Барклай, затильники та інше

Статус
Закрита.

sanpin

Мисливець
Резервіст відповів, що тильник не підходить.


Продано наступне:
Набір в чохлі (вилка з ложкою)
Висічка 12 калібру + навойники
Тильник №4
Я питав у Вас, Амортизатор-затильник гумовий підходить до Іж-27? Ви сказали що підходить для ИЖ 80-ого року випуску, за звичайник тильник мови не велося. Ви мені прислали звичайний затильник. Читайте уважно що у вас питають і слухайте теж уважно. А була домовленість "Амортизатор-затильник гумовий" 100 грн. в "...." пішло.
 

Mechanik

Снайпер
Я питав у Вас, Амортизатор-затильник гумовий підходить до Іж-27? Ви сказали що підходить для ИЖ 80-ого року випуску, за звичайник тильник мови не велося. Ви мені прислали звичайний затильник. Читайте уважно що у вас питають і слухайте теж уважно. А була домовленість "Амортизатор-затильник гумовий" 100 грн. в "...." пішло.
Якщо Вам щось не підійшло, то можна було б зі мною зв'язатись, та питання узгодити.
А то галасу наробили, із нічого... Ваші кошти 100грн - НЕ ПІШЛИ в ...
Реквізити будь ласка в л/с, я повертаю Вам всі витрати, а тильник можете залишити собі.
З Повагою.
 

sanpin

Мисливець
Якщо Вам щось не підійшло, то можна було б зі мною зв'язатись, та питання узгодити.
А то галасу наробили, із нічого... Ваші кошти 100грн - НЕ ПІШЛИ в ...
Реквізити будь ласка в л/с, я повертаю Вам всі витрати, а тильник можете залишити собі.
З Повагою.
Надішліть будь ласка в ЛС ваші координати. Я Вам його назад вишлю. Галас ні хто не збирався робити. Теж з повагою.
 

Mechanik

Снайпер
Надішліть будь ласка в ЛС ваші координати. Я Вам його назад вишлю. Галас ні хто не збирався робити. Теж з повагою.
Банківські реквізити від sanpin в л/с отримав. Кошти в суммі 100 грн. перерахував на картку Приватбанку.
Скан сторінки Приват 24 про перерахування коштів тов. sanpin надіслав в л/с.
Хай Вам щастить.
 

yurij67

Новачок
Мав можливість спілкуватись з продавцем та придбати в нього товар. Тільки позитив- рекомендую до співпраці. А непорозуміння інколи трапляються з усіма- головне завжди залишатися людьми. З Повагою.
 

VADAS67

Слідопит
Продавець дуже порядна людина.Інакше і неможе бути-Почаїв дає дуже файний позитив.
 
Статус
Закрита.
Зверху