Результати пошуку

  1. Т

    Причины браконьерства?

    В цих словах є доля правди, в нас або стражі порядку не хочуть працювати або корупція, все. мова йде про те що закон ОДИН ДЛЯ ВСІХ не працює
  2. Т

    Продам Merkel SR1 Basic Suppressor 308Win

    Всем спасибо. Снимаю с продажи, оставляю себе.
  3. Т

    Продам Merkel SR1 Basic Suppressor 308Win

    Если быть точным то с завода при заказе есть опция - дополнительная установка планки Вивера. В данном случае карабин без этой опции, что даёт возможность самому выбрать тип крепления.
  4. Т

    22 LR на полюванні

    Я читав тему, взагалі людина просила поміч по законодавству. Нікого обідить не хотів, всім спасибі.
  5. Т

    22 LR на полюванні

    Оце срач розвели, людина іскренно питає , і це видно, а про охоту по зайцю не будьте голословні якщо ведете мову, так розкажіть якщо на то пішло нюанси, а то тільки б по...здіть, на...хуя заходить в тему, щоб тільки свої 5 копійок вставить?
  6. Т

    22 LR на полюванні

    ця тема із розряду - а давай поговоримо.
  7. Т

    Продам Merkel SR1 Basic Suppressor 308Win

    Я вам ответил по поводу планки.
  8. Т

    22 LR на полюванні

    Ще раз відповідаю, це діло десяте, яка вам різниця як я полюю? Я вас питаю як ви полюєте, от і ви мене не питайте, як хочу так полюю в рамках закону, ще питання є?
  9. Т

    22 LR на полюванні

    А хто почав, як, і томув тому подібне, дядька Мозай чи може я?
  10. Т

    22 LR на полюванні

    Аргументовано відповідаю вам, як полювати це питання десяте, йде мова про право.
  11. Т

    22 LR на полюванні

    Ви хто, вищий орган законодавства?
  12. Т

    22 LR на полюванні

    Навіщо цей срач? Є щось по суті сказати так говоріть, з приводу полювання з 5.6мм є закон і наказ господарства, хочете щось додати, будь-ласка, але по суті.
  13. Т

    22 LR на полюванні

    Це нехай турист розкаже.
  14. Т

    22 LR на полюванні

    Так що "як"? Ви можете відповісти?
  15. Т

    22 LR на полюванні

    Богданко, надіюсь ви розібрались в своєму питанні, всі хто вам відповідав відповідали по суті, на цьому форумі як правило немає срачу, по поводу єгеря, єгерь єгерю рознь, тому тримайся і удачной охоты брат.
  16. Т

    22 LR на полюванні

    Це означає що на зайчика не можна з калібром більш ніж 5.6мм, а на вовка лисицю і шакала можна і з більшим і з 5.6мм. Але все рівно читати наказ по конкретному господарству.
  17. Т

    22 LR на полюванні

    В Лісівнику можна з 5.6мм полювати на зайця, заборон в наказі не має щодо цього. Якщо мова за Львівський Лісівник йде.
  18. Т

    22 LR на полюванні

    Який саме УТМР вас цікавить? давайте глянемо наказ і всі питання відпадуть.
  19. Т

    22 LR на полюванні

    добре підемо іншим шляхом УТМР - це хто? правильно - користувачі угідь. Ст. 20 п. 7.
  20. Т

    22 LR на полюванні

    Тому що закон потрібно читати самому і від початку до кінця, бо відповідальність ніхто крім вас нести не буде. Ви просили статтю, вам все правильно сказали.
Зверху