Блакитний

baron87

Новачок
Я скільки живу я ще не бачив n690 з твердістю 62од. Ви хоть щоб таке писати перше вивчили склад сталі, і чи реально її до такої твердості за калити щоб вона після закалки зберегла нормальні свої ствойства. Сміх....
 

Влад Мёртенс

Мисливець
Я скільки живу я ще не бачив n690 з твердістю 62од. Ви хоть щоб таке писати перше вивчили склад сталі, і чи реально її до такої твердості за калити щоб вона після закалки зберегла нормальні свої ствойства. Сміх....
А я живу в одну епоху з чудовим термістом Андрієм Гавриком який соже з цієї сталі витиснути і 63 одиниці
 

RoSO-maxa

Мисливець
Я скільки живу я ще не бачив n690 з твердістю 62од. Ви хоть щоб таке писати перше вивчили склад сталі, і чи реально її до такої твердості за калити щоб вона після закалки зберегла нормальні свої ствойства. Сміх....
Ти так до людей звертаєшся начебто з іншої планети прилетів!
 

karpus

Мисливець
Я скільки живу я ще не бачив n690 з твердістю 62од. Ви хоть щоб таке писати перше вивчили склад сталі, і чи реально її до такої твердості за калити щоб вона після закалки зберегла нормальні свої ствойства. Сміх....
скорее это вам нужно подучить матчасть, чтобы не выглядеть клоуном... есть понятие закалки на первичную или вторичную твердость... тут закалка на вторичную твердость - нож предназначен для аккуратного реза. подковыривать им чугунные крышки люков, как ломом, не желательно. n690 можно калить до 63единиц. https://kizlyarsupreme.ru/bohlern690
 
Зверху