Іспанську горизонталку

Статус
Закрита.

Bumer

Мисливець
Продам гладкоствольну рушницю"Zabala Hermanos" mod.213. ( придбану на даному форумі в червні 2016р.) ,рік випуску -2004,Калібр 12/70,довжина стволів-70см,вага-2900г,діаметр каналів стволів-18.5,чок і н/чок! Настріл близько 400 патронів! Стволи всередині хромовані,без сипі та раковин! Запобіжник неавтоматичний. Приклад - горіх темно коричневого кольору. Не розбиралась,не воронилась,не крутилась! Є один недолік який виявив після першої чистки - в лівому стволі зразу за патронником є царапина довжиною 5-7мм ( не можу зрозуміти етіологію виникнення ). Причина продажу банальна - не можу привикнути до "горизонталки". Зареєстроване у Львівської області. Ціна 750$ або по курсу на день переоформлення. За домовленістю можу показати у Львові.
 

Вкладення

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
100 патронів за рік маловато щоб привикнути до зброї, може ще пару сотень відстріляйте і справи підуть на лад
 

okhorly

Слідопит
Прицельная планка гладкая? Жалеть будете, хорошее ружье за "не дорого". Такое сейчас найти все труднее. Я свою Забалу по нужде продал, лучшее что у меня было и есть.
 

Bumer

Мисливець
Так планка гладка! Жалію тільки за однією рушничкою, з якої вчився стріляти і так привик, що робив це "закритими очима" http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-ИЖ-27Е-1С.994/#post-17525 .А взагалі час іде, все відносно, якщо продав чи продаю --- НЕ ТРЕБА ЖАЛІТИ!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Fonex

Снайпер
Хорошее ж ружжо, цена как за турка, а то и как некоторые за ежиков и тозиков ставят...В чем проблема, что нет покупателя - не пойму!Продавцу УДАЧИЩА в продаже!
 

Varjag229

Слідопит
Є один недолік який виявив після першої чистки - в лівому стволі зразу за патронником є царапина довжиною 5-7мм ( не можу зрозуміти етіологію виникнення ).
Можливо, власнику варто надати висновок спеціаліста або експерта що то подряпина, а не тріщина або показати відео відстрілу заводськими патронами з наважкою 1370 бар з лівого ствола. ІМХО.
Інших причин відсутності попиту на цю іспанку не бачу.
 

Fonex

Снайпер
Можливо, власнику варто надати висновок спеціаліста або експерта що то подряпина, а не тріщина або показати відео відстрілу заводськими патронами з наважкою 1370 бар з лівого ствола. ІМХО.
Інших причин відсутності попиту на цю іспанку не бачу.
Возможно Вы и правы...
 

okhorly

Слідопит
Хорошее ж ружжо, цена как за турка, а то и как некоторые за ежиков и тозиков ставят...В чем проблема, что нет покупателя - не пойму!Продавцу УДАЧИЩА в продаже!
Народ не знает что это. Про ИЖ-45 знает, а про братьев Забала нет. А фирма с 1932 года существует. И делает вполне хорошие ружья.
 

Bumer

Мисливець
Усім дякую.Зброя готова до відстрілу і огляду експертом в присутності потенційного власника.З повагою!
 
Статус
Закрита.
Зверху