Ваш мисливський карабін (моделі,види полювань,всі "за" і "проти")

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Поясніть мені, хто знає, для 223 щоб не псувати шкурку, рекомендують твіст 9 і важку кулю. Кожна модель має свій твіст, чи можуть бути різні в одному калібрі? Щось ні в описах ні в оголощеннях про це не пишуть.
І ще, пошук не показує готових патронів з кулею 5.2г. Що, тільки самокрут? Серед моїх знайомих ніхто не заряджає нарізні патрони. Я би почував себе впевненіше, якби хто показав процес.
Патрони чехи 5 грам напівоболочка є, щоб не псувати шкуру відстань понад 100 метрів і короткий ствол, твіст 7 це більш військова зброя якщо говорити про 223 НАТО
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
Поясніть мені, хто знає, для 223 щоб не псувати шкурку, рекомендують твіст 9 і важку кулю. Кожна модель має свій твіст, чи можуть бути різні в одному калібрі? Щось ні в описах ні в оголощеннях про це не пишуть.
І ще, пошук не показує готових патронів з кулею 5.2г. Що, тільки самокрут? Серед моїх знайомих ніхто не заряджає нарізні патрони. Я би почував себе впевненіше, якби хто показав процес.
в тернополе куча людей релодит.... по понятным для умных причинам люди не афишируют...
для заряджає нарізні патрони нужно иметь как минимум 100 гильз.. настреляешь - познакомишься...
псувати шкіру ... я сегодня одного угостил № 5 перебил передние и из жалости добил той же 5-кой... забирай...
я их в руки не беру ... они у нас - "ДРАНТИВІ" все какие-то постоянно линяющие...
 

Mykola STARyy

Снайпер
...
да возьми 308... нужные пули и заряд... всё лис твой и индюк тоже..
...
308 також розглядаю, але в цьому році не вийде, а відкладений тільки сир добрий.
За індика чую перший раз. Шо на Франківщині так перепілки підросли?:)
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
308 також розглядаю, але в цьому році не вийде, а відкладений тільки сир добрий.
За індика чую перший раз. Шо на Франківщині так перепілки підросли?:)
неа - в тернополе цукроводы пересели с тракторов на ДЖІПИ и охотой занялись ....

в США (родина .308) с него стреляют от индюка до гризли
считается самым универсальным калибром с наибольшей гаммой пуль и навесок
ясно умник ???
а так как ты будешь стрелять до 200 метров (может???) то большего калибра тебе не нужно , и 223 тоже
пошёл и купил чеха в пластике.... там кроме механики нет больше ні РІЗЬБИ ні ГРАВІРОВКИ... а ствол ты не укатаешь..

P.S.
" НЕ БАЧИВ - НЕ ПОВІРЮ (комплекс неоднократно обдуренного)
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
Патрони чехи 5 грам напівоболочка є, щоб не псувати шкуру відстань понад 100 метрів і короткий ствол, твіст 7 це більш військова зброя якщо говорити про 223 НАТО
Киньте в приват посилання де можна почитати про патрони. А про твіст я писав 9 а не 7.
 

Mykola STARyy

Снайпер
неа - в тернополе цукроводы пересели с тракторов на ДЖІПИ и охотой занялись ....

в США (родина .308) с него стреляют от индюка до гризли
считается самым универсальным калибром с наибольшей гаммой пуль и навесок
ясно умник ???
а так как ты будешь стрелять до 200 метров (может???) то большего калибра тебе не нужно , и 223 тоже
пошёл и купил чеха в пластике.... там кроме механики нет больше ні РІЗЬБИ ні ГРАВІРОВКИ... а ствол тs не укатаешь..
Ваші манери неперевершені.:D А таки хочу чеха. Якщо в дереві буде незручний, то візьму пластик, а дерево замовлю по собі.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Виробник, варіанти куль, швидкість, енергія, відгуки...
http://ibis.net.ua/store/category_search/?search_price_from=&search_price_to=&param_51[]=198&sbm=Показать&categoryID=990&isort=popular&advsrch=1&brndSrch=0. Спочатку Вам потрібно купити ствол, а потім під конкретний апарат Ви вже підберете патрон кулю все це буде робитись методом спроб, тут основне що є на ринку, не беріть тільки біметал, на ганзі є багато тем про 223 можете там почитати, я купляв чеха сб 5 грам але тут його чогось немає
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Дивився карабіни
Christensen Arms Custom
з стволом в карбоні, характеристики там класні але естетики повний ноль в порівнянні той же чеш стоїть в 4,5 раза дешевше і стріляє однаково
 

Mykola STARyy

Снайпер
До карбону в мене упереджене ставлення.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Я звичайно не планую лупити ним по камінню, але карбон боїться удару.:)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
але карбон боїться удару.:)
Хто вам сказав таку маячню??Але якщо брати по великому рахунку,то все боїться удару,навіть АКМ!!!А для тих в кого з хімії "неуд"-
"Карбон (carbon) – это прочный и легкий композитный материал, получаемый путем переплетения тонких нитей графита и резины."(http://autotime.in.ua/chto-takoe-karbon/)
Думаю пояснювати не треба.
 

Mykola STARyy

Снайпер
А давайте ми не будем вживати подібних термінів.

Таку "маячню" поширює зокрема фірма Макларен і випускає для родстера SLR спеціальні підйомники, бо звичайний домкрат може пошкодити його карбонові несучі елементи.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
бо звичайний домкрат може пошкодити його карбонові несучі елементи.
Вага автомобіля і вага рушниці-вловлюєте різницю??!Не хочу вам зараз виводити формулу,але трохи прислуховуйтесь до доводів людей які в цьому компетентні,а заодно і не пишіть того,в чому не розбираєтесь!!
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
разговор немого с глухим (Mykola STARyy VS kolesnyk_2007) два спеца.... та вы купите Christensen хотя бы ложу и трите потом друг-другу уши...
Christensen и LAzzeroni собрали все мировые трофеи.. все горные охоты... где пара обуви стоит больше чем всё что у вас есть для охоты
а тут ВОНО -А давайте ми не будем вживати подібних термінів. фірма Макларен
вот это - сельские понты.... когда в сейфе ИЖ-54, ИЖ-59,
 

Mykola STARyy

Снайпер
Повірте, Арго, моє ставлення до карбону не зміниться навіть якщо ви 20 разів обізвете його маячнею. Я нікого не вчу а висловлюю своє відношення. Якщо це не відповідає прийнятим нормам, важелі у вас в руках.:p
 

Mykola STARyy

Снайпер
разговор немого с глухим (Mykola STARyy VS kolesnyk_2007) два спеца.... та вы купите Christensen хотя бы ложу и трите потом друг-другу уши...
Christensen и LAzzeroni собрали все мировые трофеи.. все горные охоты... где пара обуви стоит больше чем всё что у вас есть для охоты
а тут ВОНО -А давайте ми не будем вживати подібних термінів. фірма Макларен
вот это - сельские понты.... когда в сейфе ИЖ-54, ИЖ-59,
Дались вам ті ІЖі. Купіть собі нарешті тай не заздріть:D
 
Зверху