Браконьєр ворог природи

Ernest Hemingway

Новачок
Вітаю шановне панство.
Переглядаючи відео в youtube я випадково натрапив на канал одного малолітнього покидька.
На своєму каналі він викладає не тільки відео про полювання на пернату дичину з пневмо-рушницею, а ще й навчає як правильно виготовляти та становлювати петлі на зайця.

Звісно він вважає, що через балаклаву його ніхто не впізнає і не покарає. Але будучи малолітнім недоумком він зробив велику помилку додавши в свої канали ще один канал, на якому він ніби займається спортом.

Таким чином мені вдалось дізнатись що його ім'я Віктор Таран і мешкає він в Дніпрі.

Я з Сумщини. Я не можу поїхати і знайти його. Та й де я буду його шукати. Але дуже хочу щоб ця істота понесла покарання за свої псевдо мисливські відео. Можливо є хтось з Дніпра. Можливо хтось мешкає в одному під'зді з цим нелюдом. Дайте йому зрозуміти що він не має права шкодити природі, а тим більше навчати своїм "ремеслам" інших.

Канал браконьєра : https://www.youtube.com/channel/UC55_2SEy_FHP4-WN7N2S5cA з правої сторони лише одне посилання на свій же канал. https://www.youtube.com/channel/UCObCafoXdjcg6lZeO80EuZQ

Звідси випливають його додаткові дані:
Сторінка vk https://vk.com/id255921730
Інстаграм https://www.instagram.com/victor_taran/

На одному з фото в ВК від 6 грудня видно як він встановлює петлю.

Хтось може не згодитись що це одна людина, але я підготував одне зображення кімнати з відео на різних каналах. Книжки в шафках співпадають.
Шановні мисливці. Давайте не будемо дозволяти цим негідникам знущатись з природи. Я розумію що знайти його буде не просто. Але давайте спробуємо.

Дякую всім за увагу.
 

Вкладення

Ernest Hemingway

Новачок
Правы люди УГОМОНИСЬ пусть пацан учиться или жаба давит что он не платит за билет за розришение с такими ценами уже половину пострелюют потихой .
Знаєш, оце твоє "угаманісь" палить тебе на раз. Ти можеш ще 10 профілів зареєструвати і буде видно що це ти.
А якщо чесно, то я таких хто "пострєлює потихой" ніколи поважати не буду.
Поясню. Я оплачую відстрільні карти, членські внески і т.д.
Ці гроші йдуть на розвиток мисливських угідь (придбання солонців, сіна, облаштування кормушок і т.д.) Для них завжди дорого заплатити за відстрільну карту чи членські внески. Навіть якщо вони коштуватимуть 10 гривень в сумі.
Ті, що "пастрєлюют па тіхай" браконьєри і жлоби. Я знав таких. Це ті люди, що бьють зайця з пвд фар, це ті, що ловлять рибу сітями і електровудками, це ті, що сцють в ліфтах і бздять в автобусах.
Я ніколи не змирюсь з цим. Знай, що ще є люди готові забить твої петлі тобі в горло. Ходи, "пастрєлівай", але знай що знайти тебе не так і важко.
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Правы люди УГОМОНИСЬ пусть пацан учиться или жаба давит что он не платит за билет за розришение с такими ценами уже половину пострелюют потихой .
Это что за пропаганда браконьерства на форуме УООРа???Вы в своем уме???Включайте мозги что пишите...
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Подожди откуда ты знаиш етих людей, случайно сам зайца фарами не брал, както подозрительно твоя активность люди внимательно прочитаите текст етого человека владеющего оружыем и задумаитес не порали проить мед комисию.
Що до медичної не знаю , а до школи Вам таки потрібно
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Какая пропаганда Вы в кокой стране живете, включите свой мозг разве Вы не знаете как охотятся наши вельможи ночью на джипах с военым оружыем. А вы говорите пропаганда, констотация факта.
Вы бы свой мозг включили и иногда ним пользовались...Так и жить с мозгами легче.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Какая пропаганда Вы в кокой стране живете, включите свой мозг разве Вы не знаете как охотятся наши вельможи ночью на джипах с военым оружыем.
Если вокруг дерьмо ,то совсем не обязательно быть на него похожим...И я знаю в какой стране я живу,к тому же стараюсь что то делать для своей страны и изменить ее к лучшему.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Какая пропаганда Вы в кокой стране живете, включите свой мозг разве Вы не знаете как охотятся наши вельможи ночью на джипах с военым оружыем. А вы говорите пропаганда, констотация факта.
Констатация сильно смахивает на прямую пропаганду! И, почему-то мне кажется, что если рядом с вами браконьерит какая-то сволочь, то это не дает вам права предлагать другой метод нарушения правил охоты.
Прошу прекратить, иначе придется применить более жесткие методы по сравнению с постом, который прозвучал между постами № 11 и 12.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Все,надоїв вже той бровко ,брак-матюкальник!!Нехай дивиться на екран і продовжукє гнути свою теорію,але вже тихо сам з соборю!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
У

Уважаемый модератор засуньте Вашы угрозы себе в очко мужчину делают поступки а не пиздоболство, если ты непонимаеш о чем написано твои проблемы, прежде чем угрожать думай мудак.
Все,надоїв вже той бровко ,брак-матюкальник!!Нехай дивиться на екран і продовжукє гнути свою теорію,але вже тихо сам з соборю!!
Евгений Васильевич я думаю что его последний пост нужно удалить...
 
Зверху