Актуальні карти мисливських угідь

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня всім форумчанам і гостям форуму.
Є у мене таке питання,де взяти актуальні карти мисливських угідь УТМР,зокрема Бердичівського району (УТМР-20),бажано в електронному вигляді? Може хто підкаже? Раніше на головній сторінці сайту були подібні (але не зовсім актуальні) але зараз чомусь вони не відкриваються.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
В прошлому році купляв житомирського району за 30 грн в утмр житомир, у них електронних немає
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
kolesnyk_2007 Дякую,на днях планую картку добутої дичині міняти от і зайду спитаю.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні був у ДержЛісГоспі,отримав нову картку обліку,все зайняло 15хв, з урахуванням чекання на підпис начальника і стоянні у черзі на укрпошті, щоб оплатити квитанції.По грошам 10грн за картку +1,70 дер.жмито+4грн за послуги укрпошти.
Потім зайшов в УТМР,у них так як у лісгоспі є актуальні карти тільки Житомирського району,при чому у лісгоспі є найсвіжіші карти с підписами всіх користувачів угідь.
Потім був у Бердичівському УТМР, голова Рибак Віктор Анатолійовіч показав мені таки карти,але поки що тільки його власні.Сказав що сам зацікавлений у поширені таких карт серед колективів,і обіцяв найблищим часом прояснити це питання і вирішити де їх віддрукувати. Як воно буде побачимо, мое прохання зробити не тільки позначки меж угідь але і сробити позначки відтворювальних дільниць,пан Віктор Анатолійовіч схвалив.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Я коли купляв житомирського району то там все відмічено і відтворювальні дільниці і приписне мисливське господарство тільки сама викопіровка карти бажає кращого... Дякую за новини
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Я коли купляв житомирського району то там все відмічено і відтворювальні дільниці і приписне мисливське господарство тільки сама викопіровка карти бажає кращого... Дякую за новини
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Ну та карта шо мені дивчинонька показувала, по якості дуже навіть нічого.
 

Rostyslav.K

Новачок
Добрий день, закінчив сайт Бердичівського УТМР http://utmr.brd.co.ua/ також додав туди карту району та відтворювальні зони. Відтворювальні зони потрібно узгодити з головою УТМР, так як додавав я їх користуючись фотографією карти що від руки розфарбована, та висить у нього в кабінеті.
 
Останнє редагування:

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Прехід на загальний форум,а може варто власний по Бердичеву і району ?
 

Rostyslav.K

Новачок
Прехід на загальний форум,а може варто власний по Бердичеву і району ?
Так я думав про це, можу зробити легко, але подумав навіщо придумувати велосипед, тут можливо спілкуватись з усіма членами УТМР не тільки Бердичів. Сайт я розробляв на добровільних основах абсолютно безкоштовно, за форумом потрібно буде слідкувати також як і за сайтом або ж навідь більше. В принципі якщо Бердичівська спільнота УТМР буде не проти я все це організую, але мені потрібен буде модератор форуму який так само як і я буде займатись цим безкоштовно.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Ви праві,якщо будуть не проти... Так само і тут,Бердичівську спільноту,яка активно спілкується ,можна на пальцях перелічити(((
 

Rostyslav.K

Новачок
Ви праві,якщо будуть не проти... Так само і тут,Бердичівську спільноту,яка активно спілкується ,можна на пальцях перелічити(((
Як тільки у голови Бердичівського УТМР з'явиться вільний час я з ним поспілкуюсь на цю тему, зараз поки навідь на сайті вимкнено коментарі, я думаю якось це можливо буде вирішити. Доречі фото карти Бердичівського району з відтворювальними ділянками я знайшов саме тут ще літом, здається це ваш пост був, тільки не памятаю вже де) А ця тема мене наштовхнула на думку щоб створити для нашого місцевого УТМР сайт, тому-що коли я починав, в мене було багато питань які нажаль в інтернеті знайти було дуже важко(в тому числі карту з відтворювальними ділянками).
ПС: Буду вдячний за ідеї що до сайту, чи корисні статті, зараз якраз займаюсь наповненням, але весь матеріал що буде публікуватись мені потрібно буде узгоджувати з головою.
 

ку-ку

Новачок
Шукаю карти мисливських угідь Херсонської області. У будь якому форматі.

*PS
Є можливість сконвертувати майже любі карти у формат OZI, Гармін, SAS, та інше. (безкоштовно)
 
Зверху