Результати пошуку

  1. S

    Remington 700

    Продам Карабін Remington 700 SPS Tactical 30-06 Spr. Глушник титановий. Оптика Nikko&Stirling. Настріл 30шт. (пристрілка). Зброя зареєстрована в Рівненській обл. Ціна 1500$. Торг. тел:+380 (68) 846 5078. Вайбер, Ватсап.
  2. S

    Куплю Blaser R8

    Придбаю Блазер Р8. Цікавлять середні калібри.
  3. S

    Sauer 100 Pantera 6,5СМ

    Калібр 6,5 Creedmoor. Куплений менше року тому.На гарантії. Настріл-165 шт. Гребінь і потиличник-регульовані. Покриття ствола-CERAKOTE. Канюлірований. Зареєстрований в Рівненській обл. Ціна 2200$. тел:О98ЗЗО64ОО.
  4. S

    Рюкзак 40л.

    Продам рюкзак,схожий на сересеровський туристичний. Купувався в Польщі. Новий. Віддам по собівартості. 1500грн.
  5. S

    Шахрай Лісничий Денис “Leshi”.

    Всіх з прийдешнім,переможним Новим роком! Рік назад перекинув гроші за манок,на гуся… Манка немає до сих пір. Було багато різних відмазок,з місяця на місяць. А спочатку вересня даний продавець,вже навіть і не обіцяє нічого). Знаю,що я не один такий на форумі,як мінімум пару чоловік він «розвів»...
  6. S

    кріплення на цейс

    Куплю кріплення на Цейс.Розгляну варіанти…
  7. S

    Вольф

    Продам Вольф мод.ХХХ. Пластини на бокових досках. Вага 3150. Рік 1953. кал.12/70. Звуження 2 по 0,9. Довжина стволів 720мм. Стволи без раковин і сипі… Баланс просто чудовий! Мною був доклеєний приклад(на зріст 180-185см,легко можна відклеїти). Рушниця з 1958 року не використовувалась! В...
  8. S

    Блайзер ф16 Game

    Продам Блайзер ф16. Куплено в 2019 році. Вага-3200. Кал.12/76. Довжина ствола 710мм. Настріл до 1000. Мною був доклеєний приклад (на зріст 185-190см,без проблем можна відклєїти). Зареєстровано в Рівненській обл. Ціна ЗЗОО$. тел. для зв’язку-О98ЗЗО64ОО
  9. S

    Дріб N2. срср.

    Мішок 10кг. Номер 2. 140грн./кг.
  10. S

    Станок для спорядження патронів

    Який він найкращий,сингловий чи прогресивний??? Постало питання купівлі станка для спорядження патронів.УПС-вже не встигає виробляти,мою кількість патронів,особливо в період міжсезоння,а заводські не завжди задовольняють своєю якістю. Ціль-отримати стабільний патрон. Цікавить думка власників,в...
  11. S

    Куплю папкові гільзи 16к

    Бумажна гільза
  12. S

    Дрейзе

    Хочу взнати цінність даного девайсу(якщо вона є)...Чи вартує вона уваги? 16калібр.Фото зараз тільки такі,якщо буде вартувати уваги,то прийдеться їхати самому фоткати...
  13. S

    Продам 2 рації

  14. S

    A.W Wolf

    Добрий вечір! Прошу визначити дульні звуження,якщо так можна...Знаю,що у Вольфа в основному строгі звуження.Інформації в неті,вкрай мало. Одна публікація на весь інтернет(перепубліковується).Наявність тільки таких фото!Можливості виміряти внутрішній діаметр-немає.
  15. S

    іж-27 СССР

    Колега шукає данну зброю...Стан щоб був задовільний.Без прогарів,шату,раковин! Територіально Рівненська,Волинська обл.
  16. S

    Іж-54 Ш

    Продається іж-54 штучне. 1958р. Звуження стандартні.Довжина стволів 750мм,цельнотянуті. В лівому стволі,за патронником є «сипок». Болтики бачили викрутку(до мене),чого і для чого-не знаю.Бій відмінний. Загальне враження:збита,гарна рушниця,в задовільному стані,ні разу не підводила.Зареєстрована...
  17. S

    Кейс

    AIRGLIDE RIFLE CASE - Комбинация плотного поролона и крепких крепёжных ремней обеспечивает надёжную фиксацию вашего карабина. Карабин в таком кейсе будет находиться в подвешенном "плавающем" состоянии , что позволит максимально защитить прицел от механических повреждений. Материал-полипропилен...
  18. S

    Трофейний ріг Лося

    Продається трофейний ріг лося,разом з дерев‘яною головою. Ціна 6000грн. тел. о98 ззо 64 оо
  19. S

    Свисток для курцхаара

    Добрий вечір! Хочу купити свисток для свого курца,полювання,натаска...Зайшов в нет.,а там їх дуже багато і ціна також від 60 до 1000 грн. Скажіть будь-ласка,який кращий і на що треба звернути увагу?
  20. S

    іж-58 20 кал.

    Куплю Іж-58 20 кал. Без раковин,сипу,прогарів...Без втручання «кривих рук»! Або обміняю на Іж-26 штучне в гарному стані.
Зверху