Бородянское УООР

Тема у розділі 'Київська область', створена користувачем cagor, 8 бер 2017.

 1. cagor

  cagor Слідопит

  Подскажите пожалуйста, вчастности вопрос к работникам УООР, как обстоят дела с оформлением охот угодий в Бородянке? Насколько я знаю, угодья отсудили у "Хитрого лиса". Даже была попытка оформить угодья УООРом. Получилось что-то?
   
 2. Safari
 3. HDC

  HDC Мисливець

  Сам дуже хочу щоб на місці Хитрого Лису утворилось якесь хороше мисливське господарство. Не те що звіру багато там було, а справа в тому що хто з Бучі, Ірпіня, Гостомеля ( я особисто з Бучі) і т.д. це самий близький був варіант для полювання, я міг навіть машиною нікуди не їхати, 300 метрів пішком я і вже на полюванні. Детально інформацією не володію що зараз відбувається, та коротко приблизно так: відсудили в Хитрого лису, потім збирались на місці великої частини Хитрого Лису зробити нове приватне мисливське господарство, назвати його збирались "Здвиж", навіть гроші пробували збирати як членські внески, хоча при цьому ще в них жодних документів і т.д. не було, в результаті все затихло і ніхто нічого не оформляє, Хитрий Лис свого часу вклав багато грошей ( вальєри і т.д.), ще чув думки що Хитрий Лис вклав в це господарство грошей багато ( вальєри і т.д.), і просто так це нікому віддавати не збирається. Тому думаю що на цей сезон теж скоріш всього нічого не буде. В суботу в поле вивозив собаку вигуляти, видно що вночі фарщики не сплять.
   
 4. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Вночі фарщики, вдень - мисливські собаки з господарями...
   
 5. HDC

  HDC Мисливець

  Так, розумію що мисливські собаки можуть наробити шкоду в міжсезоння. Та це ніщо в порівнянні з фарщиками. Собаку вивів в поле перший раз від закриття на пух у січні, і дитині заодно природу показати.
   
  ALEX2008 подобається це.
 6. cagor

  cagor Слідопит

  Да, это я знаю. Только почему УТМР ничего не делает?, если это он судился с "Хитрым Лисом", после того как отсудили угодья я разговаривал с головой сельской рады Бородянки он мне сказал что подписал соглашение местным охотникам которые приходили к нему с прозьбой отдать угодья, вроде как с УТМР. Но прошло уже больше года и тишина. Мне говорили что вроде вообще хотят раздерибанить угодья на части.
   
 7. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Капля камень точит (надеюсь, понятно?). Да еще и молодежь с ранку начинаем учить плевать на закон... Причем в формате "мне можно, а вокруг одни нарушители!"
   
 8. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Вы так пишете, вроде бы как УООР сам себе угодья закрепляет! И согласия сельского головы очень недостаточно! Тем более, что многим давали охотугодья в пользование совершенно без согласия таких голов.
  А кто дает, вы знать должны бы. Забыли - почитайте норму БЗ
   
 9. cagor

  cagor Слідопит

  Да, я знаю что нужно солгасие пользователей земель. Но, я только хотел узнать кто то этим занимается? конкретно УТМР. (За него и болею)
   
 10. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Чуть позже отвечу, надо кое-что уточнить, нет связи с людьми
   
  cagor подобається це.
 11. ALEX2008

  ALEX2008 Новачок

  Дуже вибачаюсь,а не могли б Ви уточнити ще й по Луб'янській м/д Клавдіівського лісгоспу вже 3 роки полювання нема.
   
 12. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Ну, Луб'янське не пов'язане із УТМР - то лісниківське господарство було. Поки що із ним не вирішено, дуже ласий шматок, багато бажаючих отримати у користування. Та й користувачі та власники деяких земель погодження не надають тим, хто хотів взяти їх.
  Щодо Бородянки, то мисливські угіддя у смутні часи яника надали у користування "власть предержащим", створившим ХЛ, але зараз судовим рішенням доведено, що це було зроблено із порушенням законодавства. Але, знову ж, шматок ласий, його так просто кому завгодно не віддадуть...
  Колишній голова ради Бородянської райорганізації УТМР, на жаль, оформленням документів на отримання у користування мисливських угідь не займався, цим займався Никифоров М.А., хоча ви знаєте, що він із іншого регіону. Зараз керівник УТМР у районі новий, але у районі залишилося не більше 15 мисливців-членів УТМР, хто під них надасть мисливські угіддя?
   
 13. cagor

  cagor Слідопит

  Ну дак членов и не осталось потому что угодьев небыло. Никифоров мне предлагал платить взносы еще в 2014 году. Но в какие угодья после этого ездить? Я состою в УТМР в Житомере, были бы у нас угодья взносы платил бы сюда, и еще многие кого я знаю.
   
 14. cagor

  cagor Слідопит

  И почему он с другого региона?. Он с Бучи а угодья были от Бородянки до Гостомеля, к Буче тоже примыкали. Хотя ладно, спасибо и на этом, теперь понятно что ничего не будет, ОЧЕНЬ ЖАЛЬ.
   
 15. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Да он просто мужик активный и человек нормальный (в отличии от некоторых, которые только на браконьерку нужных людей возили, не буду тыкать пальцем, хотя сам их ловил и привлекал).
  А насчет того, что "нет угодий - нет членов", то могу алаверды сказать: нет членов - нет угодий! Вы, что, думаете, что при капитализме все даром? Это вам не коммунизм и даже не социализм при советской власти и коммунистической партии. Даром ничего не бывает!
  А почему "он с другого региона", то в Бородянке, вообще-то, своя районная организация, в которой свое руководство, а к Буче оно только "примыкает"!
   
 16. HDC

  HDC Мисливець

  Наскільки я розумію Нікіфоров угіддями колишнього Х.Л. не займається й близько. Він уже скільки років не може оформити угіддя між Бучою-Ворзелем-Козинцями-Забуччям.
  У Бучі хоч і нема жодних угіддь, та при цьому Нікіфорову внесків несуть досить багато.
   
 17. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  То, що Никифорову "несуть внесків дуже багато", а Бородянці - ні, на мою думку, говорить про багато що само по собі.
  А із оформленням угідь у названій вами зоні, то не все залежить від Миколи Анатолійовича: по-перше, тут значну частку території можуть віддати під міську забудову, що само по собі виключає ведення мисливського господарства та полювання. По-друге, кому "оформляти" мисливські угіддя, а кому - ні, вирішує не Никифоров...
   
 18. HDC

  HDC Мисливець

  Те що Нікіфорову несуть багато внесків говорить про те що в Бучі й рядом багато мисливців. Наприклад я, родич, 2 товариші ( один з Бучі, другий з Ворзеля) несем внески Нікіфорову і в нього купляємо сезонки УТМР тому що це найближче. Я б залюбки відвіз внески завідуючому в Іванківський р-н, та мені в Іванків їхати в районі 60 км, чи в Макарівський р-н завідуючому, та туди до головного єгеря їхати в Малий чи то Великий Карашин, відстань аналогічна, так як полюю в цих районах УТМР ( самі ближчі УТМР) і в приватних угіддях. І думаю по аналогічному принципу й інші мисливці платять річні внески.
   
 19. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Та справа не тільки у цьому: він вміє працювати із людьми. І не давав браконьєрити. А ось у Бородянці, де, можете повірити, мисливців теж багато, ними ніхто не займався. Проте деякі керівники подавали приклад, як порушувати закон... Таке, думаю, не сприяє придбанню відстрілок та, відповідно, сплаті внесків. І у Миколи Анатолійовича завжди вдома хтось готовий прийняти та обслужити людей, а у деяких місцях проблем може бути з цього питання більше.
  Стосовно того, що "тут ближче", так багато людей сплачує не там, де живуть, а там, де полюють, хоча це іноді досить далеко від дому.
   
 20. HDC

  HDC Мисливець

  Я проти Миколи Анатолієвича нічого проти не маю, так, дійсно, коли потрібно чи щось оформити, заплатити внески, купити відстрілки чи що то можна спокійно приїжджати, якщо його вдома і не буде то замість нього зробить все його дружина. Та погано що угіддь жодних нема. Якщо глянете не карту УТМР Київської області то зверніть увагу на те скільки УТМР угіддь на правому березі і скільки на лівому. На лівому березі дуже багато УТМР угіддь, з любого населеного пункту далеко їхати не прийдеться. Після цього гляньте на правий беріг...На самому півдні Київської обл. УТМР угіддя присутні, а от в західній частині фактично нічого нема, тільки один Макарівський р-н, і концентрація мисливців в ньому дуже велика, пів Києва приїжджає, вся околиця, навіть з Фастова. Ще є Іванківський р-н, в якому площа значно менша і під кінець сезону там навіть лисицю важко знайти, не говорю уже про зайця.
   
 21. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Хлопці, ну ви ж зрозумійте, що не УТМР вирішує, де що брати, скільки і на скільки. а місцева влада обласна! Ви ту владу обирали, ви й спробуйте на неї впливати - сам Никифоров чи, навіть, Щегельський чи Шуляр губернатора або голову обласної ради "переплюнути" не можуть.
  І плюс ще що: біля Києва - самі знаєте - багато земель забрали, а, думаю, ще більше планують забрати під селітебну (житлову) зону, де ні про яке полювання йти не може!
  А під час "панування" яника із його бандою, вони хрен поклали на народ і розпродали мисливські угіддя (якраз підійшов час перезакріплення угідь) "потрібним" людям. Хто яникових обирав?!. Точно не я!
  Якщо підсумувати коротко, то грамотно обирайте владу на місцях і контролюйте.
  До речі, останнє можна порадити й при обиранні керівників в УТМР...
   

Поділитися цією сторінкою