Результати пошуку

  1. В

    Стаття 17, абзац шостий Закону України "Про МГ та полювання"

    Хлобцi пiдскажiть якщо е отстрелочна на качку лиса стрiляти по закону мажна.
  2. В

    16 кал через хронограф.

    Усім привіт.Хлобці хто стріляв 16кал через хрон,Цікаво скоростя . порох Н/С 206s і С7L .Тахо. навіса закриття зірочка чи закрутка желатільно під закрудку (та комплектуючі).Прошу власників 12 кал не засоряти тему дякую
  3. В

    Як удалити фото в темах

    Форумчани пiдскажiть як удалити фото в темах дякую.
  4. В

    Дробь для 16 кал.

    Добрий вечир панове ,хотiвби запитати власникiв 16кал,хто яку дрiб використовуе в 16 кал i на яку дичину особисто я качка 5-7 весь зезон ,а заець #2 полу чок, #1 чок теж весь сезон.
  5. В

    Перевiрка зброї.

    Пiдскажiть будьласка чо менiробити ?Я живу бiля полiцiйi .Полiцiя перевiряе в мене зброю чуть ни кожний мiсяць притому як ни в 19-00 то 20-30 год як коли ,питають правда дозвiл чи я йiх впустю до хати при цюму показують посвiдчення я йiх пускаю вони фоткають каждий раз мене ,дозвiл на зброю...
  6. В

    Сурьма чи нi

    Допоможiть розпiзнати .дав старий мисливець 0,5 кг сурьми(принаймi вiн так каже) колись добавляли в свинець ,я сурьму на очi небачив нiколи .менi здаеться що це бабiт. як розпiзнати? За свинець воно твердiше но мнеця теж.дякую
  7. В

    Иж 58 хрестить

    Хлобцi що це таке що робить пристрелював патрони замiтив таку катину що ружье вродi крестить получок дроб #2 в лева ,чок #1 в право .но зато 00 з чока летять точно по центру що за лажа така
  8. В

    Куплю чехол для двухстволки .

    Потрiбен чехол для переломки для довжини стволiв 75 см брезентовий або кiрзовий.до 300 гр.
  9. В

    Куплю гильзи 16 кал однострiл

    Кулю гiльзи однострiл б/у пласти 16 кал будь якойi фiрми порядка 200шт .Вiнницка обл.
Зверху