Иж 54 на визначення та оцінку

Статус
Закрита.

Гангстер

Новачок
Доброго всім дня.
Прошу визначити що саме за рушниця, та по можливості дати оцінку. Знайомий думає продати. З його слів рушниця випущена дуже обмеженим тиражом, подарована йому в 90 роках в рабсії.
Колись на цьому форумі чоловік припустив що це іж 54 спорт, але це не точно.
Буду дуже вдячний кожному крментатору.
 

Вкладення

Останнє редагування модератором:

Volodia Hirniak

Мисливець
Якщо це спорт то зважте його на вагах.Спортивна має бути тяжчою
 

Schmied

Слідопит
Оце він і є!! Мені як людині, яка відійшла від горизонталок та користувачу в минулому до десятка ИЖ-54 Ваш витвір реально зайшов ( молодіжний сленг) і вартує він думаю мін 2000 у.о......Ой зараз почнеться!!!!
 

Schmied

Слідопит
Це якби ви продавали, а от якби ви купляли, скільки б ви не пожалкували за цей екземпляр ;)
Я завжди за відвертість і частково відповів, що горизонталки не моє, але приймаючи до уваги попередній стан на фото та дійсно рідкість- 2000 дав би, але не більше. А може й зараз дам.......,якщо до винесення у відповідний розділ фанати не заберуть. Думаю, що в ОП ТС вже надходять цифри...ІМНО..
 

okhorly

Слідопит
Надо знать вес и длину блока. Может быть и очень штучный штучник.
 

old hunter

Снайпер
Навигляд малостріляна а гвинти вже крутили.:confused:
 

Schmied

Слідопит
Кожен ІЖ - 54 має завелику вагу. То мабуть єдиний їхній недолік.
Чому недолік? Навпаки первага!Що означає завелика вага, коли різниця між рушницями ТОЗ, ИЖ та іномарками 12 калібру в 150-200 грам? Для мене 182/84 це взагалі не відчувається в 50.Поки..
 

Гангстер

Новачок
так у вас їх багато?
Ні, в мене одна рушниця. І це не вона на фото. Ця рушниця належить батьку мого друга вже не один десяток років.
А фото іншої, випадково добавив в цю тему, і навіть не знаю звідки це фото, в галереї повно сміття за багато років.
 
Статус
Закрита.
Зверху