Браунінг авто 5 або обміняю

Тема у розділі 'гладкоствольні рушниці', створена користувачем rfyjt13, 28 січ 2020.

Вутка - все для охоты и рыбалки
  1. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

Продам браунінг авто 5 16/65 1923 року. Із нерідного: Дерево( як по мені то дядько Браунінг був би задоволений) ,пружина затвору,і трубка де ходить пружина ( в прикладі) замінив на тітанову трубочку .Пружин є штук три на різні навіки. В стволі сипок по всьому стволі, провірялося стратоскопом все гуд,хватить ще на сто років. Ствол довжиною 750 мм.,без хвостовика.Причина продажу.....ну не автоматчик я , є рушниці які перекривають багато видів полювань. Хоча по бекасу бомба!!!! 9-кою відпустив на метрів 20-25 , промахів було мало.Хочу 850 у.є або по курсу. Ще є бажання обміняти на горизонталку ,курковку ,іноземного виробництва ,в 16 калібрі ,з звуженнями цілндр ,получок, або цілндр з напором,патронник значення не має. Зареєстровано в Чернігівській області,м Куликівка.Юрій,т.0962305002.

Вкладення:

Стальной глаз та Leodr подобається це.
  2. Safari
  3. Optimum

Optimum ветеран форуму надійна команда надійний помічник

Кто автор ложе?

Fonex подобається це.
  4. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

Майстер з Ковеля

5. Optimum

Optimum ветеран форуму надійна команда надійний помічник

Спасибо, я бы Вам рекомендовал его выставить через оценку в специальном разделе.

Стальной глаз та 12х76 подобається це.
  6. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

Я за ціною не гонюсь ,і приоретет - ОБМІН .І в першому пості помилка : не стратоскопом а бороскопом, сорі.

Останнє редагування: 28 січ 2020
  7. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

840 . Пропонуємо.....

8. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

Поділитися цією сторінкою