11. Г

    Тоз 34 720 мм стволы

    Ружье в продаже , цена 500 долларов. 0974175393 Виктор Васильевич. реестрация Киев, находится в Каневе.
  12. Г

    Тоз 34 720 мм стволы

    Ружье к стате разберается довольно необычным как для меня способом. Надо его взвести, опустить стволами в низ, спустить верхний курок и только после этого его можно разобрать. Скажите это у всех тоз 34?
  13. Г

    Тоз 34 720 мм стволы

    Если не срочно, 500 баксов вытянет?
  14. Г

    Тоз 34 720 мм стволы

    Пардон. Не досмотрел. Если можно, просьба к модератору, перенесите в нужный раздел.
  15. Г

    Тоз 34 720 мм стволы

    Приветствую. Мой родственник хочет продать ружье, ТОЗ 34, Нужна помошь в оценке, буду рад если определится год выпуска и для чего выпускалось. Родственник утверждает что ружье заказное, выпускалось для беларусских стендовиков. Длинна стволов 720 мм. Шаты отсутствуют, стволы чистые. Буду...
Зверху