Пух,копыто 2016-2017

север

ветеран форуму
надійна команда
А причом здесь штраф ка ахота каліктівная і ліцензія єсть,
Это несколько меняет суть дела... Спросите у организаторов.
Хотя, по закону, по копыту - только пуля.
Есть еще один интересный вариант: т.н. пуля "Трио" - как бы уже и пуля, и уже не картечь...:rolleyes:
Точность, как по мне, очень даже ничего...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Картеч заприщина ,а на зайца заряжю 1 ,00, 000
а в 16 років не можна взагалі ні з чим і ні на кого полювати! так шо, вуйку, років зо 5 постріляйте з рогатки і повчіть Рідну Мову, бо під час проходження медичної комісії на право носіння зброї, пані психіатр не видасть вам сертифікат.
 

ЄГЕРЬ

Новачок
Я
а в 16 років не можна взагалі ні з чим і ні на кого полювати! так шо, вуйку, років зо 5 постріляйте з рогатки і повчіть Рідну Мову, бо під час проходження медичної комісії на право носіння зброї, пані психіатр не видасть вам сертифікат.
я з 12 років вуйко з колективом і з батьком ходив з рушницею при цьому були перевірки єгерів участкового ніхто немав ніяких притензій, і небуло ніяких нещасних случаїв,:pі до чого рідна мова до психіатора
 

ЄГЕРЬ

Новачок
Я в цьому згодин
Это несколько меняет суть дела... Спросите у организаторов.
Хотя, по закону, по копыту - только пуля.
Есть еще один интересный вариант: т.н. пуля "Трио" - как бы уже и пуля, и уже не картечь...:rolleyes:
Точность, как по мне, очень даже ничего...
Я в цьому згоден,але в нас угідя розположені посадками і між ними певна відстань трав в яких ми піднімали і зайця і козу ,я мав на увазі токого випадку
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Универсальным снарядом могла бы быть мелкая картечь, но...но...и опять же-но!
Плохому учить не буду. А законы надо стремиться соблюдать с детства.
Считаю в корне неправильным пытаться охотиться на зайцев, при лицензионной охоте на косулю: мухи отдельно, котлеты-отдельно!
 

ЄГЕРЬ

Новачок
Так
Универсальным снарядом могла бы быть мелкая картечь, но...но...и опять же-но!
Плохому учить не буду. А законы надо стремиться соблюдать с детства.
Считаю в корне неправильным пытаться охотиться на зайцев, при лицензионной охоте на косулю: мухи отдельно, котлеты-отдельно!
Так охотиться можна на зайця при наявності отстрелочної, а коли є ліцензія і ти йдеш по травах із бажаням добуть зайця а вискакує коза,я це петаня задавав чи можна бити козу коли заряжина 1 або 00
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Так

Так охотиться можна на зайця при наявності отстрелочної, а коли є ліцензія і ти йдеш по травах із бажаням добуть зайця а вискакує коза,я це петаня задавав чи можна бити козу коли заряжина 1 або 00
Нельзя
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Создайте новую тему в разделе "Делимся опытом" - это тема отчетов с охоты!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я
я з 12 років вуйко з колективом і з батьком ходив з рушницею при цьому були перевірки єгерів участкового ніхто немав ніяких притензій, і небуло ніяких нещасних случаїв,:pі до чого рідна мова до психіатора
ходити і самому полювати - це 2 великих різниці. а при чому правопис до психіатра - підете та запитаєте. вміння правильно писати та вимовляти - це один з показників розумового розвитку людини як особистості, і не дивуйтесь, коли психіатр вас запитує про "що називаємо островом, а що півостровом" - питання на загальний розвиток. у вас є час - тому готуйтесь. з вашого правопису видно протилежне. чому так говорю впевнено - маю 10 років педстажу.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я не заставляю вас вірити. це особисті нрави.
Вася, все в нормі, просто воно реально схоже на кріплення ліхтаря і я перший раз чую, щоб кріплення до сейфу чіплялось на рушницю. хай буде твоя правда.
 
Зверху