Результати пошуку

  1. ЄГЕРЬ

    Солонцы

    Я ставив нище то гризли й сіль
  2. ЄГЕРЬ

    Солонцы

    А А для зайця невисоко?
  3. ЄГЕРЬ

    Пух,копыто 2016-2017

    Ні я розмовляю як і українською мовою так і суржиком
  4. ЄГЕРЬ

    Самозаряд

    Так ето ви в вдетстве стрілялі?
  5. ЄГЕРЬ

    Полювання на пушного звіра

    В нас недалеко розположені українські лови і аж там її впіймали
  6. ЄГЕРЬ

    Самозаряд

    1 1,9на банкі в мене віса непоказують тіки 1,8 або 2 грама
  7. ЄГЕРЬ

    Самозаряд

    Порох тахо 2 гр пороха на 32 гр дробі картеч в контейнері іде замічатільно з 100 м попадав в ящик спід яблук
  8. ЄГЕРЬ

    Полювання на пушного звіра

    до нас приїжали з василькова з дратхарами так вона погнала зайця і її уловили в сусідніх угідях і взяли зайця того
  9. ЄГЕРЬ

    Полювання на пушного звіра

    в нас один слід під кукурудзяним полем пройшов і вже катаються машини
  10. ЄГЕРЬ

    Пух,копыто 2016-2017

    То на даний момент більшість народу розмовля суржиком
  11. ЄГЕРЬ

    Солонцы

    То вибило бо інтернет негрузив аж тоді побачив шо вибило 3 сообщенія
  12. ЄГЕРЬ

    Солонцы

    Нипоняв в чом юмор
  13. ЄГЕРЬ

    Пух,копыто 2016-2017

    Ок Ок
  14. ЄГЕРЬ

    Пух,копыто 2016-2017

    1 і 00 нільзя чи охотиться
  15. ЄГЕРЬ

    Солонцы

    Сьодні ходив дивиться на сіль яку сипав підходив заїць,а до кормушки ні хоча вона знаходиться за 200 метрів від солі ,може бояться що криша наній біла
  16. ЄГЕРЬ

    Солонцы

    Сьодні ходив дивиться на сіль яку сипав підходив заїць,а до кормушки ні хоча вона знаходиться за 200 метрів від солі ,може бояться що криша наній біла
  17. ЄГЕРЬ

    Солонцы

    Сьодні ходив дивиться на сіль яку сипав підходив заїць,а до кормушки ні хоча вона знаходиться за 200 метрів від солі ,може бояться що криша наній біла
  18. ЄГЕРЬ

    Пух,копыто 2016-2017

    Так Так охотиться можна на зайця при наявності отстрелочної, а коли є ліцензія і ти йдеш по травах із бажаням добуть зайця а вискакує коза,я це петаня задавав чи можна бити козу коли заряжина 1 або 00
  19. ЄГЕРЬ

    Пух,копыто 2016-2017

    Я в цьому згодин Я в цьому згоден,але в нас угідя розположені посадками і між ними певна відстань трав в яких ми піднімали і зайця і козу ,я мав на увазі токого випадку
  20. ЄГЕРЬ

    Пух,копыто 2016-2017

    Я я з 12 років вуйко з колективом і з батьком ходив з рушницею при цьому були перевірки єгерів участкового ніхто немав ніяких притензій, і небуло ніяких нещасних случаїв,:pі до чого рідна мова до психіатора
Зверху