
Останнє редагування:
Все шо завгодно.Цілком можливо
Наскільки мені відомо, є лише одна "нормальна" популяція світло забарвлених ведмедів з регіонів з помірним кліматом. Я про "spirit bear", форму американського чорного ведмедя з тихоокеанського узбережжя. Якби колір хутра не мав пристосувального значення, були б ведмедики набагато більш різноманітними за забарвленням.Все шо завгодно.
Напад ведмедя на групу туристів стався при підйомі на гору Арарат, сезон 2021 року. Ведмідь атакував першу людину у ланцюжку, якою виявився місцевий провідник-курд. Коли тварина побачила, що людина не одна, вона швидко відмовилася від свого наміру і втікла.
Власне, зверніть увагу на те, що тварина саме альбінос. Цілком можливо, що така відчайдушна дія, як напад на людей спричинена саме тим, що такому хижаку важче полювати.
Ніс там справді схоже пігментований.
А ви з якого регіону? У нас в межах міста Хортиця, сліди свинок наче є, а от бачити давно не доводилося, хоча я регулярно у плавнях з'являюся.Якщо ви підняли цю тему, то може розкажите про більш близьку для наших мисливців форму прояву меланізму , наприклад , у звичайного лиса... Бо про чорнобурку багато хто чув, та мало хто бачив
Та почути ваше пояснення плямистості у дикого кабана. Всеж бігають «рябі» по лісу— не всіх АЧ винищила.
З точки зору рядового мисливця різниці немає, на звірофермі та ж варіація забарвлення що й в природі, тільки закріплена селекцією. Тобто в такої лисички обоє батьків мали темне забарвлення й дитятко власне успадкувало цю особливість. Різниця якщо й є то вона буде полягати більше в поведінкових аспектах, та можливо в дрібних фенотипових ознаках (десь зустрічав дослідження радянських здається генетиків які на звірофермах зі зміною поколінь змогли спостерігати за поступовою зміною форми вух та хвоста в лисів, інбридинг дає про себе знати). Та й цікава різниця не мисливцю буде, а єгерям та генетикам. Для єгерів точка інтересу буде в тому що на території їх мисливських угідь може зрости чисельність чорнобурих лисів за рахунок прилиття в популяцію крові особини з закріпленим нестандартним забарвленням. В для генетиків можливо буде цікаво поспостерігати за тим як цей індивід чи індивіди зможуть вплинути вплинути на популяцію в межах певної території вцілому.Просто та доступною мовою поясніть нашим молодим мисливцям — чим відрізняється чорнобурка від сріблясто- чорної лисиці, яку інколи можна вполювати біля звіроферм.