Браконьєр ворог природи

Тема у розділі 'Різне по полюванню', створена користувачем Ernest Hemingway, 6 лют 2017.

Safari
  1. Ernest Hemingway

Ernest Hemingway Новачок

Вітаю шановне панство.
    Переглядаючи відео в youtube я випадково натрапив на канал одного малолітнього покидька.
    На своєму каналі він викладає не тільки відео про полювання на пернату дичину з пневмо-рушницею, а ще й навчає як правильно виготовляти та становлювати петлі на зайця.

Звісно він вважає, що через балаклаву його ніхто не впізнає і не покарає. Але будучи малолітнім недоумком він зробив велику помилку додавши в свої канали ще один канал, на якому він ніби займається спортом.

Таким чином мені вдалось дізнатись що його ім'я Віктор Таран і мешкає він в Дніпрі.

Я з Сумщини. Я не можу поїхати і знайти його. Та й де я буду його шукати. Але дуже хочу щоб ця істота понесла покарання за свої псевдо мисливські відео. Можливо є хтось з Дніпра. Можливо хтось мешкає в одному під'зді з цим нелюдом. Дайте йому зрозуміти що він не має права шкодити природі, а тим більше навчати своїм "ремеслам" інших.

Канал браконьєра : https://www.youtube.com/channel/UC55_2SEy_FHP4-WN7N2S5cA з правої сторони лише одне посилання на свій же канал. https://www.youtube.com/channel/UCObCafoXdjcg6lZeO80EuZQ

Звідси випливають його додаткові дані:
    Сторінка vk https://vk.com/id255921730
    Інстаграм https://www.instagram.com/victor_taran/

На одному з фото в ВК від 6 грудня видно як він встановлює петлю.

Хтось може не згодитись що це одна людина, але я підготував одне зображення кімнати з відео на різних каналах. Книжки в шафках співпадають.
    Шановні мисливці. Давайте не будемо дозволяти цим негідникам знущатись з природи. Я розумію що знайти його буде не просто. Але давайте спробуємо.

Дякую всім за увагу.

Вкладення:

1229, женя2411, Роман Мельниченко та 3 іншим подобається це.
  2. Safari
  3. Ernest Hemingway

Ernest Hemingway Новачок

Невже це нікого не цікавить?

4. Михалыч 1

Михалыч 1 Мисливець

угомонись, стукач! ему за спортом некогда капканы ставить и с пневмой охотиться...

5. Ernest Hemingway

Ernest Hemingway Новачок

Тобі якщо нічого написати краще не пиши. А "угоманівать" мамку свою будеш :D Ясно?

6. Ernest Hemingway

Ernest Hemingway Новачок

І доречі, якщо він такий спортсмен як і мисливець, то далі уколів Синтолу він не заїде ))

7. Ernest Hemingway

Ernest Hemingway Новачок

Вітюнь, це ти?

8. tyrist 1945

tyrist 1945 Тигр

Не гарно..

Monya, kef та krushinski00 подобається це.
  9. Ernest Hemingway

Ernest Hemingway Новачок

Як там зайці, петлі, флобери з шершнями?

10. Ernest Hemingway

Ernest Hemingway Новачок

Звісно не гарно

11. Михалыч 1

Михалыч 1 Мисливець

это уже диагноз...

12. Ernest Hemingway

Ernest Hemingway Новачок

твій діагноз, твій

Останнє редагування модератором: 17 жов 2017
  13. Ernest Hemingway

Ernest Hemingway Новачок

Знаєш, оце твоє "угаманісь" палить тебе на раз. Ти можеш ще 10 профілів зареєструвати і буде видно що це ти.
    А якщо чесно, то я таких хто "пострєлює потихой" ніколи поважати не буду.
    Поясню. Я оплачую відстрільні карти, членські внески і т.д.
    Ці гроші йдуть на розвиток мисливських угідь (придбання солонців, сіна, облаштування кормушок і т.д.) Для них завжди дорого заплатити за відстрільну карту чи членські внески. Навіть якщо вони коштуватимуть 10 гривень в сумі.
    Ті, що "пастрєлюют па тіхай" браконьєри і жлоби. Я знав таких. Це ті люди, що бьють зайця з пвд фар, це ті, що ловлять рибу сітями і електровудками, це ті, що сцють в ліфтах і бздять в автобусах.
    Я ніколи не змирюсь з цим. Знай, що ще є люди готові забить твої петлі тобі в горло. Ходи, "пастрєлівай", але знай що знайти тебе не так і важко.

Останнє редагування: 17 жов 2017
    жестянщик, roko67, женя2411 та 2 іншим подобається це.
  14. Monya

Monya S-Moderator Команда форуму

Это что за пропаганда браконьерства на форуме УООРа???Вы в своем уме???Включайте мозги что пишите...

жестянщик, roko67, Metis та 6 іншим подобається це.
  15. vanhant

vanhant ветеран форуму надійна команда

Що до медичної не знаю , а до школи Вам таки потрібно

жестянщик, mifi83, Ernest Hemingway та 4 іншим подобається це.
  16. Monya

Вы бы свой мозг включили и иногда ним пользовались...Так и жить с мозгами легче.

жестянщик, Ernest Hemingway та Producer подобається це.
  17. Monya

Если вокруг дерьмо ,то совсем не обязательно быть на него похожим...И я знаю в какой стране я живу,к тому же стараюсь что то делать для своей страны и изменить ее к лучшему.

жестянщик, Ernest Hemingway, KFoR та 4 іншим подобається це.
  18. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

Констатация сильно смахивает на прямую пропаганду! И, почему-то мне кажется, что если рядом с вами браконьерит какая-то сволочь, то это не дает вам права предлагать другой метод нарушения правил охоты.
    Прошу прекратить, иначе придется применить более жесткие методы по сравнению с постом, который прозвучал между постами № 11 и 12.

жестянщик, Monya та tyrist 1945 подобається це.
  19. tyrist 1945

tyrist 1945 Тигр

нннда.. Слів нема.

Monya та vanhant подобається це.
  20. Арго

Арго S-Moderator Команда форуму

Все,надоїв вже той бровко ,брак-матюкальник!!Нехай дивиться на екран і продовжукє гнути свою теорію,але вже тихо сам з соборю!!

жестянщик, roko67, женя2411 та 6 іншим подобається це.
  21. Monya

Евгений Васильевич я думаю что его последний пост нужно удалить...

жестянщик, roz_koms та tyrist 1945 подобається це.

Поділитися цією сторінкою