Браунінг авто 5 або обміняю

Статус
Закрита.

rfyjt13

Слідопит
Продам браунінг авто 5 16/65 1923 року. Із нерідного: Дерево( як по мені то дядько Браунінг був би задоволений) ,пружина затвору,і трубка де ходить пружина ( в прикладі) замінив на тітанову трубочку .Пружин є штук три на різні навіки. В стволі сипок по всьому стволі, провірялося стратоскопом все гуд,хватить ще на сто років. Ствол довжиною 750 мм.,без хвостовика.Причина продажу.....ну не автоматчик я , є рушниці які перекривають багато видів полювань. Хоча по бекасу бомба!!!! 9-кою відпустив на метрів 20-25 , промахів було мало.Хочу 850 у.є або по курсу. Ще є бажання обміняти на горизонталку ,курковку ,іноземного виробництва ,в 16 калібрі ,з звуженнями цілндр ,получок, або цілндр з напором,патронник значення не має. Зареєстровано в Чернігівській області,м Куликівка.Юрій,т.0962305002.
 

Вкладення

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

rfyjt13

Слідопит
Спасибо, я бы Вам рекомендовал его выставить через оценку в специальном разделе.
Я за ціною не гонюсь ,і приоретет - ОБМІН .І в першому пості помилка : не стратоскопом а бороскопом, сорі.
 
Останнє редагування:

rfyjt13

Слідопит
Знову у продажі. Просто треба гроші . Ціна 650 у.є. Нижче опускати нема куди. Рушниця ціх грошей коштує 100 відсотків.
 

ПэГэСник

Мисливець
Не буду ходить кругами, 400 и делаю "зелёнку". Предложение актуально до 15.08.20.
С уважением)
 
Статус
Закрита.
Зверху