Результати пошуку

  1. КУБА

    Куплю ричаги взвода на тоз 34 безфлажковий

    Везіть в майстерню там все зроблять ! Колись в Стрию Дед жив мені флашки за 5 хв порівняв молотком до тепер проблем немає! А дану проблему майстри також зроблять
  2. КУБА

    Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

    Друзі в мене питання про дозвіл на купівлю Спортивного пістолету 9мм Умови видачі дозволу? Зберігання? Носіння? Знаю одне що потрібно бути членом стрілецького клубу . Зараз закон змінився не можу зрозуміти правила зберігання , колись можна було зберігати тільки в спортивних клубах.Дякую!
  3. КУБА

    Бенеллі м1

    Гарна рушниця сам взяв би таку Не продається напевно що зараз трошки інші часи Вдалого продажу!
  4. КУБА

    Послуги нітрит титану для зброї!

    Добрий день шукаю майстра для нанесення нітрит титану на елементи мисливської зброї
  5. КУБА

    ІЖ-27 М з коліматором продам. Львівська обл.

    скиньте фото стволів цікавиться друг
  6. КУБА

    Куплю ИЖ 27 16 кал

    поздвони у магазин Бекас Львів в них була ціна 10-12тис грн
  7. КУБА

    Куплю рушницю Львівська Тернопільська Іванофранківська обл

    Шукаю рушницю схиляюся до иж 27 або вертикалку чи горизинталку іномарку зеленка на руках..
  8. КУБА

    Benelli M1 vs Franchi Affinity vs Ata Arms Neo12?

    я б імпалу також небрав до уваги! тому що в неї нема довгого хвостовика на стволі(не знаю чи грамотно написав) на мою думку це ненадійно і замок ствола і коробки дуже швидко зносяться! Таке бачив на свої очі імпала 2 роки настріл +- 600патронів ствол перекосило на кілька мілімітрів в право на...
  9. КУБА

    Benelli M1 vs Franchi Affinity vs Ata Arms Neo12?

    так воно і є ! але бенельку буду мати ще в арсеналі і думаю дуже скоро
  10. КУБА

    Benelli M1 vs Franchi Affinity vs Ata Arms Neo12?

    навіть несумніваюся . А згоден з вами на всі 100% бо заходеш в магазин а там все так блистить що аж за душу бере
  11. КУБА

    Benelli M1 vs Franchi Affinity vs Ata Arms Neo12?

    Володію ата армс нео...Рушницею задоволений перед покупкою розглядав анфініті і стогер м3000 зупинився на аті бо на колодці ати є ласточкин хвіст для установки колиматора. з ати доботу незлічиму кількість пернатого звіра та N-кілька копитних трофеїв .. тримав у руках три цих моделі в коликтиві...
  12. КУБА

    Товариші мучить вибір між ата нео12 Армсан пхенома стогер 3000 порадьте.

    Добрий день рушниця в мене 2.5 роки настріл блисько 700-800 патронів затримок неперезарядів небуло, я задоволений ... на рахунок вороніння я був неправий все тримається і нестирається ... стиралося якись верхній шар на першому другому чищенні але так мало бути... зараз на колодці де гострі...
  13. КУБА

    pietro zanoletti armi 1988р

    у Львові я б був дуже радий як хтось знайшов час
  14. КУБА

    pietro zanoletti armi 1988р

    мужики німця вертикалку невізьмеш. тільки горизинталку
  15. КУБА

    pietro zanoletti armi 1988р

    як впевнитися що пайка якісна кріб того що неакуратний дульний зріз?
  16. КУБА

    pietro zanoletti armi 1988р

    ціна 700у.о так і просять.... приклад новий але рідний настріл реально малий а те пайка привернула увагу.... иж 27 ш також розглядаю для купівлі але у Львівські обл оголошень небачу а як виставляють то ціна капец... чому відкрив тему- та банально не хочу купити безділушку.. в неті може і...
  17. КУБА

    pietro zanoletti armi 1988р

    ціна як за штучний иж тоз
  18. КУБА

    pietro zanoletti armi 1988р

    В принцепі яка там різниця яка лобова пайка питання чи служити буде ? відгуки про виробника? і так далі
  19. КУБА

    pietro zanoletti armi 1988р

    можливості зробити фото немає... можу сказати що вона дуже прикладеста є дві мушки на кінці ствола і посередині, стволи дзеркало... треба робити висновки з того що на фото
  20. КУБА

    pietro zanoletti armi 1988р

    Шановні, допоможіть мені в знайомстві з рушницею pietro zanoletti в неті нема ніякої інформації , потримав в руках дуже сподобалася зацікавлений в покупці , також оцініть даний екземпляр.
Зверху