Браунінг б-26

Продам рушницю Browning Б26 12/70 Бельгія, стволи 71см.
Звуження стволів верхній 0,75, нижній 0,25 - чоки.
1975р.
Зброя в хорошому стані.
Ціна: 1350$
Контактний номер телефону: 0956064038 - Анатолій
Зброя знаходиться в місті Чернівці.
 

Вкладення

Останнє редагування:

babur

Слідопит
Б26 це спрощений варіант(бюджетний) від Б25,виготовлений в Японії.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Так таки , японець?
Я маю б26,але у нього стальний,чорного кольору ресивер(МК II Chasse-мисливець)мисливська версія,зроблений в Бельгії,завод Браунінга в місті Льєж
Він ще так і називається Браунінг Б26/Льєж(Liege)
У ТС Б26 вищої градації,можливо MK II Luxe
ТС написав,що зроблена в Бельгії
Почали випускати з 1972 по 1980 рік
Там ще,по моєму,немає селектору вибору стволів
Якщо ружик,впорядку,то ціна шара
 
Останнє редагування:

babur

Слідопит
А він хоч якесь відношення має до б 25?Чи це просто тільки копія бельгійця?Так,чисто раді цікавості.Дякую.
Б25 була дорогою рушницею і щоб збільшити кількість продаж її конструкцію значно спростили отримавши Б26,яка виготовлялись в Японії.
Це не копія Б25,це нова значно простіша і дешевша в виготовленні рушниця,яка не мала такої популярності як двадцять п'ята.
 

mulyavchik

Снайпер
Б25 була дорогою рушницею і щоб збільшити кількість продаж її конструкцію значно спростили отримавши Б26,яка виготовлялись в Японії.
Це не копія Б25,це нова значно простіша і дешевша в виготовленні рушниця,яка не мала такої популярності як двадцять п'ята.
Зрозумів.Дякую Вам за лікбез
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Б25 була дорогою рушницею і щоб збільшити кількість продаж її конструкцію значно спростили отримавши Б26,яка виготовлялись в Японії.
Це не копія Б25,це нова значно простіша і дешевша в виготовленні рушниця,яка не мала такої популярності як двадцять п'ята.
Ви плутаєте з моделлю Citori,котру випускали в Японії на заводі Міроку
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Та нічого я не плутаю,ця рушниця виготовлена в Японії,якби в Бельгії то були б відповідні клейма,а їх нема.
Так немає клейм,чи немає фото оних?
Я не ТС,котрий не заходить на форум,бо вже б пофоткав
І на 99.9% впевнений, це Б26/Льєж вищої градації
A.Godimus-один з підписів,котрі ставив на рушниці своєї роботи майстер-гравер Fabric National Rene Dewil(Рене Девіл)
З того,що вдалося знайти в неті про це гравіювання біля скоби усм
 
Зверху