Результати пошуку

  1. S

    Поповнення популяції зайця русака

    Друзі,потрібен заєць русак! В кого є контакти розплідників,можливо знайомі займаються розведенням,дайте знати!
  2. S

    Вагаюсь з вибором

    Gaudi що ти побачив смішного?
  3. S

    Вагаюсь з вибором

    Хлопці все таки планую брати бенеллі м 1. Я думаю якщо рівне вибрати то ніяких зривів чоків і т.д не буде
  4. S

    Вагаюсь з вибором

  5. S

    Захищяюче мастило RECOIL RUST

    Хлопці хто користувався? Чи справді домомагає в боротьбі з іржею? Полюю біля моря постійно агресивне середовище. Можливо є другі мастила що допомагають. Спасибі за розуміння!
  6. S

    Вагаюсь з вибором

    Лутшый комментарий всё больше убеждаете. Ато пишут что мол планки кривые несложные сужения я лично в кто мало верю потому что Бенелли есть Бенелли
  7. S

    Вагаюсь з вибором

    Со скольки единиц выбрали своё
  8. S

    Вагаюсь з вибором

    Такой вопрос стреляли ли вы пулей? И попадался ли вам брак при выборе?
  9. S

    Вагаюсь з вибором

    Я так и планирую после каждой охоты. Потому что агрессивная среда.
  10. S

    Вагаюсь з вибором

    Спасибо,планирую покрывать ствол маслом RECOIL RUST,возможно вы посоветуете лутше масло, почему-то склоняюсь больше к Бенели чем к франчи может я неправ поправьте, ату боюсь брать так как нет клейм да и нет того контроля качества как на итальянцах. Аквапринт боюсь наносить так как неуверен в...
  11. S

    Вагаюсь з вибором

    Буду щюпать всі 3 моделі бенели франчи и ату
  12. S

    Вагаюсь з вибором

    Або Бенели м 1
  13. S

    Вагаюсь з вибором

    Всім привіт!!! Друзі вагаюсь з вибором напівавтомату ATA ARMS NEO STREAM чі FRANCHI AFFINITY INERTIA. Бюджет 1000-1200$. Полюваня непропускаю,також планую стріляти магнумом, не часто але ситуації є особисто гуску. Полюю біля моря тому постійно агресивне середовище.
  14. S

    FRANCHI Inertia Affinity Synthetic кал.12/76

    Дякую за розуміння
  15. S

    FRANCHI Inertia Affinity Synthetic кал.12/76

    Доброго дня, є таке питання чи перезаряджае самозарядні патрони, і ціна дивна нова коштуе 30000 тис.а ви продаєте по ціні турецької ати.
  16. S

    Beretta AL-391 Urica 2

    Гарна рушниця,мрія. Як часто чистете газовідвід я стріляє кулею.
  17. S

    Монокль СССР

    Зацікавили
  18. S

    Монокль СССР

    700
  19. S

    Монокль СССР

    Обміняю монокль Пропонуйте.
Зверху