Браунінг авто 5 або обміняю

Тема у розділі 'гладкоствольні рушниці', створена користувачем rfyjt13, 28 січ 2020.

1. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

Продам браунінг авто 5 16/65 1923 року. Із нерідного: Дерево( як по мені то дядько Браунінг був би задоволений) ,пружина затвору,і трубка де ходить пружина ( в прикладі) замінив на тітанову трубочку .Пружин є штук три на різні навіки. В стволі сипок по всьому стволі, провірялося стратоскопом все гуд,хватить ще на сто років. Ствол довжиною 750 мм.,без хвостовика.Причина продажу.....ну не автоматчик я , є рушниці які перекривають багато видів полювань. Хоча по бекасу бомба!!!! 9-кою відпустив на метрів 20-25 , промахів було мало.Хочу 850 у.є або по курсу. Ще є бажання обміняти на горизонталку ,курковку ,іноземного виробництва ,в 16 калібрі ,з звуженнями цілндр ,получок, або цілндр з напором,патронник значення не має. Зареєстровано в Чернігівській області,м Куликівка.Юрій,т.0962305002.

Вкладення:

Стальной глаз та Leodr подобається це.
  2. Safari
  3. Optimum

Optimum ветеран форуму надійна команда надійний помічник

Кто автор ложе?

Fonex подобається це.
  4. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

Майстер з Ковеля

5. Optimum

Optimum ветеран форуму надійна команда надійний помічник

Спасибо, я бы Вам рекомендовал его выставить через оценку в специальном разделе.

север, Mazaj 2018, Стальной глаз та ще 1-му подобається це.
  6. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

Я за ціною не гонюсь ,і приоретет - ОБМІН .І в першому пості помилка : не стратоскопом а бороскопом, сорі.

Останнє редагування: 28 січ 2020
  7. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

840 . Пропонуємо.....

8. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

830.

Monya подобається це.
  9. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

Знято з продажі.

10. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

Знову у продажі. Просто треба гроші . Ціна 650 у.є. Нижче опускати нема куди. Рушниця ціх грошей коштує 100 відсотків.

11. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

12. Chicago

Chicago Новачок

Куплю рідне дерево.

13. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

Рідного не було....,якщо гарний майстер, то підгонить під мисливця, і буде щастя.

14. Chicago

Chicago Новачок

Ш
    Шкода, шукаю рідне для створення ММГ.

rfyjt13 подобається це.
  15. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

16. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

17. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

18. rfyjt13