Результати пошуку

  1. S

    CZ

    рушниця цікава для мене, якщо можна детальніше про ствол,про вмятини і якщо можна фото вмятин.
  2. S

    продам ИЖ-27Е 16 кал. штучний, у Львові

    Будь ласка фото, більше інформації, ремонт, стан стволів шат вздутія раковини сипь вороніння.
  3. S

    Подскажите как определить год выпуска ИЖ-27

    Подскажите как определить год випуску ИЖ-27е № 805ХХХ та оцінку ружья 12кал. в нижнім стволі за патронником не то сипь , не то дрібно шустується хром . цивьє бук приклад дуб убитий. Буду дуже вдячний.
  4. S

    ИЖ - 27-1-СЕ, 410 калібр, магнум.

    ДозвІл на руках, до вас поЇхати зможу днІв через 20. З резервом вирІшуйте ви.
  5. S

    ИЖ - 27-1-СЕ, 410 калібр, магнум.

    Резерв потрІбен, якщо це можливо, по телефону домовився з нач. дозвІль- ноЇ системи про зустрІч.
  6. S

    Remington 870 Express (дробовик, охотничье, мисливська), Киев, СРОЧНО!

    Написано про ружьє дуже гарно та багато, а технІко-технІчних даних О. Фото можна теж по бІльше та конкретнІше, Інтересує, дякую.
  7. S

    Продам ТОЗ БМ-16

    Будь ласка бІльше ІнформацІЇ, фото колодки І Т.д. стан стволІв сипь, ра- ковини, вздутІй, прогари, стан металу та Інше. дякую.
  8. S

    ИЖ-12

    Люди! вас пробують на (вшивІсть)
  9. S

    іж-27 16 кал

    Будь ласка 3-4 перших цифр з номера ружья І повну кІлькІсть цифр, якщо можна, дякую.
  10. S

    іж-27 16 кал

    Якщо в ствола не маЄ сипІ, пропоную 2540, т. 0953370639
  11. S

    Продам ИЖ-27, 1981 г.в

    Будьте ласкавІ калІбр вашоЇ рушницІ, дякую.
  12. S

    продам иж-27 16к. СССР

    таке ружье шукаю, якщо я вам вишлю дозвІл визнІмете з учету, чи можете вислати Новою почтою, та чи буде це законно.
  13. S

    Продам ИЖ-27М

    Буду вдячний за гарні фото, дякую, Є інтерес.
  14. S

    Продам NATHNAGEL

    Будьте ласкаві, фото, дякую.
  15. S

    ТОЗ 34-28 ШТУЧНОЕ

    питання? ви вмІЄте та чи можете вІдправити рушницю Інтаймом, дякую.
  16. S

    Продам ИЖ 27Е-1С

    Уваж. калІбр вашого ИЖа
  17. S

    куплю иж 27 ем

    Куплено
  18. S

    куплю

    т. 0953370639 Куплю ИЖ 27, 16 кал. Штучне , та куплю Сайга 410к 04
  19. S

    ТОЗ 34-28 ШТУЧНОЕ

    ружье дуже сподобалось, мІж нами 900км, як його придбати? І в яку цІну воно вийде?
Зверху